Bezpłatne odwołanie rezerwacji Zarezerwuj z 9-dniowym wyprzedzeniem, aby móc bezpłatnie anulować rezerwację.

Opis nieruchomości

Afei Surf Jialeshuei znajduje się w Kenting, idealnym miejscu dla wszystkich miłośników surfingu i jest najlepszym hostelem surfingowym zarówno dla profesjonalnych surferów, jak i absolutnie początkujących.
Afei Surf Jialeshuei znajduje się naprzeciwko plaży Jialeshuei, najpopularniejszego miejsca do surfowania w Kenting. Zatrzymaj się tutaj, aby uzyskać najłatwiejszy dostęp do najlepszych tropikalnych wrażeń i w pełni zrelaksować się w atmosferze południowego Tajwanu.
Afei Surf Jialeshuei oferuje lekcje surfingu, wycieczki surfingowe i wynajem desek surfingowych wraz z odzieżą surfingową. Co więcej, organizuje nurkowanie i wycieczki z rurką do Houbihu, pobliskiego portu. W rezultacie Afei Surf Jialeshuei jest preferowany zarówno przez mieszkańców Tajwanu, jak i turystów z całego świata.
Ceny (z wyjątkiem akademików) w Afei Surf Jialeshuei obejmują śniadanie, dzięki czemu goście mogą dobrze rozpocząć dzień przed wyruszeniem na plażę. Dostępny jest również bezpłatny Internet, bezpłatne ręczniki i przybory toaletowe, bezpłatna klimatyzacja i bezpłatna pralnia.
Podatki są wliczone w cenę.
Przepraszamy za to, że płatność gotówką jest akceptowana tylko.
Zameldowanie odbywa się o godzinie 15:00, a wymeldowanie o godzinie 11:00 (za przekroczenie godziny zameldowania pobierana jest dodatkowa opłata).
Zasady rezerwacji
Prosimy o zapoznanie się z zasadami i upewnienie się, że znasz i akceptujesz wszystkie warunki przed dokonaniem rezerwacji, aby uniknąć kłopotów.
1. aby zapewnić swoje interesy po dokonaniu rezerwacji, konieczne jest, aby zapłacić 50% całkowitej kwoty. Jeśli płatność nie zostanie dokonana w ciągu 3 dni, Afei Surf Jialeshuei anuluje rezerwację bez powiadomienia. Przelew został przekazany na wskazane konto; prosimy o powiadomienie personelu za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu.
2.Jeśli rezerwacja została dokonana na 3 dni przed datą zameldowania, depozyt należy wpłacić przed godziną 22:00 następnego dnia.
W przypadku korzystania z bankomatu na Tajwanie należy podać 5 ostatnich cyfr rachunku, a w przypadku przekazu pocztowego - nazwę nadawcy.
W innych regionach należy zrobić zdjęcie pokwitowania i wysłać je e-mailem w celu potwierdzenia. Pokwitowanie należy okazać podczas zameldowania.
Ograniczenie czasowe przelewu obejmuje święta państwowe i weekendy. Tajwańskie konto Afei Surf Jialeshuei akceptuje przelewy w dowolnym momencie.
3. w przypadku kolejnych świąt, rezerwacja na więcej niż 2 noce będzie miała pierwszeństwo.
4.Prosimy o dbanie o meble i urządzenia w pokoju, w przypadku jakichkolwiek uszkodzeń, odszkodowanie zostanie naliczone zgodnie z ceną.
5.W przypadku jakichkolwiek zmian w rezerwacji (przełożenie, zmiana typu pokoju lub zmiana liczby osób), prosimy o kontakt z personelem w celu wprowadzenia zmian na 10 dni przed datą rezerwacji.
Jeśli jakakolwiek strata Afei Surf Jialeshuei jest spowodowana zmianą liczby osób, Afei Surf Jialeshuei ma prawo do anulowania rezerwacji.
Jeśli liczba osób, które mają zamieszkać w obiekcie, jest mniejsza niż liczba osób zarezerwowanych, obiekt Afei Surf Jialeshuei obciąży Gościa opłatą zgodnie z liczbą zarezerwowanych osób.
Zasady anulowania rezerwacji:
Afei Surf Jialeshuei pobierze 10% całkowitej kwoty jako opłatę manipulacyjną za anulowanie wszystkich rezerwacji, w przypadku których wpłacono depozyt.
Poniższa data zameldowania nie obejmuje dnia przyjazdu ani dnia anulowania rezerwacji.
1. jeśli anulowanie rezerwacji nastąpi na 10 dni przed datą zameldowania, depozyt zostanie zwrócony po potrąceniu opłaty manipulacyjnej.
2.Jeśli anulowanie rezerwacji nastąpi na 7 dni przed datą zameldowania, hostel pobierze 20% depozytu i opłaty manipulacyjnej.
3.Jeśli anulowanie rezerwacji nastąpi na 4 dni przed datą zameldowania, hostel pobierze 50% depozytu i opłaty manipulacyjnej.
4.Jeśli anulowanie rezerwacji nastąpi w ciągu 3 dni przed datą zameldowania, depozyt nie zostanie zwrócony.
5.Jeśli liczba pokoi w rezerwacji jest większa niż 2, prosimy o anulowanie rezerwacji na 14 dni przed datą zameldowania, w przeciwnym razie hostel pobierze opłatę zgodnie z warunkami 1-5 powyżej.
6.Jeśli w dniu rezerwacji wystąpią czynniki, którym nie można się oprzeć, takie jak tajfuny i trzęsienia ziemi (zgodnie z oświadczeniem wydanym przez Centralne Biuro Meteorologiczne), lub jeśli lot i statek zostaną dotknięte czynnikami, którym nie można się oprzeć w dniu rezerwacji, depozyt zostanie zwrócony po potrąceniu opłaty manipulacyjnej.
Warunek 2-7 powyżej (5 jest wyjątkiem) może być opóźniony jeden raz, który jest dostępny dla nowej rezerwacji w ciągu 3 miesięcy. (Auto-translated from original language)

Recenzje i Oceny

5.7
Ocena
15 recenzja/-e/-i
 • Bezpieczeństwo
  4
 • Lokalizacja
  6
 • Personel
  8
 • atmosfera
  4
 • Czystość
  4
 • Najlepsza wartość
  8
 • Udogodnienia
  6

Sprawdź dostępność

Przyjazd
Wyjazd
Gości

Lokalizacja

Najnowsze opinie

5.7
Ocena
09.11.2023
I think this hostel would be perfect in summer when you’re a full time surfer since the beach is super close. But there were no other guests when we were there and the bus to the city does not come often so we would recommend getting a scooter (we wish we did). There are no stores close by but the host definitely knows how to cook!
pokaż więcej
Kobieta, 18-24
6.3
Dobry
15.05.2019
It’s a good place to stay just don’t expect luxury. Also the location is just the beach so also don’t expect to have any restaurants nearby. If you want to hangout in Kenting, it’s better to just stay within Kenting.
pokaż więcej
Kobieta grupy, 18-24
8.9
Fantastyczny
04.04.2019
Fantastic and friendly people, made me feel so welcomed! Hope to come back again some day! The address sent me to the main place but because I booked with hostelworled my actual room was far away, I was nervous but felt happy once I got there everyone was really lovely
pokaż więcej
Kobieta, 18-24

Udogodnienia

 • Darmowe

  • Bezpłatny parking
  • Darmowe mapy miasta
  • Ręczniki wliczone
  • Darmowe WiFi
 • Ogólne

  • Klimatyzacja
  • Gorący prysznic
  • Telewizja kablowa
  • Pralka do Prania
 • Usługi

  • Transfer z lotniska
 • Jedzenie i napoje

  • Restauracja

Więcej hostele w Kenting