Zrównoważony Rozwój Poziom 1
Darmowe WiFi

YHA Ngong Ping SG Davis Youth Hostel

Bezpłatne odwołanie rezerwacji Zarezerwuj z 4-dniowym wyprzedzeniem, aby móc bezpłatnie anulować rezerwację.

Brak oceny
72 recenzja/-e/-i
Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Opis nieruchomości

Położony w spektakularnym krajobrazie hostel YHA Ngong Ping SG Davis jest idealnym miejscem dla miłośników pieszych wędrówek. Hostel znajduje się w pobliżu fascynujących szlaków turystycznych, w tym Ngong Ping Trail, Buddhist Ancient Walk, Nei Lak Shan i 934-metrowego szczytu Lantau, z którego roztacza się wspaniały widok na wschód słońca. Główne atrakcje, takie jak Gigantyczny Budda, klasztor Po Lin i Ścieżka Mądrości, znajdują się w odległości 15-minutowego spaceru.
Hostel oferuje w pełni wyposażoną kuchnię z własnym wyżywieniem, przestronną jadalnię, bezprzewodowy dostęp do Internetu, zamykane szafki, boisko do badmintona, miejsce do grillowania i pole namiotowe. Dostępne są pokoje wieloosobowe, pokoje dwuosobowe i zakwaterowanie grupowe.
YHA Ngong Ping Youth Hostel znajduje się około 25 minut spacerem od terminalu kolejki linowej Ngong Ping i około 20 minut od pętli autobusowej Ngong Ping, skąd można złapać autobus 23 do centrum miasta Tung Chung, aby cieszyć się szaleństwem zakupów w markowych sklepach outletowych, lub wskoczyć do autobusu 21 do Tai O, koronowanego na "Wenecję Orientu", aby zobaczyć rzadką społeczność domów na palach i poczuć jej spokojną i autentyczną scenerię. Wsiądź w MTR z Tung Chung, a za 20 minut znajdziesz się w Disneylandzie w Hongkongu.
Wzdłuż drogi z pętli autobusowej Ngong Ping do hostelu znajdują się latarnie uliczne. Należy jednak pamiętać, że oświetlenie wokół hostelu będzie słabsze, ponieważ jest on otoczony roślinnością. W międzyczasie prosimy o przyniesienie własnego jedzenia przed udaniem się do hostelu, ponieważ pobliskie restauracje są zamykane o 18:00 .
Goście proszeni są o dokonanie rezerwacji z wyprzedzeniem, ponieważ hostel nie jest czynny przez cały rok. W przypadku anulowania rezerwacji nie przysługuje zwrot depozytu. Stowarzyszenie Schronisk Młodzieżowych w Hongkongu zastrzega sobie prawo do naliczenia opłaty za anulowanie rezerwacji w wysokości zaległej płatności całkowitej opłaty za zakwaterowanie w przypadku anulowania rezerwacji w ciągu 48 godzin przed datą zameldowania lub niepojawienia się Gościa w hostelu.
*Wymagane jest członkostwo w stowarzyszeniu YHA, o które można ubiegać się na miejscu (150 HK$ za roczne członkostwo w Hong Kong Youth Hostels Association). Każdy pojedynczy członek może zabrać ze sobą maksymalnie 3 osoby niebędące członkami, które muszą zapłacić standardową stawkę. Cena podana tutaj jest ceną członkowską i tylko depozyt jest płatny w momencie rezerwacji. Wszyscy goście muszą uregulować wszystkie zaległe płatności w momencie zameldowania w hostelu.
Uwagi:
1. Wymagane jest członkostwo w YHA, a aplikacja jest dostępna na miejscu (150 HK $ za roczne członkostwo w Hong Kong Youth Hostels Association). Każdy pojedynczy członek może zabrać ze sobą maksymalnie 3 osoby niebędące członkami, które są zobowiązane do uiszczenia standardowej opłaty. Cena podana tutaj jest ceną członkowską i tylko depozyt jest płatny w momencie rezerwacji. Wszyscy uczestnicy muszą uregulować wszystkie zaległe płatności w momencie zameldowania w hostelu.
2. Goście proszeni są o dokonywanie rezerwacji z wyprzedzeniem, ponieważ hostel nie jest otwarty przez cały rok.
3. Czas zameldowania: 15:00-23:00 i czas wymeldowania: 07:00-12:00, a brama hostelu jest otwierana w powyższym czasie.
4. Dzieci poniżej 5. roku życia nie będą przyjmowane.
Obiekt YHA Ngong Ping SG Davis Youth Hostel jest licencjonowanym klubem podlegającym Urzędowi ds. Licencji w Hongkongu. (Auto-translated from original language)

Sprawdź dostępność

Przyjazd
Wyjazd
Gości

Zrównoważony Rozwój Poziom 1

Hostel ten zaczął wprowadzać praktyki, które mają pozytywny wpływ na społeczeństwo i środowisko, przestrzegając podstaw Staircase to Sustainability.
Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Udogodnienia

 • Darmowe

  • Darmowe WiFi
 • Ogólne

  • Zamykane szafki
  • BBQ
  • Śniadanie nie wliczone
  • Klimatyzacja
  • Adaptery
  • Gorący prysznic
  • Kuchnia
  • Suszarki do włosów
  • Flexible NRR

Więcej hostele w Hong Kong