Zrównoważony Rozwój Poziom 1
Darmowe WiFi

The Hosteller Gurugram

Bezpłatne odwołanie rezerwacji Zarezerwuj z 8-dniowym wyprzedzeniem, aby móc bezpłatnie anulować rezerwację.

8.1
Fantastyczny
8 recenzja/-e/-i
Idealna lokalizacja
Wspaniały personel
Fantastyczna czystość

Opis nieruchomości

Położony zaledwie kilka kilometrów od WorkMark Gurgaon, AIPL Joy Street i Airia Mall, Hosteller Gurugram to idealny przystanek w środku tętniącej życiem metropolii. Zbudowany z myślą o nowych wymaganiach wiekowych współczesnego podróżnika, ten jasny i przestronny hostel w Gurgaon jest idealny dla wszystkich podróżnych. Niezależnie od tego, czy jesteś biznesmenem chcącym zatrzymać się na kilka dni, zagorzałym podróżnikiem zwiedzającym okolicę, czy też cyfrowym nomadą chcącym osiedlić się gdzieś na kilka tygodni – ten hostel posiada wszystkie udogodnienia i znajduje się blisko ośrodków biznesowych i rekreacyjnych w miasto.

Ten podwyższony, czteropiętrowy hostel oferuje luksusowe pokoje prywatne i wieloosobowe z pięknym widokiem na miasto i okolicę. Hostel wyposażony jest w dostosowaną do potrzeb kawiarnię, w której można zamówić szeroki wybór dań à la carte lub cieszyć się niekończącymi się zaletami bufetu. Na każdym piętrze znajduje się luksusowy hol, w którym można się zrelaksować. Na szczęście dla pracowitych pszczół, każdy pokój ma modułowe miejsce do przechowywania, własne miejsce do pracy i balkon z miejscem do siedzenia - aby w pełni wykorzystać te pełne dni kalendarzowe. A jeśli to nie wystarczy, dostępna jest również duża sala konferencyjna, w której można organizować spotkania lub spokojnie pracować. Tylko około 30 minut od międzynarodowego lotniska, Hosteller Gurugram to najwyższej jakości połączenie komfortu, nowoczesności i szyku; gotowy Cię gościć.

Zasady panujące w domu:
Hosteller to sieć hosteli dla turystów, doskonale dostosowana dla młodych podróżników z plecakiem. Jako marka nie polecamy rodzin i nie pozwalamy na pobyt u nas wszystkim osobom poniżej 18 roku życia, ani nie pozwalamy na wstęp dzieciom i niemowlętom poniżej 18 roku życia, nawet jeśli podróżują z opiekunami prawnymi.

Zameldowanie - 13:00 do 23:00
Wymeldowanie - 11:00

Cafe Inde (nieobsługiwana przez The Hosteller) serwuje dania wegetariańskie i niewegetariańskie. Aby utrzymać kulturę podróżowania z plecakiem i ducha wspólnoty, promujemy samoobsługę we wszystkich naszych kawiarniach.
Czas kawiarni: 07:30–22:30
Godziny ciepłej wody: od 5:00 do 10:00 i od 19:00 do 22:00.
Godziny zwiedzania: od 10:00 do 20:00


Nie ma godziny policyjnej.

W przypadku różnych hosteli pod marką mogą obowiązywać szczególne zasady w określonych porach roku, o których należy poinformować w momencie meldowania się.

W każdym momencie przed datą przyjazdu od gościa zostanie pobrana przedpłata w wysokości całkowitej ceny pobytu w celu potwierdzenia rezerwacji, w przypadku nieuiszczenia przedpłaty rezerwacja podlega anulowaniu.

Formy płatności akceptowane w naszych hostelach: gotówka, karta debetowa, karta kredytowa i UPI.

Opłaty za pokój nie zawierają podatków. Podatki nie są wliczone w cenę, w przypadku pokoju poniżej 7500 INR za noc zostanie doliczony podatek w wysokości 12%. w przypadku pokoju o wartości powyżej 7500 INR za noc zostanie naliczona dodatkowa opłata podatkowa w wysokości 18%.

W momencie zameldowania Gość może skorzystać z dodatkowego materaca. Dodatkowy materac oferowany jest w zależności od dostępności.

W przypadku, gdy podróżny przyjedzie wcześniej niż godzina zameldowania, gość może spędzać czas w części wspólnej/kawiarni do godziny zameldowania. (Jeśli jednak goście przyjeżdżają już o godzinie 5:30-6 rano, zaleca się zarezerwowanie łóżka na poprzednią noc, aby zapewnić sobie spokojny sen).

Późne wymeldowanie możliwe jest na wcześniejsze życzenie i w zależności od dostępności.

Podróżni mogą przechować bagaż po wymeldowaniu w szatni hostelu, w przypadku późniejszego wyjazdu z poszczególnych miast.

Nie gwarantujemy zakwaterowania w tym samym pokoju wieloosobowym w przypadku wspólnej podróży 3 lub 4 osób. Przydział pokoju w określonej kategorii pokoju prywatnego może się różnić w zależności od dostępności. Pokoje te będą oferowane w zależności od dostępności do momentu zameldowania.

Zapewniamy szafki tylko w pokojach wieloosobowych. Do każdego łóżka dołączona jest zamykana szafka, w której goście mogą przechowywać cenne przedmioty. W razie potrzeby zaleca się noszenie zamka do szafki. Korzystanie z kłódki w recepcji będzie możliwe w zależności od dostępności i za dodatkową opłatą. Zaleca się noszenie zamka.

Jeżeli jakiekolwiek działanie gościa zostanie uznane przez hostel za niewłaściwe lub hostel zwróci uwagę na jakiekolwiek niewłaściwe zachowanie, hostel zastrzega sobie prawo do podjęcia działań przeciwko gościowi. Zapewniamy, że administracja przeprowadzi odpowiednie dochodzenie, aby mieć pewność, że sprawa zostanie rozpatrzona w sposób całkowicie uczciwy.

Wszystkie anulacje, jeśli zostaną zgłoszone na 7 dni przed datą zameldowania, będą uprawnione do zwrotu 100% kwoty. W przypadku anulowania rezerwacji w ciągu 7 dni od daty zameldowania, nie będzie ŻADNEGO zwrotu kosztów i zostanie pobrana opłata za anulowanie w wysokości 100%. Jeśli gość się nie pojawi, zostanie obciążony całkowitą ceną rezerwacji.

Rezerwacje bezzwrotne nie podlegają zwrotowi w przypadku anulowania w dowolnym momencie.

Jeśli gość chce przedłużyć swój pobyt w dowolnym hostelu, skorzystanie z rezerwacji będzie uzależnione od dostępności.

Pokój zostanie udostępniony według aktualnych stawek podanych na stronie internetowej, a nie według stawek, według których dokonano poprzedniej rezerwacji.

Kierownictwo hostelu nie ponosi odpowiedzialności za utratę bagażu lub rzeczy osobistych. Goście zobowiązani są dopilnować, aby nie pozostawiać swoich rzeczy bez opieki przez cały czas.

Godziny otwarcia i dostępność kawiarni różnią się w zależności od lokalizacji. Goście mogą sprawdzić to na naszej oficjalnej stronie internetowej.

Działalność kawiarni ma charakter sezonowy, co można potwierdzić w recepcji hostelu w momencie meldowania się.

Kawiarnia Hostellers Unbox serwuje dania wegetariańskie i wegetariańskie.

Posiłki nie są wliczone w cenę pokoju i można je zamówić a la carte w naszych kawiarniach.

Aby utrzymać kulturę podróżowania z plecakiem i ducha wspólnoty, promujemy samoobsługę we wszystkich naszych kawiarniach.

Nadużywanie narkotyków/substancji/alkoholu jest ŚCIŚLE zabronione we wszystkich naszych hostelach. W przypadku, gdy ktoś zostanie przyłapany na posiadaniu lub spożywaniu narkotyków/alkoholu podczas pobytu, zostaną podjęte wobec tej osoby rygorystyczne działania, a osoba ta zostanie poproszona o natychmiastowe opuszczenie hostelu i zostanie wpisana na czarną listę osób nie mogących przebywać w naszych hostelach na zawsze.

Wszystkie nasze hostele mają wydzielone strefy dla palących. Palenie wewnątrz akademików jest surowo zabronione.

Gość zostanie uznany za niezdolnego do dalszego pobytu w którymkolwiek z naszych hosteli w przypadku nadużywania narkotyków, nieprzestrzegania zasad dotyczących gości i rezerwacji, niewłaściwego zachowania (fizycznego, psychicznego, werbalnego lub innego rodzaju), kradzieży, higieny osobistej, wandalizmu, wtargnięcie, brak płatności/opóźnienie w zapłacie składek, inne niedogodności dla gości lub inne nieuzasadnione działania. W każdym takim przypadku Gość zostanie poproszony o natychmiastowe opuszczenie lokalu bez zwrotu kosztów.

Na terenie obiektu dostępne jest zasilanie awaryjne.

Aby koszty zakwaterowania były jak najbardziej przystępne dla wszystkich gości, wprowadziliśmy system płatności zgodnie z rzeczywistym użyciem za niektóre udogodnienia, takie jak zamki, zestawy kąpielowe i ręczniki. Oferując te elementy za opłatą, możemy utrzymać niższe ceny podstawowe naszych pokoi, dzięki czemu nasz hostel będzie dostępny dla podróżnych dbających o budżet. Rozumiemy, że różni podróżni mają różne preferencje i wymagania, dlatego staramy się zapewniać elastyczność w naszej ofercie. (Auto-translated from original language)

Recenzje i Oceny

8.1
Fantastyczny
8 recenzja/-e/-i
 • Bezpieczeństwo
  9.1
 • Lokalizacja
  8.6
 • Personel
  7.1
 • atmosfera
  8.6
 • Czystość
  8.3
 • Najlepsza wartość
  8
 • Udogodnienia
  6.9

Sprawdź dostępność

Przyjazd
Wyjazd
Gości

Zrównoważony Rozwój Poziom 1

Hostel ten zaczął wprowadzać praktyki, które mają pozytywny wpływ na społeczeństwo i środowisko, przestrzegając podstaw Staircase to Sustainability.
Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Najnowsze opinie

6.9
Dobry
13.06.2024
The AC was blocked by a bed as it was straight into it's face. A single wall fan was mounted and thus it was suffocating.
pokaż więcej
Mężczyzna, 18-24
9.7
Znakomity
02.04.2024
staff could be more helpful when requesting for help otherwise great experience
pokaż więcej
Kobieta, 18-24
7.1
Bardzo dobry
16.02.2024
Overall a good experience but the beds need better privacy curtains. And towels were charged extra. Security could have been better in terms of the dorm room gate. It was open 24/7 and there was no keycard system
pokaż więcej
Mężczyzna, 25-30

Udogodnienia

 • Darmowe

  • Bezpłatny parking
  • Darmowe WiFi
 • Ogólne

  • Śniadanie nie wliczone
  • Klimatyzacja
  • Lampka do czytania
  • Parkowanie
  • Wentylator sufitowy
 • Usługi

  • Recepcja 24 godziny na dobę
  • Pokojówka
 • Rozrywka

  • Wi-Fi