Darmowe WiFi
bezpłatne śniadanie‎

Soul Camp

Bezpłatne odwołanie rezerwacji Zarezerwuj z 4-dniowym wyprzedzeniem, aby móc bezpłatnie anulować rezerwację.

9.3
Znakomity
13 recenzja/-e/-i
Idealna lokalizacja
Znakomity personel
Fantastyczna czystość

Opis nieruchomości

Soul Surf House ma jeden duży wspólny taras na dachu z widokiem na fale i surferów. W 4 pokojach możemy zakwaterować maksymalnie 15 osób, więc miejsca jest wystarczająco dużo dla każdego.

Nasz dom do surfowania położony jest przy plaży w Anzie, uroczej wiosce rybackiej słynącej z jedzenia i gościnności. A co najważniejsze, światowej klasy surfing tuż za progiem. Nieskazitelne fale prawej ręki, piękne plaże i lokalne marokańskie przygody są na wyciągnięcie ręki – więc od surferów po podróżników, od cyfrowych nomadów po rodziny – każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Mamy szybki internet, dzięki czemu możesz pracować również na naszym tarasie. Skorzystaj z naszych leżaków, aby nadrobić zaległości w opalaniu lub podziwiać niesamowite, rozgwieżdżone niebo nocą. Goście z całego świata dzielą się piwem na tarasie i delektują się naszym pysznym grillem. Raz w tygodniu oglądamy filmy o surfingu na dużym ekranie.

Zasady i warunki Soul Camp:

Zasady anulowania rezerwacji: 3 dni przed przyjazdem.

Zameldowanie od 13:00 do 23:00
Wymeldowanie przed godziną 12:00

Płatność po przyjeździe gotówką, kartą kredytową i debetową
Podatki wliczone w cenę
Śniadanie nie jest wliczone w cenę

Ogólny:
Całodobowa recepcja.
Oto Warunki rezerwacji wakacji zarezerwowanych w Soul Surf Camp Almugar Surf and Yoga w Maroku i Pure Travel GmbH. Proszę czytać uważnie. Soul Surf Camp Almugar Surf & Yoga House Maroko jest tutaj pokazany jako „Soul Surf Camp”. Jako osoba przyjeżdżająca na wakacje jesteś określany jako kupujący/rezerwujący/najemca
Umowa wakacyjna

Twoja umowa jest zawarta z firmą Pure Travel GmbH założoną i mającą siedzibę w Zurychu w Szwajcarii oraz domem Soul Surf Camp Almugar Surf & Yoga. Pure Travel GmbH jest agencją „Soul Surf Camp Almugar Surf House Maroko. Miejscem jurysdykcji jest Szwajcaria. Firma Pure Travel GmbH zajmuje się wszystkimi rezerwacjami i sprawami organizacyjnymi Soul Surf Camp Almugar Surf House. „Soul Surf Camp” to miejsce, które warto odwiedzić podczas wakacji. Pod nazwą „Soul Surf Camp” należy do niego kilka lokalizacji.

W momencie rezerwacji zespół biura wyśle ​​wiadomość e-mail z potwierdzeniem zawierającą link do naszego systemu rezerwacji. Prosimy w nim o podanie danych osobowych oraz informacji dotyczących podróży w celu zorganizowania urlopu. Akceptując Regulamin Klient zobowiązuje się do dokonania rezerwacji. Rezerwacja zmienia się wówczas z „oczekującej” na „potwierdzoną”. Bez zaakceptowania regulaminu w ciągu 5 dni rezerwacja nie zostanie potwierdzona i pokój nie będzie dostępny. Zastosowane zostaną nasze zwykłe warunki. W przypadku rezerwacji grupowej oczekujemy, że lider grupy będzie miał uprawnienia do składania podpisów w imieniu pozostałych członków grupy. Główny rezerwujący jest odpowiedzialny za całość kosztów urlopu oraz anulowania/zmiany rezerwacji. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia rezerwacji bez całkowitego uznania.
Ceny

Wszystkie ceny na naszej stronie internetowej podane są w EUR i dotyczą ceny za osobę/7 nocy pobytu, chyba że zaznaczono inaczej. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany/zmiany cen przed Państwa przyjazdem. Po dokonaniu rezerwacji rabaty nie działają wstecz.
Zapłata

Aby zachować rezerwację, płatności należy dokonać w ciągu 5 dni od potwierdzenia rezerwacji. Przyjazdy w ciągu 42 dni proszone są o wpłatę 100% całkowitej kwoty rezerwacji. Przyjazdy późniejsze niż 42 dni proszone są o wpłatę zadatku w wysokości 25% w ciągu 5 dni od potwierdzenia rezerwacji i 75% na 42 dni przed przyjazdem. Zadatek w wysokości 25% nie podlega zwrotowi. W zależności od promocji lub specjalnych okazji zastrzegamy sobie prawo do pobrania 100% zaliczki w celu utrzymania rezerwacji.

Płatności można akceptować zgodnie z linkiem do naszego systemu rezerwacji. Akceptujemy przelewy bankowe na nasze konto bankowe w EUR lub CHF oraz akceptujemy płatności płatne kartą kredytową w EUR (VISA/MASTERCARD) za rezerwację wakacji.

Soul Surf Camp gwarantuje rezerwacje wyłącznie przy pełnej płatności. W przypadku wpłaty zadatku w wysokości 25% całkowitej kwoty gwarantujemy rezerwację do 6 tygodni przed datą przyjazdu. Aby zagwarantować rezerwację 100% Soul Surf Camp wymaga dokonania pełnej płatności na 6 tygodni przed datą przyjazdu.

Rezerwacje zostaną potwierdzone i dotrzymane tylko wtedy, gdy „kupujący” spełni warunki. W przeciwnym razie zastrzegamy sobie prawo do przyjęcia innych rezerwacji.
Anulacje

W mało prawdopodobnym przypadku konieczności odwołania urlopu prosimy o natychmiastowy kontakt. Omówienie anulowania można znaleźć tutaj powyżej. Zadatek w wysokości 25% nie podlega zwrotowi.

Anulacja powyżej 6 tygodni przed przyjazdem – utrata 25% urlopu (kaucja)

Anulacja poniżej 6 tygodni przed przyjazdem – 75% wartości urlopu + kaucja

W przypadku powiadomienia o odstąpieniu od umowy zachowujemy prawo do dochodzenia roszczeń wobec Klienta na drodze windykacyjnej lub prawnej. Wszelkie koszty zostaną obciążone klientem.

Soul Surf Camp ma w każdym przypadku prawo do anulowania zarezerwowanego urlopu u klienta, jednak uczyni to za powiadomieniem min. z 8 tygodni. Kaucja w wysokości 25% nie podlega zwrotowi. Wyjątek w przypadku anulowania rezerwacji ma miejsce w przypadku „siły wyższej”.

Ogólny zwrot pieniędzy

Zwroty kosztów w ramach Soul Surf Camp zgodnie z polityką anulowania opisaną w naszym regulaminie na naszej stronie głównej. Soul Surf Camp nie przejmuje żadnych kosztów za utracone loty, chorobę, śmierć w rodzinie lub inne przypadki. Soul Surf Camp oczekuje, że każdy gość będzie miał własne ubezpieczenie podróżne, które przejmie wszelkie inne sprawy. W przypadku rezygnacji z któregokolwiek z powyższych obozów Soul Surf Camp istnieje możliwość wystawienia oficjalnej faktury za ubezpieczenie.

W przypadku późniejszego przyjazdu lub wyjazdu gościa w stosunku do pierwotnie zarezerwowanej rezerwacji w Soul Surf Camp, nie zwrócimy klientowi żadnych pieniędzy ani nie zaoferujemy rekompensaty. W przypadku anulowania rezerwacji z powodu „siły wyższej” Soul Surf Camp nie zwróci wpłaconych pieniędzy za wakacje, lecz oferuje wystawienie oficjalnej faktury za ubezpieczenie podróżne.

Wstępnie zarezerwowane pozycje, takie jak zajęcia jogi, safari surfingowe, lekcje i zajęcia, które nie zostaną wykorzystane z powodów osobistych, nie podlegają zwrotowi ani wymianie w żaden sposób. Soul Surf Camp nie ponosi odpowiedzialności za osobistą zmianę zdania lub chorobę któregokolwiek z gości.

W mało prawdopodobnym przypadku, gdy zajęcia jogi, safari surfingowe, lekcje i zajęcia nie będą mogły się odbyć z powodu odpowiedzialności Soul Surf Camp, zajęcia zostaną zastąpione lub otrzymany zostanie zwrot pieniędzy.
Deski surfingowe

W przypadku uszkodzenia naszego sprzętu surfingowego (deska/smycz/płetwa/kombinezon) „najemca” zgadza się przejąć koszty deski zgodnie z jej pierwotną ceną zakupu lub przejąć koszty naprawy (jeśli nadal da się to naprawić) w Almugar Surf Sklep.

Koszty uszkodzonej deski/smyczy/płetwy przejmujemy tylko wtedy, gdy opłacone zostało (u nas) „Ubezpieczenie surfingowe” przed użyciem naszego sprzętu. Ubezpieczenie Surf nie obejmuje szkód, jeśli zauważymy, że nasz materiał nie jest traktowany ostrożnie zgodnie z instrukcjami i powoduje szkody ze strony „najemcy”.
Ubezpieczenie sprzętu surfingowego

Oferujemy ubezpieczenie w cenie 25 EUR za osobę na pobyt od 1 do 7 nocy, które obejmuje wszelkie uszkodzenia lub straty naszego sprzętu (deska surfingowa/smycz/płetwa) podczas surfowania. W przypadku dłuższego pobytu cena Ubezpieczenia wzrasta dziennie.

Ubezpieczenie obejmuje połamanie desek, utratę płetw, zerwanie smyczy, wgniecenia/pęknięcia desek spowodowane surfowaniem w wodzie. Ubezpieczenie nie obejmuje szkód powstałych na skutek siedzenia, stania, upuszczenia sprzętu na brzeg, skał, piasku itp.
Ryzyko

Uczestnictwo w naszym programie wakacyjnym odbywa się na własne ryzyko. Oczekujemy, że będziemy informowani o wszelkiego rodzaju alergiach – problemach zdrowotnych naszych klientów. Oczekujemy, że uczestnicy naszych zajęć surfingu lub jogi będą dokładnie przestrzegać instrukcji naszego nauczyciela surfingu/jogi. W żadnym wypadku nie ponosimy odpowiedzialności za wypadek. Uczestniczysz w kursie na własną odpowiedzialność. Twoim obowiązkiem jest podjęcie decyzji, czy Twój poziom sprawności jest odpowiedni do korzystania z naszych usług wakacyjnych.

Musisz posiadać własne ubezpieczenie podróżne i jesteś odpowiedzialny za zadbanie o nie przed przyjazdem. Nie bierzemy odpowiedzialności za utratę, kradzież lub uszkodzenie osób lub mienia podczas pobytu.
Choroba

W przypadku choroby lub wypadku podczas wakacji, Taghazout Villa, Villa Surya by Soul Surf Camp Almugar, Allegra Tours i Pure Travel GmbH nie ponoszą odpowiedzialności. Rezerwując wakacje, „Ty” zgadzasz się ponosić wyłączną odpowiedzialność za własne zdrowie i dobre samopoczucie. Potwierdzasz dokonanie niezbędnych pomiarów, aby spędzić zdrowe wakacje w Afryce, na przykład w zakresie higieny ciała i tak dalej.

W przypadku choroby lub opuszczenia zajęć, usług lub korzystania z obiektu zgadzasz się, że jako organizator wakacji w żadnym przypadku nie zwrócimy Ci straty.
Zwolnienie z odpowiedzialności

Dokonując rezerwacji „Zwalniam Soul Surf Camp Almugar z wszelkiej odpowiedzialności, kosztów i szkód, które mogą wyniknąć z korzystania z jacuzzi, obiektów, wycieczek i zajęć sportowych. Rozumiem, że w wyniku korzystania z takich obiektów może dojść do przypadkowych szkód i wyrażam zgodę na przestrzeganie niniejszych warunków umowy. Rezerwując wakacje „Potwierdzam, że przyjmuję odpowiedzialność finansową za wszelkie koszty związane z leczeniem w nagłych przypadkach lub szkodami i potwierdzam powyższe zwolnienie z odpowiedzialności.”
Fotografia i filmy

Jako „nabywca” naszej usługi wakacyjnej zgadzasz się, że możemy wykorzystać wszelkie nagrania wideo/zdjęcia/inne nośniki dźwięku wykonane przez Soul Surf Camp lub personel Soul Surf Camp wykonane podczas Twoich wakacji. Możemy wykorzystywać te materiały do ​​celów naszej strony głównej/działań w mediach społecznościowych lub ogólnych reklam.
Pogoda

Maroko jest znane jako bardzo ciepłe i słoneczne miejsce, ale dni są nadal kiepskie. W przypadku złych warunków pogodowych lub złych warunków do surfowania nie możemy przyjąć żadnych roszczeń wobec Soul Surf Camp/Pure Travel GmbH lub naszego organizatora wycieczek Allegra Tours.
Wiza i paszport

Odpowiedzialność za posiadanie ważnego paszportu i/lub wizy podczas podróży do Soul Surf Camp ponosi „kupujący”. Przy wjeździe do kraju upewnij się, że Twój paszport jest ważny przez co najmniej 6 miesięcy. Pamiętaj, aby sprawdzić nasze ograniczenia wizowe z dużym wyprzedzeniem.
Wycieczki

Wycieczki oferowane przez Soul Surf Camp/Allegra Tours/Pure Travel GmbH, które zostały zarezerwowane i opłacone z góry, nie podlegają zwrotowi. Zwrot kosztów nastąpi tylko wtedy, gdy Soul Surf Camp nie będzie w stanie ich uruchomić z naszej winy.
Polityka prywatności

Soul Surf Camp i Pure Travel GmbH będą wykorzystywać Twoje dane osobowe wyłącznie w celu świadczenia usługi rezerwacji i poprawy komfortu użytkownika końcowego. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić bezpieczeństwo Twoich danych osobowych i nigdy nie będziemy przekazywać Twoich danych osobowych osobom trzecim ani przesyłać Ci materiałów marketingowych lub promocyjnych, chyba że się na to zgodzisz. Nasz dostawca systemu rezerwacji dba również o to, aby Twoje dane nie były przekazywane osobom trzecim, lecz wykorzystywane do wewnętrznego udoskonalania systemu. Po zapisaniu się do naszego biuletynu i programu lojalnościowego Soul Surf Camp będzie przesyłać Ci aktualizacje co dwa tygodnie.
Płatność za zużycie na miejscu

Klient może skonsumować dodatki na miejscu. Dodatki to przedmioty zakupione lub przygotowane dla klienta na miejscu. Dodatki te można opłacić na koniec wakacji gotówką w Dirham, EUR lub kartą (Visa lub Mastercard). Płatności kartą za pośrednictwem naszego urządzenia PIN będą pobierane w Dirham. Nasz kurs wymiany utrzymuje się na stałym poziomie 1 EUR = 11 DH. (Auto-translated from original language)

Recenzje i Oceny

9.3
Znakomity
13 recenzja/-e/-i
 • Bezpieczeństwo
  9.2
 • Lokalizacja
  9
 • Personel
  9.6
 • atmosfera
  9.6
 • Czystość
  9
 • Najlepsza wartość
  9.6
 • Udogodnienia
  9

Sprawdź dostępność

Przyjazd
Wyjazd
Gości

Lokalizacja

Najnowsze opinie

4.9
Ocena
25.03.2024
You get what you pay for. As well they are always pushing you to pay more. Like offering rides than saying have to pay for it
pokaż więcej
Mężczyzna, 25-30
9.1
Znakomity
29.11.2023
The hostel is nice and clean and aims to surfers with close proximity to the beach. It is actually not so close to Agadir that one can easily take the red taxis. Only the white ones go there. Everything was good except for the bunk beds. They are from chip board and not connected to the walls (screws). Some protecting boards for the upper beds were already missing and the ladders are not fixed to the bed but are just leant against them. Felt all night as if the bed might just break down.
pokaż więcej
Kobieta, 31-40
9.7
Znakomity
09.10.2023
The staff was super helpful,breakfast Delicious. Soul Camp was a great place to stay not because of a location but because of a hostel staff which makes me feel like at home.
pokaż więcej
Mężczyzna, 31-40

Udogodnienia

 • Darmowe

  • bezpłatne śniadanie‎
  • Bezpłatny parking
  • Darmowe WiFi
  • Darmowy dostęp do Internetu
 • Ogólne

  • BBQ
  • Gorący prysznic
  • Lodówka
  • Telewizja kablowa
  • Pralka do Prania
  • Rooms 4 Refugees
 • Usługi

  • Dostep do Internetu
  • Pralnia
  • Transfer z lotniska
  • Recepcja 24 godziny na dobę
  • Wycieczki/biuro podróży
  • Kantor
  • Autobus wahadłowy
  • Pokojówka
  • Ekspresowa rejestracja/wymeldowanie
  • Wymeldowanie o późnej porze
 • Jedzenie i napoje

  • Kawiarnia
  • Miejsca do zrobienia herbaty / kawy
 • Rozrywka

  • Wi-Fi

Więcej hostele w Agadir