Zrównoważony Rozwój Poziom 1
Darmowe WiFi

The Hosteller Kasol, Parvati Valley

Bezpłatne odwołanie rezerwacji Zarezerwuj z 8-dniowym wyprzedzeniem, aby móc bezpłatnie anulować rezerwację.

9.6
Znakomity
18 recenzja/-e/-i
Idealna lokalizacja
Znakomity personel
Fantastyczna czystość

Opis nieruchomości

"Mini Izrael Indii" ma teraz trzeci hostel, który ugości ciebie i całą twoją szaloną drużynę. Położony pośród zielonego i wspaniałego tła doliny Parvati i otaczających ją gór, The Hosteller Kasol, Parvati Valley to idealny hostel do wyboru - niezależnie od tego, czy chcesz wpaść na weekend, czy osiedlić się w górach na dobry miesiąc.
Zbudowany zgodnie z koncepcją biofilii, hostel ten sprawi, że poczujesz się jak w jedności z naturą. Każdy z 8 czteroosobowych pokoi wieloosobowych i 12 przestronnych pokoi prywatnych zapewnia niesamowite widoki na okolicę. Niezależnie od tego, czy jest to stukot deszczu podczas monsunów, czy złote słońce zanurzające się pod górami latem; możesz usiąść, zrelaksować się i zobaczyć to wszystko ze swojego pokoju. W hostelu znajdują się dwa wspaniałe pomieszczenia wspólne. Obszar zewnętrzny ma łukowate wejście, które jest wyłożone kafelkami w minimalistyczny sposób. Znajduje się tam również stół na zamówienie z wbudowanym paleniskiem, któremu towarzyszą surowo wykończone murowane ławki z widokiem na dolinę. Przytulny wewnętrzny obszar wspólny oferuje wiele wygodnych miejsc do siedzenia, gry planszowe, kolorowe malowidła ścienne, półki z książkami i kryte ognisko. Najlepsze miejsce, aby skulić się podczas tych chłodnych zimowych miesięcy. Pełnoprawna kawiarnia na tarasie oferuje widoki na wiele dni i jedne z najlepszych śniadań w całym Kasol.
Podobnie jak wszystkie nasze hostele, The Hosteller Kasol, Parvati Valley jest pełen najlepszych udogodnień, które sprawią, że pobyt będzie absolutnie purrrr... fect. I tak, jesteśmy przyjaźni dla zwierząt. Kolejną wspaniałą rzeczą w hostelu jest to, że znajduje się on zaledwie 400 m od naszego oryginalnego hostelu Kasol, co daje najlepsze z obu światów. Wystarczy wpaść czasami, aby spotkać się z przyjaciółmi. Wypełniony żywymi malowidłami ściennymi o życiu w górach i ich ekosystemie, The Hosteller Kasol, Parvati Valley to nic innego jak kawałek raju.
The Hosteller to sieć hosteli dla podróżujących z plecakiem i jest dobrze przystosowana dla młodych podróżników z plecakiem. Jako marka nie polecamy pobytu rodzinom i nie zezwalamy na pobyt osobom poniżej 18 roku życia, z wyjątkiem Kasar Devi, Jim Corbett, Naukuchiatal, Ramgarh, Tirthan Valley, Kareri i Shoja. Uwaga: w pokojach wieloosobowych nie mogą przebywać osoby poniżej 18. roku życia.
Zameldowanie - od 13:00 do 23:00
Wymeldowanie - 11:00
Brak godziny policyjnej.
W poszczególnych hostelach tej marki w określonych porach roku mogą obowiązywać inne zasady działalności obiektu, o których Goście zostaną poinformowani w momencie zameldowania.
Gość zostanie obciążony przedpłatą w wysokości całkowitej ceny w dowolnym momencie przed datą przyjazdu w celu potwierdzenia rezerwacji, w przypadku niedokonania przedpłaty rezerwacja podlega anulowaniu.
Formy płatności akceptowane w naszych hostelach: Gotówka, karta debetowa, karta kredytowa i UPI.
Opłaty za pokój nie zawierają podatków. Podatki nie są wliczone w cenę, w przypadku pokoju o wartości poniżej 7500 INR za noc zostanie naliczony podatek w wysokości 12%; w przypadku pokoju o wartości powyżej 7500 INR za noc zostanie naliczona dodatkowa opłata w wysokości 18%.
Goście mogą skorzystać z dodatkowego materaca w momencie zameldowania. Dodatkowy materac jest dostępny w zależności od dostępności.
W przypadku przyjazdu przed godziną zameldowania Goście mogą spędzać czas w części wspólnej/kawiarni do godziny zameldowania. (W przypadku przyjazdu w godzinach 5:30-6 rano zaleca się zarezerwowanie łóżka na poprzednią noc, aby zapewnić sobie spokojny sen).
Późne wymeldowanie możliwe jest na wcześniejsze życzenie i w zależności od dostępności.
W przypadku późnego wyjazdu z danego miasta podróżni mogą przechować bagaż po wymeldowaniu w szatni hostelu.
Nie możemy zagwarantować zakwaterowania w tym samym pokoju wieloosobowym w przypadku 3 lub 4 osób podróżujących razem. Przydział pokoju w określonej kategorii pokoi prywatnych może się różnić w zależności od dostępności. Będzie to ściśle uzależnione od dostępności do czasu zameldowania.
Szafki są dostępne tylko w pokojach wieloosobowych. Do każdego łóżka dołączona jest szafka, w której goście mogą przechowywać swoje kosztowności. W razie potrzeby zaleca się zabranie ze sobą kłódki do szafki. Kłódkę można wypożyczyć w recepcji w zależności od dostępności i za dodatkową opłatą. Zaleca się zabranie ze sobą kłódki.
Jeśli jakiekolwiek działanie gościa zostanie uznane przez hostel za niewłaściwe lub jeśli hostel zwróci uwagę na jakiekolwiek niewłaściwe zachowanie, hostel zastrzega sobie prawo do podjęcia działań przeciwko gościowi. Zapewniamy, że administracja przeprowadzi odpowiednie dochodzenie, aby zapewnić, że sprawa zostanie rozpatrzona w pełni sprawiedliwie.
Goście z lokalnymi dokumentami tożsamości będą mieli wstęp do naszych hosteli z wyjątkiem Jodhpur, Mussoorie by The Stream Side, Shangarh, Chikmagalur, Fort Kochi, Coorg i Coorg Madikeri.
Wszystkie anulacje, jeśli zostaną zgłoszone na 7 dni przed datą zameldowania, kwalifikują się do 100% zwrotu kosztów. W przypadku anulowania rezerwacji w ciągu 7 dni od daty zameldowania nie przysługuje ŻADEN zwrot kosztów i naliczone zostaną 100% opłaty za anulowanie rezerwacji. Jeśli gość nie pojawi się w obiekcie, zostanie obciążony całkowitą ceną rezerwacji.
Rezerwacje bezzwrotne nie kwalifikują się do zwrotu kosztów w przypadku anulowania w dowolnym momencie.
Jeśli gość chce przedłużyć swój pobyt w hostelu, skorzystanie z rezerwacji będzie uzależnione od dostępności.
Pokój zostanie udostępniony według aktualnych stawek na stronie internetowej, a nie według stawek, po których dokonano poprzedniej rezerwacji.
Kierownictwo hostelu nie ponosi odpowiedzialności za utratę bagażu lub rzeczy osobistych. Goście powinni upewnić się, że nie pozostawiają swoich rzeczy bez opieki przez cały czas.
Godziny otwarcia i dostępność kawiarni różnią się w zależności od lokalizacji, a informacje na ten temat można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej hostelu.
Kawiarnia działa sezonowo, co można potwierdzić w recepcji hostelu w momencie zameldowania.
Kawiarnia Hostellers Unbox serwuje dania jajeczne i wegetariańskie.
Posiłki nie są wliczone w cenę pokoju i można z nich korzystać na zasadzie a-la-carte w naszych kawiarniach.
Aby utrzymać kulturę backpackingu i ducha społeczności, promujemy samoobsługę we wszystkich naszych kawiarniach.
Goście mogą zamawiać i spożywać posiłki na zewnątrz wyłącznie w wyznaczonych jadalniach i pokojach prywatnych.
Narkotyki/nadużywanie substancji odurzających/alkoholu jest surowo zabronione we wszystkich naszych hostelach. W przypadku, gdy ktokolwiek zostanie przyłapany na posiadaniu lub spożywaniu narkotyków/alkoholu podczas pobytu, zostaną podjęte surowe działania przeciwko niemu/niej, a osoba ta zostanie poproszona o natychmiastowe opuszczenie hostelu i zostanie wpisana na czarną listę na zawsze.
Wszystkie nasze hostele mają wydzielone strefy dla palących. Palenie wewnątrz akademików jest surowo zabronione.
Gość zostanie uznany za niezdolnego do dalszego pobytu w którymkolwiek z naszych hosteli w przypadku nadużywania narkotyków, nieprzestrzegania zasad dotyczących gości i rezerwacji, niewłaściwego zachowania (fizycznego / psychicznego / werbalnego lub jakiegokolwiek rodzaju), kradzieży, higieny osobistej, wandalizmu, wtargnięcia, niepłacenia / opóźnienia w płatności należności, innych niedogodności dla gości lub wszelkich takich nieuzasadnionych działań. We wszystkich takich przypadkach gość zostanie poproszony o natychmiastowe opuszczenie obiektu bez zwrotu kosztów.
Zasilanie awaryjne jest dostępne tylko w wybranych lokalizacjach i nie we wszystkich obiektach The Hosteller. (Auto-translated from original language)

Recenzje i Oceny

9.6
Znakomity
18 recenzja/-e/-i
 • Bezpieczeństwo
  9.7
 • Lokalizacja
  9.7
 • Personel
  10
 • atmosfera
  9.4
 • Czystość
  10
 • Najlepsza wartość
  9.4
 • Udogodnienia
  9.1

Sprawdź dostępność

Przyjazd
Wyjazd
Gości

Zrównoważony Rozwój Poziom 1

Hostel ten zaczął wprowadzać praktyki, które mają pozytywny wpływ na społeczeństwo i środowisko, przestrzegając podstaw Staircase to Sustainability.
Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Najnowsze opinie

9.4
Znakomity
29.06.2024
Had a great time here. Special thanks to Priyansha, the host, who showed great time organising activities here and around Kasol. One feedback, please provide fans in the dorms. Guests were finding it difficult to sleep as it was too hot in dorms. Cafe here has good food options and view from the hostel is really mesmerising.
pokaż więcej
Mężczyzna, 25-30
9.1
Znakomity
20.05.2024
I love the view from the hotel and the rooms were very aesthetically pleasing. The vibe of the place itself is very chill and hippie which you will love. The hosts (Shanko in particular) were very friendly and helpful. Only one thing, even if it is a hostel but the couple rooms are charging very high, so there could be more amenities like an intercom mainly to ask for things needed. But had a wonderful stay!
pokaż więcej
dwójka, 25-30
10
Znakomity
09.05.2024
Priyanksha and Shankho were the best hosts, so helpful and made me feel really welcomed, this is definitely what made my stay great :) Peace and love
pokaż więcej
Kobieta, 25-30

Udogodnienia

 • Darmowe

  • Darmowe WiFi
 • Ogólne

  • Wspólny pokój dzienny
  • Śniadanie nie wliczone
  • Parkowanie
  • Wentylator sufitowy
 • Usługi

  • Recepcja 24 godziny na dobę
  • Pokojówka
 • Jedzenie i napoje

  • Opcja posiłków
  • Kawiarnia
 • Rozrywka

  • Gry planszowe

Więcej hostele w Kasol