Zrównoważony Rozwój Poziom 1
Darmowe WiFi

The Hosteller Kasol, Riverside

Bezpłatne odwołanie rezerwacji Zarezerwuj z 8-dniowym wyprzedzeniem, aby móc bezpłatnie anulować rezerwację.

10
Znakomity
11 recenzja/-e/-i
Idealna lokalizacja
Znakomity personel
Fantastyczna czystość

Opis nieruchomości

Pobyt w Hosteller Kasol By The Riverside pozwoli Ci cieszyć się ekscytującymi zajęciami na świeżym powietrzu i poznawać ludzi z całego świata.
Hostel zapewnia zakwaterowanie w przytulnych pokojach i bezpłatne Wi-Fi.
The Hosteller, założony w 2014 roku, jest jedną z najszybciej rozwijających się sieci hosteli w Indiach. Te ultranowoczesne hostele w żółto-czarnej kolorystyce zapewniają niedrogie pobyty z najwyżej ocenianymi udogodnieniami, a zespół jest zawsze podekscytowany przyjmowaniem podróżnych (powyżej 18 roku życia).
Sieć działa w około 25 lokalizacjach w całych Indiach i oferuje szereg atrakcji i doświadczeń. Mając na celu uczynienie podróży przystępną cenowo i pełną wrażeń sprawą, The Hosteller gościł do tej pory ponad 400 tysięcy podróżnych. Bezpieczne i czyste mieszkania, ekskluzywne żeńskie akademiki, zabezpieczone szafki, wspólne kuchnie, biblioteki, kawiarnie i wspólne salony to tylko niektóre z najważniejszych cech nieruchomości The Hosteller. Sieć zapuściła się również w segment workation, zapewniając podróżnym komfortowe zakwaterowanie i ciekawe zajęcia, podczas gdy oni kontynuują pracę w podróży. Od sportów przygodowych po angażujące zajęcia, obiekty mają na celu stworzenie społeczności podróżników, jak żadna inna. Te całodobowe hostele są idealne dla entuzjastów podróży, kobiet podróżujących i grup przyjaciół szukających pełnego wrażeń pobytu w przystępnej cenie.
***Polityki obiektu***
*Zameldowanie odbywa się od 13:00 do 23:00.
*Wymeldowanie przed godziną 11:00
*Gość zostanie obciążony przedpłatą w wysokości całkowitej ceny w dowolnym momencie przed datą przyjazdu w celu potwierdzenia rezerwacji, w przypadku niedokonania przedpłaty rezerwacja podlega anulowaniu.
*Opłaty za pokój nie obejmują podatków. Podatki nie są wliczone w cenę, w przypadku pokoju o wartości poniżej 7500 INR za noc naliczony zostanie podatek w wysokości 12%; w przypadku pokoju o wartości powyżej 7500 INR za noc naliczona zostanie dodatkowa opłata w wysokości 18%.
*Śniadanie nie jest wliczone w cenę.
*Brak godziny policyjnej.
*Zakaz palenia w pokojach, ale wyznaczone miejsce dla palących.
*W przypadku anulowania rezerwacji na 7 dni przed datą zameldowania przysługuje 100% zwrot kosztów.
*W przypadku anulowania rezerwacji w ciągu 7 dni od daty zameldowania nie przysługuje ŻADEN zwrot kosztów i naliczona zostanie 100% opłata za anulowanie rezerwacji.
*Jeśli gość nie pojawi się w hostelu, zostanie obciążony całkowitą ceną rezerwacji.
*Rezerwacje dokonane w hostelu są niezbywalne. W związku z tym gość, na którego nazwisko dokonano rezerwacji, musi obowiązkowo stawić się w hostelu.
*Rezerwacje bezzwrotne nie podlegają zwrotowi kosztów w przypadku anulowania rezerwacji w dowolnym momencie.
*Dodatkowy materac jest dostępny w zależności od dostępności. Goście mogą skorzystać z dodatkowego materaca w momencie zameldowania. Opłata za dodatkowy materac wynosi 500 rupii za noc za osobę. W przypadku niedostępności dodatkowego materaca Goście mogą dodać do pokoju dodatkową osobę za tę samą opłatą.
Goście mogą spożywać posiłki z zewnątrz w wyznaczonych jadalniach i pokojach prywatnych.
WAŻNE :
*W przypadku przyjazdu przed godziną zameldowania gość może spędzać czas w części wspólnej/kawiarni do godziny zameldowania. (Jeśli jednak goście przyjeżdżają już o 5:30-6 rano, zaleca się zarezerwowanie łóżka na poprzednią noc, aby zapewnić sobie spokojny sen).
*Późne wymeldowanie możliwe jest na wcześniejsze życzenie i w zależności od dostępności.
*Podróżni mogą przechować bagaż po wymeldowaniu w szatni hostelu w przypadku późnego wyjazdu z danego miasta.
*Wszyscy goście muszą mieć ukończone 18 lat, aby zarezerwować i zatrzymać się w naszych hostelach. Jeśli gość ma mniej niż 18 lat, zameldowanie zostanie odrzucone i nie będzie zwrotu pieniędzy za to samo.
*Zgodnie z przepisami rządowymi, goście zobowiązani są do okazania ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem w momencie zameldowania.
*Akceptowane dowody tożsamości to paszport, karta aadhar, prawo jazdy i dowód tożsamości wyborcy. Karta PAN nie jest akceptowana jako ważny dokument tożsamości.
*Goście z lokalnymi dokumentami tożsamości nie będą wpuszczani do wszystkich naszych hosteli.
*Goście niebędący rezydentami odwiedzają hostele w godzinach 10:00 - 08:00 i nie mogą przebywać w pokojach/domach wieloosobowych.
*W przypadku osób podróżujących w grupie, zakwaterowanie w tym samym pokoju wieloosobowym zależy od dostępności.
*Lokalne przepisy prawa, wykraczające poza politykę firmy, będą miały zastosowanie w poszczególnych przypadkach.
*Kierownictwo nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy osobiste gości, a podróżni są odpowiedzialni za swój bagaż i inne niezbędne rzeczy podczas pobytu w hostelu.
*Zwierzęta domowe nie są dozwolone w naszych hostelach.
*Jeśli jakiekolwiek działanie podróżnego zostanie uznane przez kierownictwo za niewłaściwe lub jeśli zostanie zwrócona uwaga na jakiekolwiek niewłaściwe zachowanie, kierownictwo zastrzega sobie prawo (po zbadaniu zarzutów) do podjęcia działań w tej sprawie.
*Prawo do wstępu jest zastrzeżone.
*Każdy zagraniczny gość hostelu The Hosteller musi posiadać przy sobie i okazać podczas zameldowania paszport oraz ważną wizę w oryginale.
*Każdy pakistański gość hosteli The Hosteller musi posiadać przy sobie i okazać podczas zameldowania dodatkowe pozwolenie na pobyt wydane przez Indyjską Wysoką Komisję w Islamabadzie wraz z oryginałem paszportu i ważnej wizy.
*Lokalni mieszkańcy nie mogą przebywać w hostelu The Hosteller. Lokalni mieszkańcy, tj. osoby mieszkające w mieście lub sąsiednich obszarach, w których znajduje się Hosteller, nie mogą przebywać w Hosteller w danym mieście. Personel wszystkich hosteli ustali miasto zamieszkania gości na podstawie dowodu adresu, który goście podali podczas zameldowania.
*Nie możemy zagwarantować zakwaterowania w tym samym pokoju wieloosobowym w przypadku 3 lub 4 osób podróżujących razem. Będzie to ściśle uzależnione od dostępności.
*Hosteller, sieć hosteli dla podróżujących z plecakiem, jest odpowiedni dla młodych podróżników. Nie zezwalamy na pobyt rodzinom i osobom poniżej 18 roku życia.
*Zezwalamy gościom na spożywanie posiłków z zewnątrz w wyznaczonych jadalniach i pokojach prywatnych. (Auto-translated from original language)

Recenzje i Oceny

10
Znakomity
11 recenzja/-e/-i
 • Bezpieczeństwo
  10
 • Lokalizacja
  10
 • Personel
  10
 • atmosfera
  10
 • Czystość
  10
 • Najlepsza wartość
  10
 • Udogodnienia
  10

Sprawdź dostępność

Przyjazd
Wyjazd
Gości

Zrównoważony Rozwój Poziom 1

Hostel ten zaczął wprowadzać praktyki, które mają pozytywny wpływ na społeczeństwo i środowisko, przestrzegając podstaw Staircase to Sustainability.
Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Najnowsze opinie

10
Znakomity
11.06.2024
Very good stay in kasol
pokaż więcej
Mężczyzna, 25-30
10
Znakomity
24.03.2024
Property was beautiful, could be better if it’s near to market, staff was quite hospitable, community manager catered every guest quite well, met entertaining people, amazing holi party
pokaż więcej
Mężczyzna, 25-30
10
Znakomity
23.11.2023
My first time in a hostel, found it great. A great place to vibe with some nice people. All were very friendly.
pokaż więcej
Mężczyzna, 41+

Udogodnienia

 • Darmowe

  • Darmowe WiFi
 • Ogólne

  • Parkowanie
 • Usługi

  • Recepcja 24 godziny na dobę
  • Pokojówka
 • Jedzenie i napoje

  • Kawiarnia
 • Rozrywka

  • Gry planszowe

Więcej hostele w Kasol