Bezpłatne odwołanie rezerwacji Zarezerwuj z 8-dniowym wyprzedzeniem, aby móc bezpłatnie anulować rezerwację.

9.6
Znakomity
3 recenzja/-e/-i
Idealna lokalizacja
Znakomity personel
Fantastyczna czystość

Opis nieruchomości

Hosteller Kareri, położony w samym sercu miasta McLeod Ganj, jest idealną ucieczką dla podróżnych. Znajduje się przy drodze Jogiwara i rzut kamieniem od słynnej rezydencji Dalajlamy i klasztoru Namgyal.
Lokalizacja jest szczególnie ekscytująca, ponieważ znajduje się tuż przy rynku i pozwala gościom na stały dostęp do tętniącego życiem rynku i kawiarni.
Hostel jest dość przestronny i oferuje duży wybór pokoi prywatnych i wieloosobowych. Z balkonów i terenów zewnętrznych roztacza się fantastyczny widok na piękne pasmo górskie Dhauladhar. Jest też wiele miejsc do relaksu.
Zasady ***obiektu***
*Zameldowanie odbywa się od 13:00 do 23:00.
*Wymeldowanie przed godziną 11:00
*Gość zostanie obciążony przedpłatą w wysokości całkowitej ceny w dowolnym momencie przed datą przyjazdu w celu potwierdzenia rezerwacji, w przypadku niedokonania przedpłaty rezerwacja podlega anulowaniu.
*Opłaty za pokój nie obejmują podatków. Podatki nie są wliczone w cenę, w przypadku pokoju o wartości poniżej 7500 INR za noc naliczony zostanie podatek w wysokości 12%; w przypadku pokoju o wartości powyżej 7500 INR za noc naliczona zostanie dodatkowa opłata w wysokości 18%.
*Śniadanie nie jest wliczone w cenę.
*Brak godziny policyjnej.
*Zakaz palenia w pokojach, ale wyznaczone miejsce dla palących.
*W przypadku anulowania rezerwacji na 7 dni przed datą zameldowania przysługuje 100% zwrot kosztów.
*W przypadku anulowania rezerwacji w ciągu 7 dni od daty zameldowania nie przysługuje ŻADEN zwrot kosztów i naliczona zostanie 100% opłata za anulowanie rezerwacji.
*Jeśli gość nie pojawi się w hostelu, zostanie obciążony całkowitą ceną rezerwacji.
*Rezerwacje dokonane w hostelu są niezbywalne. W związku z tym gość, na którego nazwisko dokonano rezerwacji, musi obowiązkowo stawić się w hostelu.
*Rezerwacje bezzwrotne nie podlegają zwrotowi kosztów w przypadku anulowania rezerwacji w dowolnym momencie.
*Dodatkowy materac jest dostępny w zależności od dostępności. Goście mogą skorzystać z dodatkowego materaca w momencie zameldowania. Opłata za dodatkowy materac wynosi 500 rupii za noc za osobę. W przypadku niedostępności dodatkowego materaca Goście mogą dodać do pokoju dodatkową osobę za tę samą opłatą.
Goście mogą spożywać posiłki z zewnątrz w wyznaczonych jadalniach i pokojach prywatnych.
WAŻNE :
*W przypadku przyjazdu przed godziną zameldowania gość może spędzać czas w części wspólnej/kawiarni do godziny zameldowania. (Jeśli jednak goście przyjeżdżają już o 5:30-6 rano, zaleca się zarezerwowanie łóżka na poprzednią noc, aby zapewnić sobie spokojny sen).
*Późne wymeldowanie możliwe jest na wcześniejsze życzenie i w zależności od dostępności.
*Podróżni mogą przechować bagaż po wymeldowaniu w szatni hostelu w przypadku późnego wyjazdu z danego miasta.
*Wszyscy goście muszą mieć ukończone 18 lat, aby zarezerwować i zatrzymać się w naszych hostelach. Jeśli gość ma mniej niż 18 lat, zameldowanie zostanie odrzucone i nie będzie zwrotu pieniędzy za to samo.
*Zgodnie z przepisami rządowymi, goście zobowiązani są do okazania ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem w momencie zameldowania.
*Akceptowane dowody tożsamości to paszport, karta aadhar, prawo jazdy i dowód tożsamości wyborcy. Karta PAN nie jest akceptowana jako ważny dokument tożsamości.
*Goście z lokalnymi dokumentami tożsamości nie będą wpuszczani do wszystkich naszych hosteli.
*Goście niebędący rezydentami odwiedzają hostele w godzinach 10:00 - 08:00 i nie mogą przebywać w pokojach/domach wieloosobowych.
*W przypadku osób podróżujących w grupie, zakwaterowanie w tym samym pokoju wieloosobowym zależy od dostępności.
*Lokalne przepisy prawa, wykraczające poza politykę firmy, będą miały zastosowanie w poszczególnych przypadkach.
*Kierownictwo nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy osobiste gości, a podróżni są odpowiedzialni za swój bagaż i inne niezbędne rzeczy podczas pobytu w hostelu.
*Zwierzęta domowe nie są dozwolone w naszych hostelach.
*Jeśli jakiekolwiek działanie podróżnego zostanie uznane przez kierownictwo za niewłaściwe lub jeśli zostanie zwrócona uwaga na jakiekolwiek niewłaściwe zachowanie, kierownictwo zastrzega sobie prawo (po zbadaniu zarzutów) do podjęcia działań w tej sprawie.
*Prawo do wstępu jest zastrzeżone.
*Każdy zagraniczny gość hostelu The Hosteller musi posiadać przy sobie i okazać podczas zameldowania paszport oraz ważną wizę w oryginale.
*Każdy pakistański gość hosteli The Hosteller musi posiadać przy sobie i okazać podczas zameldowania dodatkowe pozwolenie na pobyt wydane przez Indyjską Wysoką Komisję w Islamabadzie wraz z oryginałem paszportu i ważnej wizy.
*Lokalni mieszkańcy nie mogą przebywać w hostelu The Hosteller. Lokalni mieszkańcy, tj. osoby mieszkające w mieście lub sąsiednich obszarach, w których znajduje się Hosteller, nie mogą przebywać w Hosteller w danym mieście. Personel wszystkich hosteli ustali miasto zamieszkania gości na podstawie dowodu adresu, który goście podali podczas zameldowania.
*Nie możemy zagwarantować zakwaterowania w tym samym pokoju wieloosobowym w przypadku 3 lub 4 osób podróżujących razem. Będzie to ściśle uzależnione od dostępności.
*Hosteller, sieć hosteli dla podróżujących z plecakiem, jest odpowiedni dla młodych podróżników. Nie zezwalamy na pobyt rodzinom i osobom poniżej 18 roku życia.
*Zezwalamy gościom na spożywanie posiłków z zewnątrz w wyznaczonych jadalniach i pokojach prywatnych. (Auto-translated from original language)

Recenzje i Oceny

9.6
Znakomity
3 recenzja/-e/-i
 • Bezpieczeństwo
  9.3
 • Lokalizacja
  10
 • Personel
  9.3
 • atmosfera
  9.3
 • Czystość
  10
 • Najlepsza wartość
  10
 • Udogodnienia
  9.3

Sprawdź dostępność

Przyjazd
Wyjazd
Gości

Zrównoważony Rozwój Poziom 1

Hostel ten zaczął wprowadzać praktyki, które mają pozytywny wpływ na społeczeństwo i środowisko, przestrzegając podstaw Staircase to Sustainability.
Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Najnowsze opinie

9.7
Znakomity
14.11.2022
This location is nothing short of idealic, with views of Dhauladar range. Waking distance from a picturesque stream. This place has a stillness which is rare And in my short stay I saw artists, lawyers , chef, business owners and more all relishing in the peace Hosteller has created a warm commune to enjoy this place, an awesome build and perfectly staffed. Yes the staff, competent and friendly . The care management have for this place and it's people is evident and deserves praise
pokaż więcej
Mężczyzna, 25-30
9.1
Znakomity
22.10.2022
I stayed at the Hosteller in Kareri for a day en route to my trek to the Kareri Lake. The hostel was such a great pitstop -- it's well-maintained and hygienic and the staff was hands-on and available to help throughout my stay. It also has a lovely rooftop cafe with picturesque views, which made me want to prolong my stay here. I would definitely want to schedule a week-long stay here in the coming months.
pokaż więcej
Kobieta, 25-30
10
Znakomity
22.10.2022
I have travelled to many Hosteller, but the one in Kareri is one of the bests. The view, the food, and the company made my stay one of the bests that I've had so far. Kareri is also one of the most quiet places and staying here helps you connect to yourself and the nature. Recommending everyone to mark this on their travel list.
pokaż więcej
Kobieta, 25-30

Udogodnienia

 • Darmowe

  • Bezpłatny parking
  • Darmowe WiFi
 • Ogólne

  • Zamykane szafki
  • Wspólny pokój dzienny
  • Śniadanie nie wliczone
  • Lampka do czytania
  • Parkowanie
  • Wentylator sufitowy
 • Usługi

  • Dostep do Internetu
  • Ochrona 24 godzin na dobę
  • Pokojówka
  • Recepcja (ograniczone godziny)
 • Jedzenie i napoje

  • Opcja posiłków
  • Kawiarnia
 • Rozrywka

  • Gry planszowe
  • Wi-Fi

Więcej hostele w Dharamshala