Bezpłatne odwołanie rezerwacji Zarezerwuj z 3-dniowym wyprzedzeniem, aby móc bezpłatnie anulować rezerwację.

6.6
Dobry
30 recenzja/-e/-i
Wspaniała lokalizacja
Brilantní personál

Opis nieruchomości

Bayside House Backpackers to jeden z najnowszych hosteli w Melbourne, położony w samym sercu St Kilda, zaledwie kilka minut od najlepszych kawiarni, restauracji, barów, klubów, festiwali i wydarzeń sportowych.
Zapewniamy bezpieczne, czyste zakwaterowanie i jesteśmy dumni z obsługi klienta, zapewniając naszym gościom dostęp do sceny towarzyskiej Melbourne za pośrednictwem naszych partnerów festiwali, klubów i wydarzeń.
Bayside House został niedawno odnowiony z nową pościelą i meblami, co czyni go jednym z najbardziej pożądanych miejsc na pobyt w Melbourne.
Nie możemy się doczekać spotkania w naszym domu, Bayside House!
2. REZERWACJE
2.2 Składając wniosek o rezerwację, Klienci będą zobowiązani do podania danych identyfikacyjnych, w tym między innymi imienia i nazwiska, adresu, numeru telefonu kontaktowego, adresu e-mail i danych ważnej karty kredytowej. Międzynarodowy Paszport i Prawo Jazdy będą wymagane w celu zweryfikowania tożsamości Klienta podczas zameldowania.
2.4 Z zastrzeżeniem punktu 4, Hostel dołoży wszelkich uzasadnionych starań, aby uwzględnić wszelkie prośby Klienta o zmianę Danych Rezerwacji, ale wszelkie prośby o zmianę dat lub długości pobytu lub dodanie produktów i/lub usług będą uzależnione od dostępności, a Klient zapłaci za taką zwiększoną długość pobytu i/lub produkty i/lub usługi według standardowych stawek Hostelu od czasu do czasu.
2.5 W przypadku rezerwacji kilku łóżek we wspólnym pokoju Hostel podejmie rzeczywistą próbę umieszczenia osób objętych tą samą rezerwacją w tym samym pokoju, jednak nie można tego zagwarantować, ale dołożymy wszelkich starań.
3. OPŁATY I PŁATNOŚCI
3.1 Opłaty będą zgodne z opłatami podanymi Klientowi przez Hostel na prośbę Klienta o dokonanie Rezerwacji.
3.2 O ile Hostel nie postanowi inaczej, Opłaty obejmują wyłącznie zapewnienie zakwaterowania w Hostelu, a Klient może ponieść dodatkowe opłaty, w tym między innymi opłaty za ręczniki, obsługę pokoju i inne usługi (zwane dalej "Opłatami dodatkowymi").
3.3 Klienci zostaną poinformowani o wysokości Dodatkowych Opłat przed ich poniesieniem.
3.4 Dokonując rezerwacji, klient wyraża zgodę na automatyczną płatność Opłat w pełnej wysokości na 48 godzin przed datą przyjazdu. W momencie dokonywania rezerwacji klient musi podać dane ważnej karty kredytowej w celu zabezpieczenia rezerwacji.
3.5 Wszelkie Dodatkowe Opłaty muszą zostać uiszczone w momencie ich poniesienia lub, według uznania Hostelu, w momencie wymeldowania się Klienta z Hostelu.
3.6 Hostel zastrzega sobie prawo do preautoryzacji kart kredytowych w przypadku rezerwacji grupowych lub wszystkich Rezerwacji w okresach szczytu bez pisemnej zgody klienta.
3.7 Hostel akceptuje następujące metody płatności: gotówka lub karta kredytowa.
3.8 Opłaty za płatności są pobierane automatycznie podczas przetwarzania płatności. Opłaty za płatność kartą kredytową nie podlegają zwrotowi ani przeniesieniu.
3.9 Wszystkie karty Visa będą obciążone opłatą w wysokości 2,19%.
3.10 Wszystkie karty Mastercard będą obciążone opłatą w wysokości 2,18%.
3.11 Zastrzegamy sobie prawo do zmiany opłat za płatności w zależności od tego, jak zmieniają się one w zależności od naszego sprzedawcy.
4. ANULOWANIE I ZWROTY
4.1 Jeśli Klient zarezerwował pokój za pośrednictwem biura podróży lub internetowego biura podróży, musi anulować lub zmodyfikować rezerwację za pośrednictwem biura, z którego usług skorzystał w celu dokonania rezerwacji.
4.2 Klient może anulować Rezerwację bez ponoszenia opłat, jeśli powiadomi o tym Hostel co najmniej 48 godzin przed godziną 14:00 (czasu lokalnego) w Dacie przyjazdu. W takim przypadku Hostel zwróci Klientowi wszystkie kwoty zapłacone przez Klienta z góry
4.3 W przypadku, gdy Klient nie przekaże wystarczającego powiadomienia o anulowaniu rezerwacji zgodnie z punktem 4.1 lub nie przybędzie (nie pojawi się) w Hostelu, cała Rezerwacja zostanie uznana za anulowaną i obowiązywać będzie już pobrana z góry lub obowiązująca należna kwota.
4.4 Hostel może w dowolnym momencie anulować Rezerwację, jeśli Hostel stanie się niedostępny z powodu okoliczności pozostających poza kontrolą Hostelu, w którym to przypadku Hostel zwróci Klientowi pełną kwotę wszelkich Opłat i uiszczonej opłaty rezerwacyjnej.
4.5 Hostel może anulować Rezerwację, jeśli dane dotyczące płatności podane przez Klienta są nieprawidłowe lub niewystarczające. Hostel podejmie wszelkie uzasadnione próby skontaktowania się z Klientem w celu uzyskania alternatywnych ważnych danych.
5. ZAMELDOWANIE I WYMELDOWANIE
5.1 Zameldowanie w zarezerwowanym Hostelu odbywa się od godziny 14:00. Zameldowanie przed godziną 14:00 może być możliwe w zależności od dostępności. Goście otrzymają link podczas dokonywania zameldowania online, a nasz system powiadomi ich, gdy ich pokój / łóżko będzie gotowe. W razie potrzeby Goście mogą korzystać z udogodnień wspólnych przed zameldowaniem.
5.2 Godzina wymeldowania w zarezerwowanym hostelu to 1000. Późniejsze godziny wymeldowania mogą być możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu za dodatkową opłatą i w zależności od dostępności. (W przypadku braku takiego wcześniejszego uzgodnienia, niewymeldowanie się do godziny 1000 może skutkować obciążeniem Klienta opłatą za dodatkową noc zakwaterowania według standardowej obowiązującej stawki).
6. ZASADY OBOWIĄZUJĄCE W HOSTELU
6.1 Podczas zameldowania wymagany jest ważny dokument tożsamości ze zdjęciem w postaci prawa jazdy lub paszportu.
6.2 Klienci są zobowiązani do zachowywania się i dopilnowania, aby ich Goście zachowywali się w Hostelu w sposób rozsądny i odpowiedzialny oraz nie mogą zachowywać się w sposób, który może przeszkadzać innym Gościom. Nieprzestrzeganie tego wymogu może spowodować, że Goście zostaną poproszeni o opuszczenie Hostelu, w którym to przypadku wszystkie Opłaty i Opłaty dodatkowe staną się natychmiast wymagalne.
6.3 Palenie tytoniu i waporyzacja są zabronione na terenie Hostelu.
6.4 Klient ponosi odpowiedzialność za wszelkie straty lub szkody spowodowane w Hostelu przez Gości lub osoby odwiedzające Gościa. Gość może być zobowiązany do pokrycia uzasadnionych kosztów hostelu związanych z naprawą, czyszczeniem lub wymianą mienia hostelu, które zostało uszkodzone, zabrudzone lub utracone przez gościa.
6.5 W Hostelu nie mogą przebywać zwierzęta, z wyjątkiem psów przewodników i własnych zwierząt.
6.6 Hostel nie akceptuje rezerwacji dokonywanych przez osoby poniżej 18 roku życia. Osoby poniżej 18 roku życia nie mogą przebywać w pokojach dzielonych z innymi gośćmi, którzy nie są częścią rodziny lub grupy, jednak mogą przebywać w pokojach prywatnych w towarzystwie osoby dorosłej powyżej 18 roku życia. Nieprzestrzeganie tej zasady spowoduje automatyczne anulowanie rezerwacji bez prawa do zwrotu kosztów.
6.7 Manipulowanie przy jakichkolwiek urządzeniach przeciwpożarowych w obiekcie lub w jego pobliżu, w tym między innymi przy czujnikach przeciwpożarowych, zraszaczach przeciwpożarowych, wężach przeciwpożarowych, gaśnicach i drzwiach przeciwpożarowych, będzie skutkować nałożeniem grzywny i/lub odszkodowaniem. Zabronione jest używanie jakichkolwiek urządzeń uniemożliwiających zamknięcie drzwi do pokoi gościnnych.
6.8 Goście odpowiedzialni za aktywację alarmu przeciwpożarowego będą odpowiedzialni za grzywny nałożone przez lokalną straż pożarną oraz wszelkie dodatkowe koszty i straty poniesione przez Bayside House, chyba że wystąpił rzeczywisty stan zagrożenia pożarowego. Należy pamiętać, że alarmy te mogą być uruchamiane przez takie rzeczy, jak suszarki do włosów, prostownice do włosów, puszki z aerozolem, para z prysznica i manipulowanie przy alarmach.
7. ŻYWNOŚĆ I NAPOJE
7.1 O ile Hostel nie postanowi inaczej, Opłaty nie obejmują żadnych posiłków ani napojów.
7.2 Klienci i ich Goście nie mogą spożywać ani przechowywać żywności i napojów (innych niż woda lub przedmioty umieszczone przez Hostel w pokoju) w swoich pokojach. Alkohol nie może być spożywany w żadnym pokoju przez cały czas.
8. GOŚCIE NIEPEŁNOSPRAWNI
8.1 Hostel przestrzega wszystkich przepisów prawa regulujących traktowanie i obsługę Gości niepełnosprawnych
8.2 Klienci ze specjalnymi wymaganiami dotyczącymi niepełnosprawności powinni poinformować o tym zespół zarządzający hostelu przed datą przyjazdu.
8.3 Dostęp dla wózków inwalidzkich - przed dokonaniem rezerwacji należy sprawdzić informacje o hostelu lub skontaktować się bezpośrednio z danym hostelem.
9. SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE PRYWATNOŚCI
9.1 Hostel gromadzi i przetwarza dane osobowe użytkownika zgodnie z naszą Polityką prywatności, aby móc dostarczać i administrować naszymi produktami i usługami, w tym produktami turystycznymi, przetwarzać rezerwacje, płatności, zameldowania i anulacje oraz dostarczać informacje na ich temat. Bez danych użytkownika możemy nie być w stanie dostarczać mu produktów i usług, a użytkownik może nie otrzymywać od nas cennych informacji. Jeśli użytkownik znajduje się poza Australią, należy pamiętać, że wszelkie przekazane nam informacje zostaną przesłane z kraju pochodzenia użytkownika do Australii, a użytkownik wyraża zgodę na takie przesłanie. Możemy ujawnić dane osobowe użytkownika (Auto-translated from original language)

Recenzje i Oceny

6.6
Dobry
30 recenzja/-e/-i
 • Bezpieczeństwo
  7.7
 • Lokalizacja
  7.4
 • Personel
  6.4
 • atmosfera
  6.7
 • Czystość
  5.8
 • Najlepsza wartość
  6.5
 • Udogodnienia
  5.9

Sprawdź dostępność

Przyjazd
Wyjazd
Gości

Lokalizacja

Najnowsze opinie

10
Znakomity
18.02.2024
Great hostel, social vibe, nice stuff, all clean, really enjoyed my stay
pokaż więcej
Kobieta, 18-24
5.7
Ocena
16.02.2024
This hostel has so many things to improve. It’s so crazy how at night there are lot of people sleeping in the common areas and the party in the lobby every night was really uncomfortable
pokaż więcej
Mężczyzna, 31-40
6.3
Dobry
14.02.2024
Lack of staff however good enough and did the job.
pokaż więcej
Mężczyzna, 18-24

Udogodnienia

 • Darmowe

  • Pościel w cenie
  • Darmowe WiFi
  • Darmowy dostęp do Internetu
 • Ogólne

  • Wstęp na kartę magnetyczną
  • Wspólny pokój dzienny
  • Śniadanie nie wliczone
  • Klimatyzacja
  • Gorący prysznic
  • Kuchnia
  • Kuchenka
  • Lodówka
  • Przybory
  • Suszarka
  • Telewizja kablowa
  • Oferty pracy
  • Mikrofala
  • Pralka do Prania
 • Usługi

  • Dostep do Internetu
  • Pralnia
  • Ręczniki do wypożyczenia
  • Przechowalnia bagażu
  • Usługi pocztowe
  • Ochrona 24 godzin na dobę
  • Ekspresowa rejestracja/wymeldowanie
  • Recepcja (ograniczone godziny)
 • Jedzenie i napoje

  • Automaty sprzedaży
  • Miejsca do zrobienia herbaty / kawy
 • Rozrywka

  • Gry planszowe
  • Salon gier
  • Stół bilardowy
  • Wi-Fi

Więcej hostele w Melbourne