Darmowe WiFi

Treeline Hostel

Bezpłatne odwołanie rezerwacji Zarezerwuj z 4-dniowym wyprzedzeniem, aby móc bezpłatnie anulować rezerwację.

Opis nieruchomości

Położony w centrum Main St. w Alma w stanie Kolorado na wysokości 10 578 stóp nad poziomem morza, Treeline Hostel znajduje się w samym sercu Gór Skalistych Kolorado i jest najwyżej położonym hostelem w Ameryce Północnej.
Treeline Hostel znajduje się 16 mil na południe na HWY 9 od Breckenridge (30 minut jazdy autobusem) i zaledwie kilka minut od światowej klasy; narciarstwo, jazda na rowerze, turystyka piesza, wędkarstwo, rafting, wspinaczka skałkowa, jazda konna, gorące źródła, zwiedzanie miasta duchów, rafting, skutery śnieżne, wycieczki górnicze i wydobycie złota.
Hostel Treeline może pomieścić do 24 gości w sześciu różnych pokojach i gościć do 50 gości na imprezach organizowanych w The Ripple @ Treeline. Hostel oferuje cztery prywatne pokoje i dwa pokoje piętrowe, sześć pełnych łazienek, duży wspólny obszar na głównym piętrze, dużą wspólną kuchnię, przechowalnię nart i rowerów, bezpłatny parking i wreszcie nasze nowo wyremontowane miejsce The Ripple @ Treeline!!!!
Zasady dotyczące nieruchomości i anulowania rezerwacji :
W tym obiekcie obowiązują następujące zasady i godziny zameldowania i wymeldowania:
Zameldowanie: 4:00 PM
Wymeldowanie: 11:00 AM
Godzina późnego wymeldowania: 2:00 PM
Opłata za późne wymeldowanie: 50% stawki za noc
Późne wymeldowanie (po godzinie 11:00 - 14:00) może podlegać dodatkowej opłacie.
Zasady dotyczące nieruchomości i anulowania rezerwacji :
**WSZYSTKIE REZERWACJE PODLEGAJĄ NASZYM ZASADOM ANULOWANIA REZERWACJI - BEZ WYJĄTKÓW**.
Podczas dokonywania rezerwacji należy być pewnym swoich planów podróży. Nawet jeśli poprosisz o anulowanie lub zwrot pieniędzy tego samego dnia lub w ciągu kilku godzin od dokonania rezerwacji, nie zwrócimy Ci pieniędzy, niezależnie od okoliczności. Nie będziemy zwracać pieniędzy za zmiany planów, odwołania lotów, zamknięcia dróg, choroby, narażenie na COVID lub cokolwiek, co mogłoby przeszkodzić w podróży do Treeline Hostel. Dziękujemy za zrozumienie i współpracę.
**Wszystkie prośby o anulowanie lub zmianę rezerwacji należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres hi@treelinehostel.com**.
Rezerwacje muszą być anulowane lub zmienione za pośrednictwem poczty elektronicznej na pełne 72 godziny przed zameldowaniem (16:00 w dniu przyjazdu), aby uniknąć kary. Wszelkie rezerwacje anulowane później niż 72 godziny przed zameldowaniem zostaną zwrócone w całości. Rezerwacje anulowane w ciągu 72 godzin od zameldowania zostaną obciążone opłatą za jedną noc pobytu oraz wszelkimi obowiązującymi opłatami i podatkami. Zasady anulowania rezerwacji nie mają zastosowania do promocji bezzwrotnych, za które opłata zostanie pobrana w całości w momencie dokonania rezerwacji. W ciągu 72 godzin od anulowania rezerwacji nie można dokonywać żadnych zmian liczby łóżek lub zarezerwowanych nocy bez pisemnej zgody. Witryny rezerwacyjne stron trzecich mogą mieć bardziej rygorystyczne okna anulowania rezerwacji, a zasady wymienione w momencie rezerwacji będą egzekwowane. Jeśli rezerwacja została dokonana za pośrednictwem strony internetowej osoby trzeciej, goście muszą anulować lub zmienić ją na stronie, na której dokonano rezerwacji, aby uniknąć nieporozumień lub dodatkowych opłat.
Zasady i warunki
Ceny i podatki
Ceny pokoi i łóżek w pokojach wieloosobowych obowiązują za noc i są oparte na liczbie osób podanej w opisie pokoju widocznym w momencie dokonywania rezerwacji. Z wyjątkiem współdzielonych pokoi wieloosobowych, wszystkie ceny pokoi obejmują co najmniej podwójne obłożenie (2 osoby dorosłe). Ceny za współdzielony pokój wieloosobowy dotyczą (1) łóżka podwójnego dla (1) osoby w wieku powyżej 18 lat. Podatki i opłaty mogą ulec zmianie, nie są wliczone w cenę pokoju i zostaną doliczone do całkowitej kwoty rezerwacji przy wymeldowaniu. Obiekt nie akceptuje płatności od osób trzecich ani płatności gotówką. Karty kredytowe lub debetowe użyte do dokonania płatności za rezerwację muszą należeć do co najmniej jednego z Gości przebywających w obiekcie.
Zasady dotyczące wspólnego pokoju wieloosobowego
Wspólne łóżka w pokojach wieloosobowych są przeznaczone dla (1) osoby i nie więcej niż (1) osoba może zajmować jedno łóżko w pokoju wieloosobowym w dowolnym momencie. Pod żadnym pozorem we wspólnych pokojach wieloosobowych nie mogą przebywać osoby w wieku (14) lat lub młodsze. Osoby w wieku od 15 do 18 lat mogą przebywać we wspólnych pokojach wieloosobowych pod warunkiem, że towarzyszy im rodzic lub opiekun prawny. We wspólnych pokojach wieloosobowych nie mogą przebywać zwierzęta, z wyjątkiem zwierząt służbowych. Maksymalny czas pobytu we wspólnym pokoju wieloosobowym wynosi (10) nocy. Należy pamiętać, że sprzątanie odbywa się w godzinach od 10:00 do 16:00, w związku z czym personel sprzątający może przebywać w pokoju w tym czasie. Wybór łóżka następuje po przyjeździe. Osoby z zewnątrz nie mogą przebywać w pokojach wieloosobowych. Zabronione jest przygotowywanie posiłków w pokojach wieloosobowych za pomocą jakichkolwiek urządzeń kuchennych, w tym m.in. ekspresów do kawy, płyt grzejnych, tosterów, podgrzewaczy wody, urządzeń do gotowania ryżu, materiałów łatwopalnych, otwartego ognia, grilla, palników, urządzeń grzewczych lub innych przedmiotów przeznaczonych do gotowania. Posiadamy w pełni wyposażoną kuchnię do użytku naszych gości na głównym piętrze. Hostel Treeline nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zgubione, skradzione lub uszkodzone przedmioty w pokojach wieloosobowych, łazienkach, wspólnej kuchni lub innych miejscach publicznych. Wszyscy goście muszą być podróżnymi z miejscem zamieszkania 30 mil poza granicami Park County i Summit County z ważnym dokumentem tożsamości, Treeline Hostel zastrzega sobie prawo do zażądania dowodu dalszej podróży.
Osoby niepełnoletnie i dzieci
Osobom poniżej 18. roku życia musi towarzyszyć rodzic lub opiekun prawny przez cały czas przebywania na terenie obiektu.
Parking
Liczba miejsc parkingowych jest ograniczona i obowiązuje kolejność zgłoszeń. Na jeden prywatny pokój może przypadać nie więcej niż (1) pojazd, a na każde (2) osoby objęte tą samą rezerwacją i przebywające we wspólnym zakwaterowaniu - nie więcej niż (1) pojazd. Jeśli przyjeżdżasz z dużym pojazdem i/lub przyczepą, wyślij wiadomość e-mail na adres hi@treelinehostel.com, abyśmy mogli dokonać wcześniejszych ustaleń. W przypadku zapełnienia parkingu NIE WOLNO parkować na drodze HWY 9 - pojazd zostanie ukarany mandatem i odholowany.
Zwierzęta
Pokoje przyjazne psom są dostępne na życzenie, ale są ograniczone i zależą od dostępności. Psy nie mogą pozostawać bez opieki w pokoju. W przypadku znalezienia zwierząt pozostawionych bez opieki w pokoju lub skargi innych gości na szczekanie psa, do rezerwacji zostanie doliczona opłata w wysokości co najmniej 100 USD. Prosimy o zorganizowanie opiekunki do zwierząt lub zaplanowanie opieki nad psem, jeśli nie będziesz w stanie być z nim. Chcemy zapewnić wspaniałe wrażenia wszystkim naszym gościom, w tym naszym futrzakom, dlatego doceniamy przestrzeganie naszej polityki dotyczącej zwierząt. Goście podróżujący z psami muszą dokonać wcześniejszej rezerwacji, wysyłając wiadomość e-mail na adres hi@treelinehostel.com przed dokonaniem rezerwacji. Wszystkie psy muszą zostać zarejestrowane w recepcji po przyjeździe. Opłata za psa wynosi 20 USD za zwierzę za pobyt (maksymalnie 2 psy). Goście zatrzymujący niezarejestrowane zwierzęta zostaną obciążeni opłatą za sprzątanie w wysokości 300,00 USD i mogą zostać poproszeni o opuszczenie obiektu, co spowoduje utratę wszystkich przedpłaconych kosztów. Ze względu na alergie w obiekcie nie mogą przebywać koty. Zwierzęta wspierające emocjonalnie lub zwierzęta pocieszające są często wykorzystywane w ramach planu leczenia jako zwierzęta terapeutyczne, ale nie są uważane za zwierzęta usługowe w rozumieniu ADA i będą podlegać naszej opłacie za zwierzęta domowe.
Palenie i alkohol
Treeline Hostel jest obiektem przyjaznym dla 420 osób, jednak jeśli chcesz palić jakiekolwiek wyroby tytoniowe, zrób to poza obiektem. Palenie tytoniu i używanie narkotyków jest surowo zabronione we wszystkich pokojach i częściach wspólnych Treeline Hostel. Każdy gość przyłapany na paleniu tytoniu na terenie obiektu zostanie automatycznie obciążony dodatkową opłatą za sprzątanie w wysokości 300 USD. Ogólnodostępna strefa dla palących znajduje się na tylnym parkingu w pobliżu krzesełek narciarskich i koszy na śmieci. Aby spożywać alkohol lub palić marihuanę na terenie obiektu, należy mieć ukończone 21 lat. Spożywanie alkoholu i konopi indyjskich na terenie obiektu jest dozwolone, ale należy pamiętać o innych gościach. W przypadku wielokrotnych skarg od innych gości, że istnieje problem z konsumpcją, do rezerwacji zostanie doliczona opłata w wysokości co najmniej 100 USD i możemy poprosić o opuszczenie obiektu.
Godziny ciszy nocnej i wydarzenia
Godziny ciszy nocnej w hotelu obowiązują od 23:00 do 7:00 w pomieszczeniach ogólnodostępnych i od 8:00 do 8:00 w pokojach wieloosobowych. Niektóre wspólne obszary i udogodnienia Treeline Hostel mogą być zablokowane w różnych godzinach dla prywatnych wydarzeń z ograniczonym dostępem dla gości. Zasady dotyczące szafek i przechowywania rzeczy wartościowych. Wspólne pokoje wieloosobowe oferują przechowywanie na zasadzie "kto pierwszy, ten lepszy". Przechowywanie sprzętu wewnątrz i na zewnątrz jest również dostępne pod tylnymi schodami na poziomie ogrodu przy pralni. Wszystkie pokoje, regały i komody są własnością Treeline Hostel. W żadnym momencie obiekt nie zrzeka się wyłącznej kontroli nad pokojami, regałami i komodami, które są przypisane do hostelu. (Auto-translated from original language)

Recenzje i Oceny

3.7
Ocena
8 recenzja/-e/-i
 • Bezpieczeństwo
  6
 • Lokalizacja
  10
 • Personel
  2
 • atmosfera
  2
 • Czystość
  2
 • Najlepsza wartość
  2
 • Udogodnienia
  2

Sprawdź dostępność

Przyjazd
Wyjazd
Gości

Lokalizacja

Najnowsze opinie

3.7
Ocena
10.09.2022
Hi. I was excited to stay at the hostel. It was my 1st experience. I arrived late in the evening between 10-11pm so it was very quiet. I text Max I would be late and asked if there was a fridge/freezer so I could bring my own groceries for food sensitivities/allergies. I never got a reply back so I didn't bring my food. When I went into my room I had no pillow cases, no sheets and no blankets. It was so late I was exhausted from the drive. I was disappointed. I didn't feel taken care of. :'(
pokaż więcej
Kobieta, 31-40
10
Znakomity
15.07.2022
Very enjoyable stay! Staff was great and room was quiet and clean. Would definitely recommend and revisit!!
pokaż więcej
Mężczyzna, 41+
10
Znakomity
16.03.2022
Awesome place and friendly staff. Defiantly will be visiting again soon.
pokaż więcej
Mężczyzna, 25-30

Udogodnienia

 • Darmowe

  • Pościel w cenie
  • Bezpłatny parking
  • Darmowe WiFi
  • Darmowy dostęp do Internetu
  • Darmowa wycieczka po mieście
 • Ogólne

  • Dostep dla wózków inwalidzkich
  • Wspólny pokój dzienny
  • Parking dla rowerów
  • BBQ
  • Śniadanie nie wliczone
  • Adaptery
  • Wymiana książek
  • Gorący prysznic
  • Dostępne są łóżeczka dziecięce
  • Zmywarka do naczyń
  • Lodówka
  • Przybory
  • Suszarka
  • Telewizja kablowa
  • Odkryty taras
  • Lampka do czytania
  • Suszarki do włosów do wynajęcia
  • Parkowanie
  • Suszarki do włosów
  • Mikrofala
  • Pralka do Prania
  • Ręczniki nie wliczone
 • Usługi

  • Dostep do Internetu
  • Pralnia
  • Ręczniki do wypożyczenia
  • Przechowalnia bagażu
  • Wycieczki/biuro podróży
  • Ochrona 24 godzin na dobę
  • Ekspresowa rejestracja/wymeldowanie
  • Kafejka internetowa
  • Wymeldowanie o późnej porze
  • Recepcja (ograniczone godziny)
 • Jedzenie i napoje

  • Bar
  • Mini-Supermarket
  • Kawiarnia
  • Miejsca do zrobienia herbaty / kawy
 • Rozrywka

  • Nightclub
  • PlayStation
  • Gry planszowe
  • Salon gier
  • Wi-Fi