XiaoGang Soul Habitat Surf Club

Bezpłatne odwołanie rezerwacji Zarezerwuj z 2-dniowym wyprzedzeniem, aby móc bezpłatnie anulować rezerwację.

Brak oceny
0 recenzja/-e/-i
Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Opis nieruchomości

XiaoGang Soul Habitat Surf Club, zajazd o tybetańskich cechach na wyspie Hainan, znajduje się obok międzynarodowej drogi turystycznej w wiosce Houcheng, Liji Town, Wanning City, 10 kilometrów od drogi turystycznej i dogodnego transportu. Jest oddalony o około 9 kilometrów od stacji szybkiej kolei wokół wyspy - stacji Shenzhou.

Wyposażenie pokoi jest kompletne, szerokopasmowy bezprzewodowy zasięg WiFi 100M, każdy pokój wyposażony jest w niezależną klimatyzację, 24-godzinną ciepłą wodę. Wewnątrz znajduje się duży dziedziniec. Na dziedzińcu prowadzimy KTV na świeżym powietrzu i śpiewamy razem. Każdy z nas może być tutaj super piosenkarzem. Gramy razem w gry planszowe (Poker Werewolf, UNO, kto jest pod przykrywką, prawda czy wyzwanie, poker, Mahjong.) Każdy z nas może być twórcą atmosfery, a także możemy siedzieć razem i rozmawiać z przyjaciółmi z całego świata, dzielić się historiami, dzielić się własnymi doświadczeniami życiowymi i historiami z podróży.

Dla entuzjastów jazdy na rowerze, Xiaogang Post znajduje się obok międzynarodowej autostrady turystycznej Hainan. Niezależnie od tego, czy z Sanya na półwysep Shenzhou, czy z Boao do Xiaogang Post, rowerzyści mogą docenić urok międzynarodowej autostrady turystycznej Wanning. Z Boao do Xiaogang Yizhan (Shenzhou Feideng Station) zaleca się jechać z Boao do Hele Town, następnie do Gangbei Port, a następnie do Dahuajiao i kontynuować jazdę wzdłuż drogi turystycznej, mijając po kolei Spring Garden Sea i Baoding Sea. Wuchanghai, Sun River Bridge, Dongao Wetland, po skręceniu przez Chengling do Xiaogang Post House; z Sanya do Xiaogang Post House zaleca się jechać autostradą krajową 223 z Sanya do Lingshui, następnie do Xinglong i dalej wzdłuż Xingmei Avenue Po przybyciu do Shimei Bay można odwiedzić księgarnię Hainan (księgarnia Phoenix Jiuli) i jechać drogą turystyczną z Shimei Bay przez około osiem kilometrów do Xiaogang Post. Dla turystów podróżujących samodzielnie, Xiaogang Inn ma bezpłatny parking z dużą przestrzenią.

Wieczorem właściciel będzie gotował dla spacerowiczów losowo w dowolnym momencie, a przyjaciele ugotują kolację, a także kuchnię syczuańską, którą wszyscy kochają. Można tu poczuć pikantny syczuański smak. Wan Ning Xiao Gang Guest House serdecznie wita turystów, entuzjastów jazdy na rowerze i przyjaciół, którzy podróżują na własną rękę. Będziemy mieli historię, kiedy przyjedziesz!

*** Zasady i warunki dotyczące nieruchomości:

1. Zasady anulowania rezerwacji: Co najmniej 1 dzień wcześniej powiadomienie o anulowaniu, w przeciwnym razie należy zapłacić saldo pierwszej nocy jako późno opłata za anulowanie / nie pokazać opłatę.

2. Zameldowanie od 14:00.

3. Wymeldowanie przed godziną 12:00 w południe.

4. Płatność po przyjeździe gotówką i telefonem komórkowym.

5. Podatki wliczone。

6. Śniadanie nie jest wliczone w cenę.

7. Zakaz palenia w pokoju, mamy strefę dla palących.

8. Recepcja pracuje 24 godziny. (Auto-translated from original language)

Sprawdź dostępność

Przyjazd
Wyjazd
Gości

Lokalizacja

Udogodnienia