Bezpłatne odwołanie rezerwacji Zarezerwuj z 8-dniowym wyprzedzeniem, aby móc bezpłatnie anulować rezerwację.

9.6
Znakomity
69 recenzja/-e/-i
Idealna lokalizacja
Znakomity personel
Fantastyczna czystość

Opis nieruchomości

Witamy w życiu na wyspie. Witamy w Furu.
Zasmakuj życia w Arktyce i dołącz do naszej społeczności podróżników, miłośników outdooru i mieszkańców.
Znajdujemy się w samym sercu norweskich Lofotów, pomiędzy drzewami nad brzegiem jeziora Steira. Uwielbiamy łączyć podobnie myślących podróżników i tworzyć przestrzeń, w której można w pełni doświadczyć wszystkich przygód na świeżym powietrzu na wyspach.
W Furu znajdziesz minimalistyczne i stylowe akademiki, pokoje prywatne i apartamenty. Nasze wnętrza są inspirowane otaczającą nas piękną przyrodą, a każdy pokój ma swój niepowtarzalny design z widokiem na nasze jezioro lub otaczające nas góry. Nasza kawiarnia serwuje sezonowe, lokalnie pozyskiwane dania wegetariańskie i pescatariańskie, które dodadzą ci energii na wszystkie nadchodzące przygody.
Jesteśmy niewielkim zespołem entuzjastów outdooru i dzielimy się naszą miłością do natury i życia na wyspach. Do zobaczenia wkrótce na północy w Furu.
Guri, Arne i cała rodzina Furu
Zasady i warunki hostelu Furu:
Godziny pracy recepcji: Od 7:00 do 22:00 od poniedziałku do piątku oraz od 7:00 do 00:00 w sobotę i niedzielę.
Zasady anulowania rezerwacji:
W przypadku rezerwacji ze standardową stawką i anulowania rezerwacji na mniej niż 7 dni przed datą przyjazdu lub w przypadku niepojawienia się Gościa w hostelu, hotel obciąży Gościa pełną opłatą za rezerwację.
W przypadku rezerwacji ze stawką bezzwrotną nie są dozwolone żadne zmiany, a w przypadku anulowania rezerwacji nie przysługuje zwrot pieniędzy.
W razie wątpliwości dotyczących anulowania rezerwacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny, a postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pojawiające się pytania.
Zameldowanie odbywa się w godzinach od 15:00 do 22:00.
Podczas zameldowania należy mieć przy sobie ważny dokument tożsamości ze zdjęciem, najlepiej paszport, dowód osobisty lub prawo jazdy.
Jeśli przyjedziesz wcześniej, możemy sprawdzić, czy jest dostępny pokój do zameldowania, w przeciwnym razie możesz skorzystać z naszej przechowalni, aby zostawić bagaż podczas zwiedzania wysp. Goście, którzy przyjadą po godzinach pracy recepcji, proszeni są o wcześniejsze poinformowanie nas o tym fakcie.
Wymeldowanie przed godziną 11:00.
Jeśli przyjedziesz wcześniej, możemy sprawdzić, czy jest dostępny pokój do zameldowania, w przeciwnym razie możesz skorzystać z naszej przechowalni, aby zostawić bagaż podczas zwiedzania wysp. Jeśli przyjeżdżasz po godzinach pracy recepcji, poinformuj nas o tym z wyprzedzeniem, a my zorganizujemy dla Ciebie przyjazd.
Płatność po przyjeździe:
Gotówka, karty kredytowe, karty debetowe.
Obiekt może dokonać preautoryzacji karty przed przyjazdem Gości. Preautoryzacja jest wykorzystywana do pokrycia kosztów zdarzeń losowych, w tym (ale nie wyłącznie) naruszeń regulaminu, stłuczek, szkód w obiekcie lub sprzątania powyżej normalnego poziomu z powodu pozostawienia apartamentu w niedopuszczalnym stanie czystości. Depozyt zostanie zwrócony w momencie wymeldowania, gdy pokoje zostaną sprawdzone i będą w dobrym stanie. Czas zwolnienia depozytu zależy od banku Gościa.
Podatki wliczone w cenę.
Śniadanie nie jest wliczone w cenę.
Obiekt przyjazny zwierzętom:
Ogólnie rzecz biorąc, w budynku nie wolno trzymać zwierząt. Za nieprzestrzeganie tego zakazu naliczana jest grzywna w wysokości 2000 NOK, a Goście proszeni są o opuszczenie obiektu. Opłata za pobyt nie zostanie zwrócona.
Zwierzęta mogą być trzymane na zewnątrz, a w poszczególnych przypadkach możemy zezwolić na wprowadzenie zwierzęcia do jednego z naszych apartamentów. Mamy tylko jeden apartament odpowiedni dla zwierząt domowych, co należy uzgodnić przed dokonaniem rezerwacji. W przypadku, gdy zwierzę może przebywać na terenie obiektu, Furu Hostel nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek obrażenia, szkody, straty lub wypadki wyrządzone jakiejkolwiek osobie lub rzeczy spowodowane przez zwierzę. Gość ponosi odpowiedzialność za wszelkie szkody wyrządzone FURU Hostel w wyniku zaniedbania lub umyślnego zachowania ze strony gościa lub jego zwierzęcia.
W Furu kochamy zwierzęta i psy, ale ze względu na alergie potencjalnych gości, musimy zachować szacunek w tym temacie. Stworzymy miejsce dla psów na zewnątrz, gdzie będą mogły chodzić na smyczy i oddychać świeżym powietrzem.
Przyjazny dla dzieci:
Towarzysząca osoba dorosła musi zarezerwować cały akademik, prywatny pokój lub apartament dla gości poniżej 18 roku życia.
Nie akceptujemy klientów poniżej 18 roku życia w pokojach wieloosobowych.
Zakaz palenia:
Palenie nie jest dozwolone w żadnym miejscu wewnątrz budynków. Mamy dwa wyznaczone miejsca dla palaczy na zewnątrz. Każdy gość palący wewnątrz budynku zostanie ukarany grzywną w wysokości 2000 NOK i zostanie poproszony o opuszczenie obiektu. Zwrot pieniędzy za pobyt nie zostanie przyznany.
Zakwaterowanie:
Jeśli podróżujesz z przyjaciółmi lub rodziną, dołożymy wszelkich starań, aby przydzielić wam wspólny pokój w akademiku - ale nie możemy tego zagwarantować. Jeśli podróżujesz z przyjaciółmi i chcesz dzielić pokój wieloosobowy, poinformuj nas o tym podczas procesu rezerwacji. Jeśli chcesz mieć pewność, że nie zostaniesz oddzielony od swojej grupy, zalecamy zarezerwowanie prywatnego pokoju, całego apartamentu lub wszystkich łóżek w akademiku.
Należy pamiętać, że wszystkie nasze akademiki są mieszane, chyba że zarezerwowano akademik tylko dla kobiet.
Zachowanie gości:
Podnajmowanie łóżek jest zabronione. Łóżka mogą być używane wyłącznie w celu uzgodnionego zakwaterowania. Furu Hostel nie zezwala na imprezy w pokojach. Furu Hostel zastrzega sobie prawo do usunięcia gości, którzy stwarzają uciążliwości lub nie przestrzegają instrukcji. Furu Hostel zastrzega sobie prawo do wejścia do pokoi, jeśli zajdzie taka potrzeba w trakcie trwania umowy najmu.
Komfort, bezpieczeństwo i ochrona naszych gości są dla nas ważne. Furu Hostel zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia gościa(ów), który(rzy) w opinii właścicieli lub kierownika dziennego zagraża(ą) komfortowi, bezpieczeństwu lub bezpieczeństwu innych gości, personelu lub mieszkańców i zostanie(ą) poproszony(i) o opuszczenie terenu hostelu i nie otrzyma(ą) zwrotu pieniędzy.
Oczekuje się, że goście będą szanować innych gości, a także personel, mieszkańców i nieruchomość.
Zakaz zażywania narkotyków:
Każdy gość, który zażyje narkotyki, zostanie ukarany grzywną w wysokości 2000 NOK i zostanie poproszony o opuszczenie hostelu. Gość nie otrzyma zwrotu kosztów pobytu.
Spożywanie alkoholu i żywności:
Nie będziemy podawać alkoholu osobom poniżej 18 roku życia.
Goście nie mogą spożywać własnego alkoholu na terenie obiektu. Jest to niezgodne z norweskim prawem i Furu Hostel może stracić licencję z powodu takiego zaniedbania. W związku z tym musimy przestrzegać ścisłych zasad w tym zakresie, a gość zostanie ukarany grzywną w wysokości 2000 NOK i zostanie poproszony o opuszczenie obiektu. Zwrot pieniędzy za pobyt nie będzie możliwy.
To samo dotyczy spożywania posiłków. Nie możemy zezwolić na przygotowywanie własnych posiłków w obiekcie i gość zostanie ukarany grzywną w wysokości 2000 NOK.
Odpowiedzialność za szkody:
Goście będą zobowiązani do zwrotu kosztów Furu Hostel za wszelkie szkody spowodowane niewłaściwym zachowaniem podczas pobytu. Gość ponosi odpowiedzialność za wszelkie szkody wyrządzone Hostelowi Furu w wyniku zaniedbania lub umyślnego zachowania gościa.
Gość jest odpowiedzialny za zapobieganie pożarom, w szczególności poprzez upewnienie się, że grzejniki panelowe nie są zakryte. Wszelkie zaniedbania skutkujące pożarem lub koniecznością wezwania straży pożarnej i pogotowia ratunkowego będą rozliczane zgodnie z kosztami takich wezwań. Mieszkańcy zobowiązani są do zapoznania się z instrukcją przeciwpożarową Hostelu Furu, która znajduje się w każdym pokoju.
W przypadku zgubienia/uszkodzenia kluczy od hostelu Furu przez gości, zastrzegamy sobie prawo do pobrania opłaty w wysokości 200 NOK.
Pościel:
Pościel jest zapewniona we wszystkich dormitoriach i pokojach. Goście nie mogą korzystać ze śpiworów ani własnej pościeli. Goście będą zobowiązani do zwrotu kosztów Furu Hostel za wszelkie szkody spowodowane używaniem własnej pościeli lub śpiworów.
Mienie osobiste:
W każdym pokoju wieloosobowym znajduje się osobista szafka na drobne przedmioty wartościowe, z której zalecamy korzystać. Wszystkie pokoje można zamknąć osobistym kluczem. Obowiązkiem gościa jest zapewnienie bezpieczeństwa rzeczy osobistych przez cały czas. Furu Hostel nie ponosi odpowiedzialności za utratę, kradzież lub uszkodzenie mienia gości, niezależnie od tego, w jaki sposób zostało ono poniesione lub spowodowane, chyba że zostało to spowodowane umyślnie lub w wyniku rażącego zaniedbania ze strony Furu Hostel.
Furu Hostel zachęca wszystkich gości do posiadania ubezpieczenia podróżnego/mienia na wypadek mało prawdopodobnych zdarzeń tego typu.
Reklamacje:
Wszelkie reklamacje składane przez gości lub osobę dokonującą rezerwacji powinny być składane do Furu Hostel na piśmie tak szybko, jak to możliwe i nie później niż w dniu wyjazdu.
Overbooking
W mało prawdopodobnym przypadku nadkompletu rezerwacji, Hostel Furu zobowiązuje się do zapewnienia podobnych usług w ramach organizacji lub innej firmy w rozsądnej odległości od Hostelu.
Force M (Auto-translated from original language)

Recenzje i Oceny

9.6
Znakomity
69 recenzja/-e/-i
 • Bezpieczeństwo
  9.2
 • Lokalizacja
  9.2
 • Personel
  10
 • atmosfera
  10
 • Czystość
  9.6
 • Najlepsza wartość
  9.6
 • Udogodnienia
  9.6

Sprawdź dostępność

Przyjazd
Wyjazd
Gości

Lokalizacja

Najnowsze opinie

9.4
Znakomity
10.02.2024
Only real con about this hostel would be the location but if you're renting a car and planning to explore lofoten, this makes for a perfect hostel. Feels like a home ❤️
pokaż więcej
Mężczyzna, 25-30
8.6
Fantastyczny
30.09.2023
This is a pretty good hostel, but I would not say that it is worth stopping off at it on the way from Moskenes to Svolvaer (or vice versa). It has a homely atmosphere, with comfortable couches, a lovely wooden interior, lots of paintings and pictures, throw rugs, &c.; the staff there are friendly, the rooms are cozy, and they have a full kitchen. The only real problem with this hostel is that, unless you have a car, there is not much to do nearby.
pokaż więcej
Mężczyzna, 31-40
9.1
Znakomity
23.09.2023
Great place, loved my stay here!
pokaż więcej
Mężczyzna, 25-30

Udogodnienia

 • Darmowe

  • Pościel w cenie
  • Bezpłatny parking
  • Darmowe mapy miasta
  • Darmowe WiFi
  • Darmowy dostęp do Internetu
 • Ogólne

  • Dostep dla wózków inwalidzkich
  • Zamykane szafki
  • Wspólny pokój dzienny
  • Winda
  • Parking dla rowerów
  • Śniadanie nie wliczone
  • Wymiana książek
  • Gorący prysznic
  • Lodówka
  • Przybory
  • Suszarka
  • Odkryty taras
  • Lampka do czytania
  • Parkowanie
  • Suszarki do włosów
  • Mikrofala
  • Pralka do Prania
  • Sauna
 • Usługi

  • Dostep do Internetu
  • Pralnia
  • Wypożyczalnia rowerów
  • Ręczniki do wypożyczenia
  • Przechowalnia bagażu
  • Pokojówka
  • Wymeldowanie o późnej porze
 • Jedzenie i napoje

  • Miejsca do zrobienia herbaty / kawy
 • Rozrywka

  • Gry planszowe
  • Wi-Fi

Więcej hostele w Lofoten