Bezpłatne odwołanie rezerwacji Zarezerwuj z 1-dniowym wyprzedzeniem, aby móc bezpłatnie anulować rezerwację.

Brak oceny
5 recenzja/-e/-i
Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Opis nieruchomości

Shakti Hotel Jakarta znajduje się niedaleko Pomnika Narodowego, który oddalony jest od obiektu o około 1,4 km. W pobliżu hotelu Shakti Hotel Jakarta, który znajduje się przy Jalan Gajah Mada No. 3, Gambir w Dżakarcie, znajduje się również kilka atrakcji i centrów handlowych. Z obiektu Shakti Hotel Jakarta można z łatwością dotrzeć do słynnej dzielnicy handlowej w Dżakarcie.
Miłośnicy zakupów lub kupowania prezentów mogą odwiedzić targ Tanah Abang, który oddalony jest o 10 minut jazdy samochodem. Jeśli chcesz wypróbować przejażdżki, które przetestują Twoją adrenalinę, to Fantasy World, który znajduje się 4,6 km, może być kolejnym celem podróży w Dżakarcie.
Hotel, który znajduje się w kompleksie Duta Merlin, sprawia wrażenie komfortowego i eleganckiego, ponieważ sprawia, że czujesz się rozpieszczany. Nowoczesne meble i naturalne wnętrza wzmacniają ciepłą atmosferę. Dostępne są pokoje z różnymi typami, które można wybrać zgodnie z własnymi upodobaniami i potrzebami, w tym pokój z pojedynczym łóżkiem w pokoju wieloosobowym, pokój typu Deluxe z łóżkiem typu king-size i pokój dwuosobowy typu Deluxe z prysznicem.
Warunki pobytu:
Zameldowanie od 13:00
Wymeldowanie przed godziną 12:00
Płatność przy przyjeździe: tylko gotówka
Podatek wliczony w cenę
Śniadanie nie jest wliczone w cenę
W pokoju obowiązuje zakaz palenia, ale na terenie obiektu znajduje się strefa dla palących
Godziny pracy recepcji: 24 godziny (Auto-translated from original language)

Sprawdź dostępność

Przyjazd
Wyjazd
Gości

Lokalizacja

Udogodnienia

    Więcej hostele w Dżakarta