Zrównoważony Rozwój Poziom 2

LIve Test Andrea Test

NEW
0 recenzja/-e/-i
Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Opis nieruchomości

Położony w centrum Krakowa, zaledwie kilka minut od Rynku Głównego, ten nowo otwarty hostel emanuje przyjazną atmosferą. Hostel Freedom znajduje się blisko Rynku Głównego oraz licznych zabytków i atrakcji turystycznych, stwarza niepowtarzalną okazję do odwiedzenia i zobaczenia tego, co w Krakowie najpiękniejsze.

Oferujemy 34 pokoje z ładnymi udogodnieniami, takimi jak łazienka, TV i bezprzewodowy Internet - wszystko w atrakcyjnych cenach. Pokoje zostały odnowione w styczniu 2015 roku. Recepcja znajduje się na parterze i jest czynna całą dobę. Nasz przyjazny i dobrze przygotowany personel pomoże Państwu zorganizować pobyt i zwiedzanie naszego pięknego miasta.

Goście mogą samodzielnie przygotowywać posiłki we w pełni wyposażonej kuchni lub zafundować sobie po całym dniu zwiedzania. W hostelu jest winda.


Warunki i zasady Hostelu Freedom:

Zasady anulowania rezerwacji w cenie standardowej: 48 godzin przed przyjazdem. W przypadku późnego anulowania lub niepojawienia się w hotelu, zostaniesz obciążony opłatą za pierwszą noc pobytu. W przypadku rezerwacji bezzwrotnych nie obowiązują zasady anulowania rezerwacji, co oznacza, że ​​obiekt jest upoważniony do pobrania pełnej kwoty bezpośrednio z karty kredytowej klienta po dokonaniu rezerwacji.

Zameldowanie od 14:00.
Sprawdź przed 11:00 .
Recepcja 24 godziny.

Płatność po przyjeździe gotówką, kartami kredytowymi, kartami debetowymi. Hostel może dokonać preautoryzacji karty przed przyjazdem.

Podatki wliczone.
Cena bez śniadania - 12 zł od osoby za dobę.

Nie przyjmujemy klientów poniżej 18 roku życia.
Brak godziny policyjnej.


INTERESUJE CIĘ WYCIECZKA DO Auschwitz-Birkenau i Kopalni Soli w Wieliczce?
Większość turystów odwiedzających Kraków planuje odwiedzić Muzeum Auschwitz-Birkenau i Kopalnię Soli „Wieliczka”. Obecnie, ze względu na przepisy Covid-19 i ograniczoną dostępność, dostęp do tych miejsc jest ograniczony i bardzo często wymaga wcześniejszej rezerwacji. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości oferujemy możliwość wcześniejszego wykupienia zorganizowanych wycieczek do Muzeum Auschwitz-Birkenau i Kopalni Soli w Wieliczce. Naszym partnerem jest jeden z największych lokalnych touroperatorów, a wykupienie wycieczki z wyprzedzeniem gwarantuje Państwu możliwość odwiedzenia jednego z tych miejsc.
Aby zarezerwować wycieczkę, kliknij w poniższy link: www.seekrakow.com

Sprawdź dostępność

Przyjazd
Wyjazd
Gości

Zrównoważony Rozwój Poziom 2

Hostel ten potwierdził, że wdrożył strategię zrównoważonego rozwoju, która doprowadzi go do otrzymania certyfikacji. Zobowiązał się do priorytetyzacji najlepszych praktyk środowiskowych, kulturowych i społecznych. Może również spełniać standardy uznane przez Światową Radę ds. Zrównoważonej Turystyki.
Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Udogodnienia

  • Usługi

    • Recepcja 24 godziny na dobę