Darmowe WiFi

Nomada Urban Beach Hostel

Bezpłatne odwołanie rezerwacji Zarezerwuj z 4-dniowym wyprzedzeniem, aby móc bezpłatnie anulować rezerwację.

9.9
Znakomity
132 recenzja/-e/-i
Idealna lokalizacja
Znakomity personel
Fantastyczna czystość

Opis nieruchomości

Witamy w Nomada Hostels, pierwszej grupie hosteli w Puerto Rico. Nasze nieruchomości są pełne uroku, osobowości i kultury z unikalnym przytulnym stylem.
Zapewniamy wiele sposobów, aby cieszyć się pobytem, w tym między innymi wycieczki po wyspie, wędrówki po El Yunque Rainforst, degustacje piwa i wina, sporty wodne, wycieczki łodzią, wycieczki po Old San Juan i wiele więcej.
ZASADY I WARUNKI
Polityka prywatności
Witamy w hostelu Nomada. Polityka prywatności dotyczy wszelkich informacji, które Nomada Urban Beach Hostel i Nomada Beach Hostel gromadzą w związku z działaniem swojej strony internetowej, usług online i zameldowania w obiekcie. Polityka obejmuje również sposób wykorzystania zebranych informacji oraz sposób, w jaki goście mogą uzyskać dostęp do zebranych informacji i/lub je poprawić.
Goście mogą uzyskać dostęp do naszej strony internetowej bez ujawniania danych osobowych lub poufnych informacji. Nomada Hostels gromadzi dane osobowe gości wyłącznie po wypełnieniu formularzy online, w tym między innymi rezerwacji, kontaktu z nami, opinii i wszelkich witryn mediów społecznościowych powiązanych z Nomada Hostels. Nomada Hostels nie ponosi odpowiedzialności za bezpieczeństwo jakichkolwiek ujawnionych informacji.
Rezerwacje
Rezerwacji w Hostelach Nomada można dokonywać bezpośrednio za pośrednictwem naszej strony internetowej i/lub stron internetowych osób trzecich, takich jak Booking.com, Expedia, Hostelworld i Airbnb. Witryny te wymagają ujawnienia danych osobowych, w tym imienia i nazwiska, pełnego adresu rozliczeniowego/domowego, adresu e-mail i numeru kontaktowego. Strony te prowadzą własne polityki prywatności, niezwiązane z Nomada Hostels.
Do każdej rezerwacji wymagany jest ważny dokument tożsamości ze zdjęciem wydany przez rząd (prawo jazdy i/lub paszport) oraz główna karta kredytowa (Visa, Mastercard, Amex, Discover). Karty przedpłacone lub gotówka nie są akceptowane. Nie ma wyjątków.
W przypadku każdej rezerwacji wymagana jest kaucja zabezpieczająca, która może zostać wykorzystana m.in. na pokrycie szkód i/lub zaległych opłat za pokój.
75 USD za pokoje prywatne
50 USD za pokoje wieloosobowe
Depozyty zabezpieczające zostaną zwrócone w dniu wymeldowania, pod warunkiem, że żadna z powyższych sytuacji nie ma zastosowania. W zależności od instytucji finansowej, zaksięgowanie depozytu może potrwać do 7-10 dni.
Zasady gwarancji
Goście hosteli Nomada mają gwarancję pokoju, usług i udogodnień reklamowanych i zarezerwowanych za pośrednictwem naszej strony internetowej. Nie obejmuje to usług lub udogodnień reklamowanych przez strony internetowe osób trzecich.
Dzieci
Hostele Nomada są obiektami przeznaczonymi wyłącznie dla osób dorosłych. Osoby poniżej 18 roku życia nie będą wpuszczane do obiektu. Nie obowiązują żadne wyjątki.
Zwierzęta
Hostele Nomada nie akceptują zwierząt.
Anulowanie rezerwacji
Stawki zwrotne:
Rezerwację można anulować z 72-godzinnym wyprzedzeniem, bez ponoszenia kary, tylko w przypadku rezerwacji w ramach naszej stawki za pokój podlegającej zwrotowi.
Anulowanie rezerwacji z 72-godzinnym wyprzedzeniem nie podlega zwrotowi.
Każda zmiana terminu w czasie krótszym niż 72 godziny od przyjazdu będzie kosztować 15 USD w przypadku akademików i 25,00 USD w przypadku pokoi prywatnych.
Jeśli gość musi edytować jakiekolwiek informacje dokonane w rezerwacji, prosimy o kontakt z Nomada Hostels za pośrednictwem poczty elektronicznej numer rezerwacji w wierszu tematu lub zadzwoń do nas bezpośrednio pod numer 787.470.2328.
Stawki bezzwrotne:
Każda rezerwacja dokonana w ramach stawki bezzwrotnej Nomada nie podlega zwrotowi. Nie obowiązują żadne wyjątki.
Rezerwacje dokonane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich, w tym między innymi Booking.com, Expedia, Hostelworld i Airbnb, podlegają własnym opłatom i zasadom anulowania. Te zasady anulowania rezerwacji nie są powiązane z Nomada Hostels. Żadne opłaty nie są dzielone.
Grupy 10+
W przypadku grup powyżej 10 osób wymagany będzie depozyt w wysokości 50% całkowitej kwoty rezerwacji. Pozostała kwota zostanie pobrana z karty kredytowej na 45 dni przed datą przyjazdu.
Anulowanie rezerwacji grupowych
Rezerwacje grupowe anulowane przed 45 dniami przed datą przyjazdu będą honorowane ze zwrotem 25% początkowego depozytu. Po upływie 45 dni 50% całkowitej kwoty rezerwacji nie podlega zwrotowi. Anulowanie rezerwacji na 30 dni przed datą przyjazdu nie podlega zwrotowi.
Niestawienie się
W przypadku niepojawienia się Gościa(-ów) w zarezerwowanym obiekcie, Nomada zastrzega sobie prawo do obciążenia jego karty kredytowej pełną kwotą kosztów rezerwacji.
Parking
Miejsce parkingowe nie jest gwarantowane. Zachęcamy Gości do parkowania w okolicy i przestrzegania lokalnych przepisów i kodeksów drogowych.
Samodzielne zameldowanie
Hostele Nomada umożliwiają samodzielne zameldowanie.
Zameldowanie rozpoczyna się o godzinie 15:00 i można się zameldować w dowolnym momencie po godzinie 15:00. Goście, którzy przyjadą do hostelu przed godziną 15:00, mogą zostawić bagaż w przechowalni.
Goście zobowiązani są do wypełnienia Umowy z Gośćmi i dokumentów protokołu COVID-19 nie później niż o godzinie 15:00 w dniu przyjazdu. W dniu przyjazdu, po otrzymaniu wypełnionych dokumentów, Goście otrzymają informacje o pokoju i kody dostępu za pośrednictwem wiadomości SMS i e-mail. Upewnij się, że Twoje dane kontaktowe są aktualne, aby nasze wiadomości mogły do Ciebie dotrzeć! Nasz przyjazny personel będzie na miejscu w regularnych godzinach pracy, a kiedy nas nie będzie, zawsze możesz do nas zadzwonić.
Późne przybycie
Niewypełnienie dokumentów przed godziną 15:00 w dniu przyjazdu, opłata w wysokości 25 USD.
Goście, którzy przyjadą w godzinach od 22:00 do 8:00 rano, zostaną uznani za spóźnialskich i do ich rezerwacji zostanie doliczona opłata w wysokości 25 USD. Nasz personel jest wrażliwy na potrzeby podróżnych i jest skłonny dostosować się do późnych przyjazdów w indywidualnych przypadkach. Prosimy o natychmiastowe powiadomienie Nomada Hostels o zmianie czasu podróży, która wpłynie na czas przyjazdu. Goście zostaną obciążeni opłatą za cały dzień w przypadku przyjazdu wcześnie rano, ponieważ zostanie to uznane za zameldowanie poprzedniego dnia.
Samodzielne wymeldowanie
Wymeldowanie odbywa się o godzinie 11:00.
Goście zobowiązani są do opuszczenia obiektu nie później niż o godzinie 11:00.
Późne wymeldowanie możliwe jest do godziny 13:30 i zależy od dostępności.
Opłata za późne wymeldowanie wynosi 15 USD za pokoje wieloosobowe i 20 USD za pokoje prywatne.
Jeśli Gość(-ci) będzie(będą) musiał(-li) wymeldować się przed pierwotną datą rezerwacji, nadal będzie(będą) odpowiedzialny(-i) za pozostałe saldo pierwotnie zarezerwowanych dat.
Niezgodność
Jeśli gość (goście) zostanie (zostaną) poproszony (poproszeni) o opuszczenie hosteli Nomada wcześniej niż po zakończeniu rezerwacji z powodu nieprzestrzegania zasad hostelu, przepisów federalnych lub stanowych lub zagrożeń dla innych gości hostelu i / lub mienia, nie otrzyma zwrotu pieniędzy już zapłaconych.
Nomada Hostels zastrzega sobie prawo do korzystania z karty kredytowej w pliku dla wszelkich szkód majątkowych poniesionych. Goście zostaną powiadomieni o wszelkich opłatach za szkody majątkowe za pośrednictwem danych kontaktowych podanych przy pierwszej rezerwacji.
Zasady i przepisy
Nomada Hostels dąży do stworzenia przyjemnego i bezpiecznego środowiska dla wszystkich gości i okolicznych mieszkańców. Aby zagwarantować bezpieczeństwo i prywatność gości, wszystkie wspólne obszary hostelu Nomada podlegają następującym zasadom i przepisom:
Nomada Hostels dba o wszystkich Gości i praktykuje ciszę nocną w godzinach od 22:00 do 8:00 we wszystkich częściach wspólnych.
Hostel Nomada surowo zabrania używania jakichkolwiek nielegalnych narkotyków i zabrania spożywania alkoholu przez osoby niepełnoletnie. Spożywanie napojów alkoholowych przez osoby pełnoletnie jest dozwolone.
Używanie wyrobów tytoniowych jest dozwolone tylko w wyznaczonych miejscach.
Nomada Hostels zastrzega sobie prawo do ograniczenia dostępu gościom wykazującym agresywne zachowanie lub objawy nietrzeźwości. Nieprzestrzeganie może skutkować prośbą o opuszczenie hostelu bez zwrotu pieniędzy.
Niezarejestrowani goście
Goście nie mogą opuszczać holu. Zarejestrowani goście poniosą dodatkową opłatę w wysokości 40 USD za każdą imprezę zewnętrzną korzystającą z udogodnień, a impreza zostanie poproszona o opuszczenie obiektu.
Zachowanie
Aktywność seksualna jest surowo zabroniona we wspólnych pokojach wieloosobowych i pomieszczeniach ogólnodostępnych. Zastrzegamy sobie prawo do natychmiastowego cofnięcia rezerwacji bez zwrotu kosztów w przypadku nieprzestrzegania tego zakazu.
Kontakt
Hostel Nomada Urban Beach prosi, aby nie podawać żadnych danych osobowych ani poufnych informacji za pośrednictwem linku "skontaktuj się z nami" i nie ponosi odpowiedzialności za bezpieczeństwo informacji podanych w ten sposób. Jeśli w dowolnym momencie zajdzie potrzeba edycji informacji zawartych w rezerwacji, które nie są związane z datą, typem pokoju lub liczbą gości, prosimy o kontakt pod adresem info@nomadahostel.com i podanie numeru rezerwacji w wiadomości e-mail. (Auto-translated from original language)

Recenzje i Oceny

9.9
Znakomity
132 recenzja/-e/-i
 • Bezpieczeństwo
  10
 • Lokalizacja
  10
 • Personel
  10
 • atmosfera
  9.5
 • Czystość
  10
 • Najlepsza wartość
  10
 • Udogodnienia
  10

Sprawdź dostępność

Przyjazd
Wyjazd
Gości

Lokalizacja

Najnowsze opinie

10
Znakomity
10.03.2024
I feel like I really lucked out. I had overbooked myself at the other Nomada and was moved over to this one. The facilities had a pool, a clean kitchen a fantastic staff very clean bathrooms, and dorm rooms. I can’t say enough good things. The location is close to the airport too.
pokaż więcej
Mężczyzna, 41+
10
Znakomity
25.12.2023
The place was so quiet I wasn’t sure there were other guests. Would definitely book again.
pokaż więcej
Kobieta, 41+
9.7
Znakomity
14.08.2023
I loved staying at Nomada! The staff was very friendly and the atmosphere is very fun. A lot of young people stay here so there’s always big energy. Everything is very clean and the beds are very comfortable as well! There’s also a code you have to use to enter the building and rooms so this made me feel very safe as a traveler. I would definitely stay here again!
pokaż więcej
Kobieta, 18-24

Udogodnienia

 • Darmowe

  • Pościel w cenie
  • Darmowe WiFi
 • Ogólne

  • Zamykane szafki
  • Wspólny pokój dzienny
  • Śniadanie nie wliczone
  • Klimatyzacja
  • Kuchnia
  • Odkryty taras
  • Telefony na karte
 • Usługi

  • Przechowalnia bagażu
  • Wymeldowanie o późnej porze
  • Recepcja (ograniczone godziny)
 • Jedzenie i napoje

  • Miejsca do zrobienia herbaty / kawy

Więcej hostele w San Juan