Hostele W Lijiang

5 Hostele in Lijiang, Chiny
Na wynik wyszukiwania nie mają wpływu płacone prowizje.
October Inn Hostel
9.3Znakomity
(538)
Hostel- 1.21km od centrum miasta
Skorzystaj z okazji i zatrzymaj się w prywatnej VILLI za CENĘ HOSTELU!!! Ciesz się widokiem na dach, świeżym powietrzem, śpij w drewnianym domu.
Pokój prywatny od
€6.91
Sale sypialne od
€3.45
Lijiang Desti Youth Park Hostel
0.0
(20)
Hostel- 5.26km od centrum miasta
Desti Youth Park Hostel - Shuhe nie tylko zapewni Ci komfortowe pokoje, ale także sprawi, że poczujesz się w utopijnym odosobnieniu z dala od świata.
Pokój prywatny od
€8.44
Sale sypialne od
€7.93
Maple Leaf Inn Shuhe
0.0
(92)
Hostel- 5km od centrum miasta
Jesteśmy Wil i Anna, holendersko-chińskie małżeństwo, które założyło Maple Leaf Inn dwa lata temu. Nasz pensjonat, Maple Leaf Inn, znajduje się w pobliżu głównego wejścia do Shuhe w Lijiang.
Pokój prywatny od
€7.67
Brak pokoi wieloosobowych
Mama Naxi`s Guesthouse
0.0
(841)
Hostel- 0.68km od centrum miasta
Wbrew temu, co można przeczytać, Mama's znajduje się na starym mieście Lijiang. Świetne posiłki, naprawdę niesamowite, łóżka były ciepłe i przytulne
Pokój prywatny od
€6.33
Sale sypialne od
€4.03
Dengba International Youth Hostel Snow Mountain
Hostel- 8.96km od centrum miasta
Starożytne miasto Baisha leży u podnóża Śnieżnej Góry Jadeitowego Smoka i jest miastem położonym najbliżej tej góry w mieście Lijiang.
Brak pokoi prywatnych
Sale sypialne od
€9.98

O Lijiang

Hostelworld.com oferuje rezerwacje online najlepszych schronisk w Lijiang . Przeczytaj recenzje klientów o schroniskach w Lijiang, zobacz schroniska młodzieżowe na mapie Lijiang i skorzystaj z ofert specjalnych, takich jak bezpłatne potwierdzenia SMS. A przy okazji zobacz naszą listę najlepszych rzeczy do zobaczenia i zrobienia w Lijiang. Hostelworld.com - najlepszy przewodnik po schroniskach turystycznych w Lijiang.

Najczęściej Zadawane Pytania

Inne miejscowości w Chiny