Hostele W Riyadh

5 Hostele in Riyadh, Arabia Saudyjska
Na wynik wyszukiwania nie mają wpływu płacone prowizje.
Sands Inn Hostel
9.8Znakomity
(14)
Hostel- 2.96km od centrum miasta
Welcome to Sands Inn Hostel! We mix Saudi charm with modern comfort. Our place is cozy with Arabian decor and friendly service. Experience Saudi culture in a relaxing setting. Enjoy our courtyard and tasty local food. Sands Inn is your welcoming getaway....
Pokój prywatny od
€21.01
Sale sypialne od
€17.30
Hostel Tuwaiq
6.4Dobry
(13)
Hostel- 11.96km od centrum miasta
Zaoszczędź pieniądze w wyjątkowym, ekonomicznym mieszkaniu Jeśli przyjeżdżasz do sportu w celach zawodowych lub turystycznych, zrelaksuj się w eleganckiej atmosferze, zatrzymując się w tej luksusowej przestrzeni wspólnej.
Brak pokoi prywatnych
Sale sypialne od
€14.83
Downtown
8.1Fantastyczny
(16)
Hostel- 15.83km od centrum miasta
Każdy pokój ma wspólną łazienkę. Dla gości jest wspólna sala, zaprojektowana w charakterystycznym i nowoczesnym stylu, z 65-calowym telewizorem Smart TV z subskrypcją Netflixa.
Brak pokoi prywatnych
Sale sypialne od
€18.54
Najjd House - Ladies Hostel
9.7Znakomity
(1)
Hostel- 13.68km od centrum miasta
Najjd House – Ladies Hostel w Riyadzie zapewnia ciepłe i komfortowe schronienie dla dorosłych gości, oferując takie udogodnienia, jak rowery, wspólne przestrzenie i centralną lokalizację w pobliżu popularnych atrakcji.
Brak pokoi prywatnych
Sale sypialne od
€24.72
Urban Bunks - Riyadh
Hostel- 16.17km od centrum miasta
Urban Bunks - Riyad: stylowy, ale niedrogi pobyt w mieście Riyad, z lokalizacją w pobliżu większości głównych atrakcji miasta i w pełni obsługiwanej ulicy.
Pokój prywatny od
€24.72
Sale sypialne od
€24.47

O Riyadh

Rezerwuj najlepsze hostele w Riyadh


Przeglądaj i rezerwuj największy wybór hosteli dla młodzieży w Riyadh. Czytaj opinie naszych klientów o najlepszych hostelach w Riyadh.Od tanich hosteli dla podróżujących samotnie po opcje pięciogwiazdkowe i miejsca stworzone dla cyfrowych nomadów - mamy coś dla każdego. Skorzystaj z naszych specjalnych ofert i znajdź najlepsze promocje na hostele w Riyadh na Hostelworld.com.

Najczęściej Zadawane Pytania

Inne miejscowości w Arabia Saudyjska