Bezpłatne odwołanie rezerwacji Zarezerwuj z 4-dniowym wyprzedzeniem, aby móc bezpłatnie anulować rezerwację.

Brak oceny
171 recenzja/-e/-i
Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Opis nieruchomości

Mieści się w zabytkowym centrum Sewilli w XVII-wiecznym pałacu. Niedawno odrestaurowany i przekształcony w hostel, położony w dzielnicy Santa Cruz, wśród typowych wąskich uliczek. Hostal znajduje się zaledwie 150 metrów od katedry z Giraldą (dzwonnicą), Alcézar (Pałac Królewski), Archiwów Indii i bardzo blisko areny byków Real Maestranza.

Trzydzieści sześć komfortowych, klimatyzowanych pokoi z wanną otacza typowe andaluzyjskie patio, na którym goście mogą podziwiać luksusowo rzeźbioną stolarkę z XVIII wieku. Na wystawie można zobaczyć tradycyjną ceramikę z Sewilli. Hostal posiada telefony, bar, kawiarnię i garaż. W restauracji Don Melquiades goście mogą delektować się domowymi daniami kuchni andaluzyjskiej i tradycyjnymi sewilskimi tapas.


Zasady anulowania rezerwacji: 72 godziny

Specjalne warunki na Wielkanoc i Feria de Abril

Od 9 do 16 kwietnia i od 1 do 7 maja

Płatność: opłata za pierwszą noc zostanie pobrana po dokonaniu rezerwacji
Anulowanie: Polityka anulacji roku 2017 w okresie Wielkanocy (od 9 do 16 kwietnia) i jarmarku (od 1 do 7 maja) włącznie, następuje na 14 dni przed, po upływie tego okresu 14 dni, kwota za pierwszy nocleg nie będzie podlega zwrotowi.

Uwaga: w okresie Świąt Wielkanocnych i ferii za parkowanie pobierana jest opłata w wysokości 25 EUR. (Auto-translated from original language)

Sprawdź dostępność

Przyjazd
Wyjazd
Gości

Lokalizacja

Udogodnienia

  • Ogólne

    • Śniadanie nie wliczone
    • Klimatyzacja

Więcej noclegi ze śniadaniem w Sewilla