Zrównoważony Rozwój Poziom 1
Darmowe WiFi

YHA Bradbury Jockey Club Tai Mei Tuk Youth Hostel

Bezpłatne odwołanie rezerwacji Zarezerwuj z 4-dniowym wyprzedzeniem, aby móc bezpłatnie anulować rezerwację.

Brak oceny
35 recenzja/-e/-i
Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Opis nieruchomości

Przylegające do zbiornika Plover Cove, schronisko młodzieżowe Bradbury Jockey Club jest centrum sportów wodnych i rekreacji. Niezależnie od tego, czy chodzi o kursy windsurfingu i kajakarstwa w pobliskim Centrum Sportów Wodnych, wiosłowanie w Plover Cove, wędkowanie wzdłuż nabrzeża, jazdę na rowerze lub latanie na kite'ach wokół głównej tamy zbiornika Plover Cove, która znajduje się kilka minut spacerem od schroniska, wybór należy do Ciebie.
Obok hostelu znajduje się ogromne publiczne miejsce do grillowania lub można gotować własne posiłki w naszej kuchni z własnym wyżywieniem. Dostępne są pokoje wieloosobowe, dwuosobowe, czteroosobowe i ośmioosobowe oraz zakwaterowanie grupowe. Hostel oferuje bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, szafki (zamykane na klucz), salę telewizyjną i salę wielofunkcyjną.
Hostel Bradbury Jockey Club znajduje się obok szlaku Tai Mei Tuk Family Walk, gdzie miłośnicy pieszych wędrówek mogą podziwiać wspaniałe krajobrazy Pat Sin Leng i Yim Tin Tsai. Odwiedź specjalny obszar Ma Shi Chau, jeden z geoparków w Hongkongu, aby zobaczyć skały osadowe i inne zjawiska naturalne. Wsiądź w autobus lub minibus na pętli autobusowej Tai Mei Tuk (około 10 minut spacerem od hostelu) do stacji Tai Po Market MTR, a następnie przez kolejne 20 minut spacerem dotrzesz do Muzeum Kolejnictwa w Hongkongu, skansenu przekształconego ze starej stacji kolejowej i uznanego za zabytek.
W przypadku anulowania rezerwacji nie przysługuje zwrot depozytu. Stowarzyszenie Schronisk Młodzieżowych w Hongkongu zastrzega sobie prawo do naliczenia opłaty za anulowanie rezerwacji w wysokości salda całkowitej opłaty za zakwaterowanie w przypadku anulowania rezerwacji na 48 godzin przed datą zameldowania lub niepojawienia się Gościa w hostelu.
*Wymagane jest członkostwo w stowarzyszeniu YHA, o które można ubiegać się na miejscu (150 HK$ za roczne członkostwo w Hong Kong Youth Hostels Association). Każdy pojedynczy członek może zabrać ze sobą maksymalnie 3 osoby niebędące członkami, które muszą zapłacić standardową stawkę. Cena podana tutaj jest ceną członkowską i tylko depozyt jest płatny w momencie rezerwacji. Wszyscy hostele muszą uregulować wszystkie zaległe saldo po zameldowaniu w hostelu.
Uwagi:
1. Wymagane jest członkostwo w YHA, a aplikacja jest dostępna na miejscu (150 HK $ za roczne członkostwo w Hong Kong Youth Hostels Association). Każdy członek może zabrać ze sobą maksymalnie 3 osoby niebędące członkami YHA, które muszą uiścić standardową opłatę. Cena podana tutaj jest ceną członkowską i tylko depozyt jest płatny w momencie rezerwacji. Wszyscy uczestnicy muszą uregulować wszystkie zaległe płatności w momencie zameldowania w hostelu.
2. Zameldowanie: 15:00 - 23:00; wymeldowanie: 07:00 - 12:00. Brama hostelu będzie zamknięta od 23:00 do 07:00.
3. Goście mogą poprosić o wcześniejsze zameldowanie lub późne wymeldowanie, uiszczając dodatkową opłatę w wysokości połowy ceny za łóżko/pokój.
4. Aby zapewnić wszystkim Gościom przyjemny pobyt, Goście przywożący ze sobą dzieci w wieku poniżej 5 lat muszą przedstawić zgodę rodzica/opiekuna podczas dokonywania rezerwacji.
Schronisko młodzieżowe Bradbury Jockey Club jest licencjonowanym klubem prowadzonym przez urząd ds. licencji. (Auto-translated from original language)

Sprawdź dostępność

Przyjazd
Wyjazd
Gości

Zrównoważony Rozwój Poziom 1

Hostel ten zaczął wprowadzać praktyki, które mają pozytywny wpływ na społeczeństwo i środowisko, przestrzegając podstaw Staircase to Sustainability.
Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Udogodnienia

 • Darmowe

  • Pościel w cenie
  • Darmowe WiFi
 • Ogólne

  • Zamykane szafki
  • Wspólny pokój dzienny
  • Śniadanie nie wliczone
  • Klimatyzacja
  • Gorący prysznic
  • Kuchnia
  • Flexible NRR
 • Usługi

  • Pralnia
  • Przechowalnia bagażu
 • Rozrywka

  • Stół bilardowy

Więcej noclegi ze śniadaniem w Hong Kong