Noclegi ze śniadaniem na całym świecie

6 Noclegi ze śniadaniem in Diani, Kenia
Na wynik wyszukiwania nie mają wpływu płacone prowizje.
Diani Backpackers
9.4Znakomity
(209)
Hostel- 6.42km od centrum miasta
Bardziej stylowy i świadomy bezpieczeństwa niż przeciętny backpackers, Diani Backpackers ma pokoje wieloosobowe i prywatne w pięknym domu.
Pokój prywatny od
€12.17
Sale sypialne od
€13.40
Kijani Cottages Diani, Hostel
8.1Fantastyczny
(3)
Hostel- 6.25km od centrum miasta
Zanurz się w pięknie Rezerwatu Narodowego Shimba Hills, w odległości krótkiej 30-kilometrowej podróży od Ukundy. Odkryj bogatą historię i tętniące życiem rynki Starego Miasta w Mombasie, urzekającego miejsca oddalonego zaledwie o 40 kilometrów.
Pokój prywatny od
€14.85
Sale sypialne od
€6.03
Soul Breeze Backpackers Diani
0.0
(17)
Hostel- 9.16km od centrum miasta
Bidi Badu oferuje wszystko, czego potrzebują, aby cieszyć się beztroskim wypoczynkiem: piękne, przestronne obiekty w lokalnym stylu architektonicznym położone nad brzegiem morza.
Pokój prywatny od
€18.56
Sale sypialne od
€23.20
Skippers Coliving
Hostel- 1.82km od centrum miasta
Skipper's Coliving in Diani, Kenya, is a communal living space that caters to digital nomads, solo travellers, and anyone looking for a home from home in a vibrant community. This coliving space features shared amenities such as an air conditioned gym, fibre...
Pokój prywatny od
€16.46
Brak pokoi wieloosobowych
Stilts Backpackers Diani Beach
7.2Bardzo dobry
(61)
Noclegi ze śniadaniem- 3.16km od centrum miasta
Stilts to prosty domek na drzewie przeznaczony dla żądnych przygód podróżników, położony na 7 akrach tropikalnego lasu, w odległości krótkiego spaceru od plaży.
Pokój prywatny od
€7.16
Brak pokoi wieloosobowych
Boxo Diani
Hotel- 8.87km od centrum miasta
Poczuj urok Diani! Boxo, wyjątkowy pobyt na plaży (100 m) z jadalnią przy basenie. Zanurz się w parkach morskich (20 km) i rezerwatach przyrody (38 km).
Pokój prywatny od
€20.41
Brak pokoi wieloosobowych

O Diani

Przejrzyj naszą ofertę noclegów ze śniadaniem w Diani. Przeczytaj recenzje klientów pensjonatów w Diani i zobacz zdjęcia oraz filmy. Zobacz wszystkie noclegi ze śniadaniem w Diani na mapie miasta i zarezerwuj pensjonat w Diani w miejscu, które Ci odpowiada. Hostelworld posiada najlepsze oferty pesnjonatów w Diani.

Inne miejscowości w Kenia