Bezpłatne odwołanie rezerwacji Zarezerwuj z 15-dniowym wyprzedzeniem, aby móc bezpłatnie anulować rezerwację.

Brak oceny
41 recenzja/-e/-i
Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Opis nieruchomości

Słynne na całym świecie centrum metra Gateshead oddalone jest od obiektu o 15 minut jazdy autobusem lub pociągiem. Cała historia Północnego Wschodu jest w Twoim zasięgu, zbyt wiele atrakcji, aby je wymienić. „Wał Hadriana” jest miejscem światowego dziedzictwa kulturowego, odwiedź słynny „rzymski obóz Vindolanda”.

Hotel Heroes znajduje się w centrum miasta Newcastle na Tyne. Znajduje się 10 metrów od „Wielkiego Rynku”. Hotel znajduje się w odległości krótkiego spaceru od Newcastle Theatre Royal, Newcastle Catheral's, Metro Arena, stadionu piłkarskiego Newcastle United Football Ground, słynnego nabrzeża Newcastle Quayside i mostów. Kompleks rozrywkowy „The Gate” i centrum handlowe „Eldon Square” znajdują się zaledwie 100 metrów od hotelu Heroes.

Oferujemy 11 sypialni na 3 piętrach, składających się z łóżek podwójnych i pojedynczego łóżka piętrowego powyżej, pozostałe pokoje mają dwupoziomowe łóżka piętrowe dla 2, 3, 4, 5, 6 i 8 osób.

Wszystkie 11 pokoi posiada łazienkę z prysznicem, toaletą i umywalką

Każda rezerwacja musi zostać opłacona w całości w ciągu 14 dni od jej dokonania

Anulowania rezerwacji należy dokonać na 14 dni przed datą przyjazdu. Późne anulowanie rezerwacji i brak pojawienia się powodują obciążenie 100% rezerwacji.

Wszyscy goście podpisują formularz Kodeksu postępowania, a każdy gość zapłaci kwotę 25,00 GBP (zwrotną) w gotówce jako zabezpieczenie i depozyt za klucz. Opłata za zgubienie klucza wynosi 5,00

Wszyscy goście przebywający u nas są w pełni świadomi, że Hotel nie jest hotelem imprezowym, jednakże każdy, kto kiedykolwiek odwiedzi Newcastle, powinien mieć pełną świadomość, że jest to tętniące życiem miasto, które nigdy nie śpi.

***PROSZĘ ZANOTOWAĆ***
Ceny pokoi nie zawierają podatków
W momencie zameldowania zostanie naliczony podatek VAT w wysokości 20%, jeśli hotel Heroes wystawi fakturę (Auto-translated from original language)

Sprawdź dostępność

Przyjazd
Wyjazd
Gości

Lokalizacja

Udogodnienia

  • Darmowe

    • Darmowe WiFi
    • Darmowy dostęp do Internetu
  • Usługi

    • Przechowalnia bagażu
    • Recepcja 24 godziny na dobę

Więcej hotele w Newcastle upon Tyne