Bezpłatne odwołanie rezerwacji Zarezerwuj z 4-dniowym wyprzedzeniem, aby móc bezpłatnie anulować rezerwację.

Brak oceny
0 recenzja/-e/-i
Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Opis nieruchomości

Hotel Bocas Paradise oferuje 30 wyjątkowo zaprojektowanych pokoi, miejsca do pracy, kawiarnię typu grab-n-go, restaurację i bar nad oceanem oraz jedne z najpiękniejszych widoków w Bocas. Nasze siedzenia wychodzą na wodę na tarasie, gdzie można przyjechać lub pojechać taksówką wodną, ​​jak to jest tutaj w zwyczaju.

Bocas Paradise Hotel & Restaurant to schludny, czysty i przytulny budynek w stylu kolonialnym, który wznosi się nad przejrzystymi wodami Karaibów, w samym centrum tego tętniącego życiem miasteczka.

Dołożono wszelkich starań, aby stworzyć architekturę w stylu karaibskim, która łączy się z tradycyjną zabudową miasta. Wszystkie nasze pokoje są wyjątkowo zaprojektowane i wyposażone we wszystko, czego potrzeba, aby Państwa pobyt w Bocas był niezapomniany.

Doświadcz idealnego połączenia niesamowitych widoków na ocean, dobrego jedzenia i komfortu w naszej jedynej w swoim rodzaju restauracji.

Nasze menu jest starannie dopracowane, aby zapewnić, że jedzenie, które serwujemy, jest tak przyjemne, jak widok, który oferujemy.

Niezależnie od tego, czy masz ochotę na coś lekkiego, czy na coś bardziej treściwego, nasze menu oferuje różnorodne pyszne opcje, którymi możesz się delektować podczas relaksu lub pracy.

Zasady i warunki Bocas Paradise:

Zasady anulowania rezerwacji: 3 dni przed przyjazdem. W przypadku późnego anulowania rezerwacji lub niepojawienia się Gościa w hotelu zostanie pobrana opłata za pierwszą noc pobytu.

Zameldowanie od 15.00 do 23.00
Sprawdź przed 11:00

Płatność po przyjeździe gotówką, kartą kredytową i debetową
Podatki nie są wliczone (10%)
Cena nie obejmuje śniadania

Ogólny:
Recepcja od 06:00 do 22:00
Brak godziny policyjnej
Od 0 - 5 lat bezpłatnie | 5 lat i do 12 lat opłata 10 USD + podatek za noc | 13 lat i więcej płacą jak osoba dorosła.
10 USD za psa za noc

Sprawdź dostępność

Przyjazd
Wyjazd
Gości

Lokalizacja

Udogodnienia

    Więcej hotele w Bocas del Toro