Darmowe WiFi

Yugo Explore - Highfield Park

Bezpłatne odwołanie rezerwacji Zarezerwuj z 15-dniowym wyprzedzeniem, aby móc bezpłatnie anulować rezerwację.

9.7
Znakomity
2 recenzja/-e/-i
Idealna lokalizacja
Znakomity personel
Fantastyczna czystość

Opis nieruchomości

Obiekt Yugo Highfield Park położony jest 1,2 km od Muzeum Cmentarza Glasnevin i oferuje zakwaterowanie ze wspólnym salonem, ogrodem oraz całodobową recepcją. W całym obiekcie można korzystać z bezpłatnego WiFi.
Wszystkie apartamenty zapewniają dostęp do w pełni wyposażonej kuchni, w której Goście mogą samodzielnie przygotowywać posiłki. Wszystkie sypialnie dysponują łazienką z prysznicem.
Zupełnie nowy w styczniu 2020 r. Highfield Park to zakwaterowanie na terenie kampusu w Dublinie z dużą ilością zieleni! Znajduje się bardzo blisko kampusu Grangegorman TUD (trzy minuty spacerem) i Trinity College.
Kampus oferuje szeroki wybór, od pokoi dwuosobowych po apartamenty, studia po bramy i kamienice, pozostawiając rozpieszczany wyborem. Mieszkanie tutaj oznacza również dostęp do siłowni i studia na miejscu, sal do nauki, wspólnych przestrzeni kuchennych, kina, a nawet ścieżki spacerowej na świeżym powietrzu i miejsc do grillowania.
Będziesz także idealnie usytuowany zaledwie 5 minut spacerem od przystanku LUAS - przydatne!
Zasady i warunki Yugo Highfield Park:
Zasady anulowania rezerwacji:
Zwrot kosztów: 14 dni przed przyjazdem. W przypadku późnego anulowania rezerwacji lub niepojawienia się Gościa w obiekcie, zostaniesz obciążony pełną opłatą za pobyt.
Bezzwrotne: W przypadku anulowania rezerwacji lub niepojawienia się Gościa w obiekcie pobierana jest pełna opłata za pobyt.
Zameldowanie odbywa się od godziny 15:00.
Wymeldowanie do godziny 10:00.
Płatność kartą kredytową/debetową (tylko Visa/Mastercard/American Express).
Podatki wliczone w cenę.
Śniadanie nie jest wliczone w cenę.
Ogólne:
24-godzinna recepcja.
Brak godziny policyjnej.
Warunki rezerwacji
Ogólne
Niniejsze warunki są wiążące dla właściciela lub zarządcy obiektu ("my", "nas" i "nasz") oraz wczasowiczów, którzy dokonują rezerwacji naszego obiektu ("Obiekt") za pośrednictwem Yugo ("Rezerwacja"). Odniesienia do "Ciebie" lub "Ciebie" odnoszą się do osoby dokonującej rezerwacji i wszystkich członków imprezy. Każda rezerwacja podlega Regulaminowi. Nasza wiadomość e-mail z potwierdzeniem zawiera całą umowę między nami a użytkownikiem i stanowi podstawę umowy z nami, dlatego prosimy o uważne zapoznanie się z nią. Żadne z postanowień niniejszego Regulaminu nie narusza ustawowych praw użytkownika.
Dokonywanie rezerwacji
Aby zarezerwować pokój, należy dokonać płatności określonej we wstępnej ofercie przedstawionej przez nas ("Oferta"). Rezerwacja zostanie dokonana, a niniejszy Regulamin wejdzie w życie po otrzymaniu pełnej płatności przez Yugo i otrzymaniu od nas wiadomości e-mail potwierdzającej rezerwację oraz zawierającej Zasady anulowania rezerwacji (jak poniżej). Wszystkie rezerwacje wymagają dokonania pełnej płatności w momencie dokonywania rezerwacji. Przed dokonaniem jakiejkolwiek płatności na rzecz Yugo w związku z rezerwacją należy dokładnie sprawdzić szczegóły zawarte w formularzu wyceny lub wniosku o rezerwację, a także w wiadomości e-mail z potwierdzeniem i niezwłocznie poinformować nas o wszelkich błędach lub pominięciach.
Płatność za rezerwację
Wszystkie płatności powinny być dokonywane w momencie dokonywania rezerwacji. Jeśli użytkownik nie dokona płatności w pełnej wysokości i w terminie, będziemy uprawnieni do traktowania rezerwacji jako anulowanej przez użytkownika i będą miały zastosowanie Zasady anulowania rezerwacji (jak poniżej).
Anulowanie lub zmiana rezerwacji
W przypadku konieczności anulowania lub zmiany rezerwacji należy jak najszybciej napisać do nas lub wysłać wiadomość e-mail. Anulowanie lub zmiana nie wejdą w życie, dopóki nie otrzymamy potwierdzenia od użytkownika. Zasady anulowania opisane w potwierdzeniu e-mail ("Zasady anulowania") mają zastosowanie do rezerwacji, a Yugo zwróci wszelkie kwoty należne użytkownikowi zgodnie z uzgodnionymi Zasadami anulowania. Jeśli: jakiekolwiek saldo wymagane od użytkownika nie zostanie zapłacone w terminach określonych w Polityce anulowania rezerwacji lub użytkownik nie przybędzie do obiektu w ciągu 24 godzin od czasu przyjazdu bez powiadomienia nas o tym, wówczas będziemy uprawnieni do traktowania Rezerwacji jako anulowanej przez użytkownika i będą miały zastosowanie Zasady anulowania rezerwacji.
Jeśli anulujemy lub zmienimy rezerwację
Nie spodziewamy się konieczności dokonywania jakichkolwiek zmian w rezerwacji po jej uzgodnieniu między użytkownikiem a nami, ale czasami pojawiają się problemy i musimy wprowadzać zmiany lub, bardzo sporadycznie, anulować rezerwacje. Jeśli tak się stanie, skontaktujemy się z użytkownikiem tak szybko, jak to możliwe i poinformujemy go o anulowaniu lub zmianie rezerwacji. Jeśli anulujemy rezerwację, Yugo zwróci wszelkie opłaty, które zostały już uiszczone na rzecz Yugo. Nie będziemy jednak zobowiązani do zwrotu jakichkolwiek opłat uiszczonych na rzecz osób trzecich w związku z rezerwacją (w tym między innymi opłat za podróż, rozrywkę, zajęcia lub ubezpieczenie).
Obiekt
Użytkownik może przybyć do Obiektu po godzinie określonej przez nas w Dacie Przyjazdu dla jego rezerwacji i musi go opuścić do godziny określonej przez nas w podanej przez nas dacie wyjazdu. Godziny te zostaną podane na piśmie przed rozpoczęciem pobytu. Jeśli przyjazd będzie opóźniony, należy skontaktować się z osobą, której dane podano w wiadomości e-mail z potwierdzeniem rezerwacji, aby można było dokonać alternatywnych ustaleń. W przeciwnym razie może nie być możliwe uzyskanie dostępu do Obiektu. Jeśli użytkownik nie przyjedzie do południa następnego dnia po Dacie Przyjazdu i nie powiadomi osoby kontaktowej o przewidywanym późnym przyjeździe, możemy potraktować rezerwację jako anulowaną przez użytkownika i nie będziemy zobowiązani do zwrotu opłat już uiszczonych. Więcej informacji można znaleźć w Polityce anulowania rezerwacji.
Obowiązki użytkownika
Użytkownik zgadza się przestrzegać przepisów określonych w instrukcji obsługi Obiektu oraz wszelkich innych przepisów określonych przez nas od czasu do czasu i dopilnować, aby były one przestrzegane przez wszystkich członków jego grupy. Użytkownik zobowiązuje się do utrzymania i pozostawienia Obiektu i jego wyposażenia, w tym przedmiotów takich jak sprzęt kuchenny, naczynia i szklanki, w czystości i dobrym stanie (które mogą zostać dostarczone). Użytkownik zgadza się nie powodować żadnych uszkodzeń ścian, drzwi, okien ani innych części Obiektu, ani nie robić niczego, co można rozsądnie uznać za uciążliwe lub dokuczliwe dla nas lub jakiegokolwiek innego najemcy sąsiednich lub sąsiednich nieruchomości. Zastrzegamy sobie prawo do obciążenia gości kosztami naprawienia szkód spowodowanych umyślnym, niedbałym lub lekkomyślnym działaniem gościa w stosunku do nieruchomości lub struktury. Jeśli szkody te zostaną ujawnione po wyjeździe gościa, zastrzegamy sobie prawo do obciążenia karty kredytowej/debetowej gościa lub wysłania faktury na kwotę na zarejestrowany adres.
Dołożymy jednak wszelkich starań, aby naprawić wszelkie szkody wewnętrznie przed zleceniem naprawy specjalistom, a tym samym dołożymy wszelkich starań, aby ograniczyć do minimum wszelkie koszty, które poniósłby gość. Gość wyraża zgodę na podjęcie wszelkich niezbędnych kroków w celu zabezpieczenia swojej własności osobistej podczas pobytu w Obiekcie. Klient zobowiązuje się zapewnić, że każdy członek jego grupy jest objęty kompleksowym ubezpieczeniem podróżnym (obejmującym odwołanie lotu, opóźnienia lotu, utratę i uszkodzenie bagażu i innego mienia) oraz ubezpieczeniem zdrowotnym (obejmującym ewakuację i repatriację). W Obiekcie nie może przebywać więcej osób, niż zostało to wyraźnie dozwolone, ani nie można znacząco zmienić składu grupy podczas pobytu w Obiekcie, ani nie można zabrać zwierzęcia domowego do Obiektu, chyba że zostanie to wcześniej zatwierdzone przez nas na piśmie. W takim przypadku możemy odmówić przekazania Obiektu lub zażądać jego opuszczenia. Będziemy traktować każdą z tych okoliczności jako anulowanie rezerwacji przez użytkownika i nie będziemy zobowiązani do zwrotu jakichkolwiek opłat już uiszczonych na naszą rzecz w takich okolicznościach. Wszelkie zwroty będą dokonywane według naszego wyłącznego uznania. Użytkownik wyraża zgodę na umożliwienie nam lub jakiemukolwiek naszemu przedstawicielowi dostępu do Obiektu w dowolnym rozsądnym czasie podczas pobytu w celu dokonania niezbędnych napraw, w nagłych wypadkach lub w celu zapewnienia przestrzegania niniejszej Umowy Rezerwacyjnej.
Reklamacje
Dołożono wszelkich starań, aby pobyt u nas był przyjemny i niezapomniany. Jeśli jednak masz jakiekolwiek powody do reklamacji, działania naprawcze muszą zostać podjęte tak szybko, jak to możliwe. Musisz skontaktować się z nami, jeśli pojawi się jakikolwiek problem, aby można go było szybko rozwiązać. Prawidłowe rozwiązanie problemów jest często niezwykle trudne (a czasami niemożliwe), jeśli nie zostaniemy o nich niezwłocznie powiadomieni. Omówienie z nami wszelkich krytycznych uwag podczas pobytu w Obiekcie zazwyczaj umożliwia natychmiastowe usunięcie wszelkich niedociągnięć. (Auto-translated from original language)

Recenzje i Oceny

9.7
Znakomity
2 recenzja/-e/-i
 • Bezpieczeństwo
  10
 • Lokalizacja
  9
 • Personel
  10
 • atmosfera
  10
 • Czystość
  10
 • Najlepsza wartość
  9
 • Udogodnienia
  10

Sprawdź dostępność

Przyjazd
Wyjazd
Gości

Lokalizacja

Udogodnienia

 • Darmowe

  • Pościel w cenie
  • Ręczniki wliczone
  • Darmowe WiFi
  • Darmowy dostęp do Internetu
 • Ogólne

  • Wstęp na kartę magnetyczną
  • Suszarki do włosów
  • Żelazko / deska do prasowania
 • Usługi

  • Dostep do Internetu
  • Pralnia
  • Przechowalnia bagażu
  • Recepcja 24 godziny na dobę
  • Ochrona 24 godzin na dobę

Więcej hotele w Dublin