Bezpłatne odwołanie rezerwacji Zarezerwuj z 3-dniowym wyprzedzeniem, aby móc bezpłatnie anulować rezerwację.

Brak oceny
0 recenzja/-e/-i
Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Opis nieruchomości

Zapraszamy do naszych przestronnych pokoi dwuosobowych i 3,5-pokojowych apartamentów. Motel Sky Design położony jest 250 metrów od autostrady A13/E43 w Kriessern i oferuje widoki na dolinę Renu oraz Austrię i Liechtenstein.
Samodzielnie zameldowany hotel oferuje nowoczesne zakwaterowanie podczas podróży w centralnej lokalizacji w pobliżu autostrady Rhein Valley. Do Appenzell, Liechtensteinu, Austrii, Niemiec i St. Gallen można dojechać w niecałe 20 minut.
Wszystkie stylowe pokoje dysponują panoramicznymi oknami, słonecznym balkonem, antyalergicznymi łóżkami i bezpłatnym WiFi. Od poniedziałku do piątku na parterze serwowane jest śniadanie w formie bufetu, a w soboty i niedziele na drugim piętrze podawana jest bezpłatna przekąska. Na miejscu dostępny jest również bezpłatny parking.
Motel Sky Design - Zasady i warunki:
Zasady anulowania rezerwacji: 2 dni przed przyjazdem. W przypadku późnego anulowania rezerwacji lub niepojawienia się Gościa w obiekcie pobierana jest opłata za pierwszą noc pobytu.
Zameldowanie od 14:00 w dowolnym momencie, ponieważ jesteśmy hotelem z samodzielnym zameldowaniem.
Wymeldowanie przed godziną 10:00.
Płatność za pobyt można uregulować gotówką, kartą kredytową lub debetową, a także przelewem bankowym (przed przyjazdem).
Obiekt może dokonać preautoryzacji karty przed przyjazdem Gościa.
Podatki wliczone w cenę
Śniadanie nie jest wliczone w cenę.
Ogólne:
Recepcja 6am do 5pm (usługa telefoniczna 24h).
Zameldowanie w motelu Sky jest łatwe i szybkie. Przed wejściem do motelu znajduje się terminal. Po wprowadzeniu kodu zameldowania automatycznie wydany zostanie klucz do pokoju, który będzie dostępny przez całą dobę do momentu wyjazdu. (Auto-translated from original language)

Sprawdź dostępność

Przyjazd
Wyjazd
Gości

Lokalizacja

Udogodnienia

  • Darmowe

    • Bezpłatny parking
    • Darmowy dostęp do Internetu