Bezpłatne odwołanie rezerwacji Zarezerwuj z 4-dniowym wyprzedzeniem, aby móc bezpłatnie anulować rezerwację.

8.1
Fantastyczny
58 recenzja/-e/-i
Idealna lokalizacja
Znakomity personel
Doskonała czystość

Opis nieruchomości

Położony przy jednej z głównych ulic Salta, Balcarce jest doskonałym miejscem dla gości i lokalnych mieszkańców do spotkań, spotkań, zabawy i pobytu, ale także jako centrum do zwiedzania miasta i wycieczek w góry.
Poranna joga, a następnie smaczne śniadanie. Kontynuuj dzień aktywnością na świeżym powietrzu, taką jak trekking i medytacja w yungas lub piknik Torrontes, a następnie rewitalizująca sjesta.
Zakończ dzień na naszym dachu sesją kina na świeżym powietrzu. Restauracja, plac zabaw, Selina Home, bar na dachu, strefa wellness, wspólna kuchnia i Cowork.
Regulamin obiektu Selina Salta:
Zameldowanie od 15:00 do 24:00 .
Wymeldowanie przed godziną 11:00.
Płatność po przyjeździe gotówką lub kartą kredytową.
Obiekt może dokonać preautoryzacji karty przed przyjazdem Gościa.
Podatki nie są wliczone w cenę - VAT 21%
Śniadanie nie jest wliczone w cenę.
Recepcja czynna przez całą dobę.
Zasady dotyczące anulowania rezerwacji i niepojawienia się Gości w obiekcie
Elastyczne rezerwacje:
Anulowanie lub zmiana rezerwacji musi nastąpić do godziny 18:00 (czasu lokalnego) co najmniej 2 dni przed przyjazdem. Anulowanie rezerwacji i niepojawienie się Gościa w obiekcie po tym terminie wiąże się z koniecznością uiszczenia opłaty za jedną noc plus podatek.
Rezerwacje półelastyczne:
Pełna opłata za pobyt (z podatkami) płatna jest z góry kartą kredytową w momencie dokonywania rezerwacji. Opłata za anulowanie rezerwacji nie obowiązuje przed godziną 18:00 (czasu lokalnego), do 5 dni przed przyjazdem. Po tym terminie należna kwota nie podlega zwrotowi, nawet jeśli rezerwacja zostanie anulowana lub zmieniona.
Rezerwacje bezzwrotne:
Pełna opłata za pobyt (wraz z podatkami) płatna jest z góry kartą kredytową w momencie dokonywania rezerwacji.
Rezerwacje bezzwrotne to między innymi te dokonane w ramach promocji wczesnej rezerwacji i rezerwacji minimalnego pobytu. Należy pamiętać, że rezerwacje bezzwrotne wymagają pełnej wpłaty na konto w celu dokonania rezerwacji. Płatność zostanie przetworzona i pobrana z autoryzowanej karty kredytowej. Jeśli opłata zostanie odrzucona, rezerwacja może zostać anulowana. W przypadku anulowania rezerwacji, nieobecności lub przedwczesnego opuszczenia obiektu nie przysługuje zwrot kosztów.
Rezerwacje grupowe:
Aby zatwierdzić rezerwację, należy potwierdzić ją w wiadomości e-mail, którą wysłaliśmy, umieszczając ważną kartę kredytową jako gwarancję i odpowiadając na adres group.reservations@selina.com w celu wysłania listu potwierdzającego.
Po potwierdzeniu rezerwacji przystąpimy do uiszczenia 50% opłaty za rezerwację. Pozostałe 50% opłaty należy uiścić nie później niż 15 dni przed datą zameldowania. Goście mogą również dokonać płatności przelewem bankowym.
Zmiany lub anulowanie rezerwacji są akceptowane do 30 dni przed datą zameldowania. Jeśli rezerwacja rozpoczyna się w terminie krótszym niż 15 dni, anulowanie rezerwacji po jej potwierdzeniu nie jest akceptowane, a hotel obciąży Gościa opłatą w wysokości 100% wartości rezerwacji.
Jeśli rezerwacja grupowa zostanie anulowana po 15 dniach przed zameldowaniem, zwrot kosztów nie będzie możliwy. Wszelkie zmiany, które zmieniają ostateczną kwotę stawki na niższą po upływie 15 dni przed zameldowaniem, nie będą refundowane.
Zasady dotyczące wieku:
Młodzi, dzicy i wolni? Należy pamiętać o jednym ważnym szczególe: Wszyscy goście muszą mieć ukończone 18 lat, aby zatrzymać się we wspólnym pokoju wieloosobowym. Jeśli masz mniej niż 18 lat, w pokoju prywatnym musi Ci towarzyszyć członek rodziny lub opiekun prawny (w wieku 18 lat lub starszy). Chcemy mieć pewność, że jesteś cały i zdrowy!
Podatki lokalne:
Goście mogą być zobowiązani do uiszczenia dodatkowych podatków lokalnych lub innych opłat regulacyjnych w momencie zameldowania. Zapytaj i potrójnie sprawdź przed dokonaniem płatności!
Inne warunki ogólne:
- Palenie: Niedozwolone w obiektach Selina. Tak, to duża liczba... ale goście, którzy nie zastosują się do niej, zostaną obciążeni opłatą w wysokości 300 USD. Nie warto!
- Lodówki: Lodówki nie są dozwolone w lokalizacjach Selina.
- Jedzenie i napoje: Żywność i napoje przywiezione spoza Selina nie mogą być spożywane w częściach wspólnych, z wyjątkiem wspólnej kuchni.
- Zwierzęta: Selina jest przyjazna zwierzętom! Właściciele zwierząt muszą rezerwować prywatne pokoje, ponieważ zwierzęta nie mogą przebywać w pokojach wieloosobowych. Obowiązuje również opłata w wysokości 10 USD za zwierzę za noc.
- Ręczniki: Goście zakwaterowani w pokojach wieloosobowych muszą uiścić niewielką opłatę za ręczniki. Depozyt zostanie zwrócony po oddaniu ręcznika przy wymeldowaniu.
- Depozyt za klucze: Goście zakwaterowani w pokojach wieloosobowych zostaną obciążeni niewielkim depozytem za klucze, który zostanie zwrócony po oddaniu kluczy przy wymeldowaniu.
- Bagaż: Przechowalnia bagażu jest dostępna w recepcji i jest bezpłatna przez 24 godziny. W zależności od dostępności pobierana jest opłata w wysokości 5 USD za dzień.
- Rezerwację można anulować bezpłatnie w ciągu pierwszych 4 godzin od jej dokonania, niezależnie od wybranej stawki. (Auto-translated from original language)

Recenzje i Oceny

8.1
Fantastyczny
58 recenzja/-e/-i
 • Bezpieczeństwo
  8.2
 • Lokalizacja
  9.1
 • Personel
  8.6
 • atmosfera
  7.7
 • Czystość
  7.9
 • Najlepsza wartość
  8
 • Udogodnienia
  7.5

Sprawdź dostępność

Przyjazd
Wyjazd
Gości

Lokalizacja

Najnowsze opinie

10
Znakomity
02.04.2024
Awesome place, especially if you want to work and explore Salta at the same time
pokaż więcej
Mężczyzna, 25-30
6.9
Dobry
24.03.2024
Hostel room was literally vibrating until 2am one of the nights from the lobby music, no notice from Selina about the event that had been organized outside of the hostel users.
pokaż więcej
Kobieta, 31-40
4.3
Ocena
22.03.2024
One of the loudest Selina’s I’ve stayed at. Parties & social events directly in front of rooms. Would only reco for social, not for sleeping. Beds low quality. Food Ok.
pokaż więcej
Kobieta, 31-40

Udogodnienia

 • Darmowe

  • Darmowe WiFi
 • Ogólne

  • Klimatyzacja
 • Usługi

  • Recepcja 24 godziny na dobę
  • Pokojówka

Więcej hotele w Salta