Bezpłatne odwołanie rezerwacji Zarezerwuj z 2-dniowym wyprzedzeniem, aby móc bezpłatnie anulować rezerwację.

Brak oceny
0 recenzja/-e/-i
Tylko właściwości z opinii w ciągu ostatnich 12 miesięcy otrzymać ocenę.

Opis nieruchomości

Zaplecze konferencyjne i wielofunkcyjne dostępne na każdą okazję z pełnym cateringiem na życzenie. Recepcja oferuje różnorodne usługi biznesowe, takie jak skanowanie, kserowanie i drukowanie. Black Rock Inn jest najnowszym motelem w Blackwater i oferuje 72 nowoczesne jednostki z restauracją znajdującą się na miejscu, oferującą różnorodne style gastronomiczne oraz nowoczesne bistro i bar.
Doskonały przystanek dla tych, którzy zmierzają dalej na zachód, oferujemy doskonałe zakwaterowanie, pyszne jedzenie i wejście do lokalnego przemysłu wydobywczego węgla. Wycieczki do kopalni Jellinbah Mine i BMA Blackwater Mine odbywają się co tydzień. Są to wycieczki w małych grupach i doskonały sposób na zrozumienie górnictwa odkrywkowego. W miasteczku znajduje się małe centrum handlowe i niesamowite centrum pływackie z podgrzewanymi basenami i obiektami olimpijskimi.
Zasady i warunki Black Rock Inn
- Zasady anulowania rezerwacji: 24h przed przyjazdem. W przypadku późnego anulowania rezerwacji lub niepojawienia się Gościa w obiekcie pobierana jest opłata za pierwszą noc pobytu.
- Zameldowanie odbywa się w godzinach od 14:00 do 19:00.
- Wymeldowanie: 10:00.
- Płatność za pobyt można uregulować kartą kredytową, kartą debetową lub gotówką. Obiekt może dokonać preautoryzacji karty. Dopłata za kartę kredytową American Express = 2,75%.
- Podatki wliczone w cenę.
- Śniadanie wliczone w cenę.
Ogólne
- Godziny pracy recepcji:
Poniedziałek - piątek: 7:00 - 19:00.
Sobota i niedziela: 9:00 - 17:00.
- Brak godziny policyjnej.
- Zakaz palenia.
- Brak ograniczeń wiekowych.
- Maksymalny czas pobytu 14 dni. (Auto-translated from original language)

Sprawdź dostępność

Przyjazd
Wyjazd
Gości

Lokalizacja

Udogodnienia