Darmowe WiFi

Stay Hybrid Youth Hostel

8.0
Fantastyczny
338 recenzja/-e/-i
Idealna lokalizacja
Znakomity personel
Doskonała czystość

Opis nieruchomości

Wspólna pasja do podróżowania, miejskiego życia i muzyki to główny tryptyk stojący za Stay Hybrid Hostel. Jest to miejsce, w którym podróżni mogą znaleźć bezpieczne i przytulne schronienie na każdą kieszeń, ale także spotkać się z mieszkańcami i innymi podróżnikami, wymienić się wskazówkami i wspomnieniami, a ostatecznie wspólnie cieszyć się miastem i poznać nowych przyjaciół.
Dogodnie zlokalizowany w samym sercu centrum miasta, obiekt jest łatwo dostępny dla wszystkich podróżnych przybywających autobusem, pociągiem lub samolotem; z różnymi przystankami autobusowymi w dogodnym zasięgu 300 metrów od wejścia do hostelu, będą potrzebować tylko jednej przejażdżki autobusem miejskim, aby dostać się z miejsca przyjazdu do miejsca docelowego.
8-piętrowy jasnozielony narożny budynek przeszedł ogromną estetyczną i strukturalną modernizację i renowację, mającą na celu zapewnienie różnorodności i różnorodności obiektów noclegowych, które oferują szeroki wybór, od łóżka we wspólnym akademiku po cały prywatny apartament typu penthouse i prawie wszystko pomiędzy!
Akademiki:
Na niższych piętrach dostępnych jest ponad 100 łóżek w szerokim wyborze akademików, aby zaspokoić potrzeby każdego gościa, bez względu na to, czy podróżuje solo, czy z przyjaciółmi. Od przytulnych bliźniaków po ogromne ośmioosobowe, mieszane lub tylko dla kobiet, wszystkie akademiki wyposażone są w wygodne łóżka piętrowe i bezpieczne szafki dla każdego gościa, a także dostęp do wszystkich części wspólnych, łazienek i innych udogodnień. Dostępny jest również 4-osobowy dorm z łazienką, zaprojektowany zgodnie ze standardami PWD, aby pomieścić gości podróżujących na wózkach inwalidzkich lub mających problemy z poruszaniem się.
Na wszystkich piętrach hostelu znajdują się wspólne łazienki tylko dla kobiet i mieszane, zupełnie nowe i zgodne z najnowszymi standardami higieny, oferujące niesamowitą kabinę prysznicową, toaletę i umywalkę na 4 gości z łatwym dostępem do balkonów. Przestronne i kolorowe salony oraz pomieszczenia ogólnodostępne stanowią idealne miejsce do nawiązywania przyjaźni, oferując wystarczającą liczbę miejsc siedzących dla wszystkich gości, miejsca do pracy, a także jadalnię i aneksy kuchenne wyposażone we wszystkie niezbędne urządzenia, aby goście mogli przygotować napój, śniadanie lub lekką przekąskę w ciągu dnia.
Pokoje prywatne:
Na wyższych piętrach dostępny jest wybór 28 prywatnych pokoi dla tych, którzy wolą łączyć prywatność z alternatywnym poczuciem wspólnoty. Pokoje jednoosobowe, dwuosobowe, trzyosobowe oraz ograniczony wybór wyrafinowanych pokoi rodzinnych i apartamentów, wszystkie wyposażone są w hotelowe łazienki i indywidualne odniesienia muzyczne.
Nie zapominając, że znajdujemy się w słonecznej Grecji, Stay Hybrid Hostel oferuje ogromny taras na dachu o powierzchni 250 m2 z różnorodnymi miejscami do siedzenia, od stojaków na kawę po leżaki, dla wszystkich gości, aby mogli się zrelaksować, spotkać i poznać z innymi podróżnikami lub po prostu cieszyć się panoramicznym widokiem na miasto i morze.
Środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia COVID-19:
Należy pamiętać, że w ramach obowiązkowych protokołów zdrowia i bezpieczeństwa przeciwko pandemii COVID-19 wszyscy goście są zobowiązani do wyrażenia zgody po przyjeździe na następujące warunki: - okazać oficjalny dowód tożsamości (dowód osobisty, paszport) - zeskanować kod QR zaświadczenia o szczepieniu / powrocie do zdrowia wydanego przez uprawniony organ lub negatywnego zaświadczenia PCR z laboratorium testowego, w przypadku testu Covid-19 wykonanego nie później niż 72 godziny przed przyjazdem lub negatywnego zaświadczenia o antygenie (szybkiego) wykonanego nie później niż 48 godzin przed przyjazdem. - Obowiązkowe stosowanie maseczek ochronnych w częściach wspólnych obiektu - Podpisanie formularza informacji na temat zdrowia publicznego. Powyższe są obowiązkowymi warunkami przyjmowania wszystkich gości w Stay Hybrid Youth Hostel.
Zasady i warunki pobytu w schronisku młodzieżowym Stay Hybrid:
Zasady anulowania rezerwacji: 3 dni przed przyjazdem.
Podatki wliczone w cenę
Śniadanie nie jest wliczone w cenę.
24-godzinna recepcja.
Zasady ogólne:
Zameldowanie i wymeldowanie
Zameldowanie - po 15:00 Wymeldowanie - do 11:00
Zameldowanie i wymeldowanie w pokojach wieloosobowych nie jest możliwe w godzinach odpoczynku (00:00-08:00). Późne wymeldowanie można zarezerwować w recepcji po przyjeździe lub z co najmniej 24-godzinnym wyprzedzeniem, w zależności od dostępności. Niedotrzymanie terminu wymeldowania wiąże się z naliczeniem opłaty karnej w wysokości opisanej poniżej. Dodatkowe opłaty są następujące:
Wcześniejsze zameldowanie: od 08:00 - bezpłatnie w zależności od dostępności
Późne wymeldowanie: Do godziny 18:00 - 50% normalnej stawki / Za wymeldowanie po godzinie 18:00 pobierana jest pełna opłata.
Podczas zameldowania wymagany jest ważny dokument tożsamości. Akceptowany jest paszport lub dowód tożsamości ze zdjęciem. Kierownictwo obiektu może zażądać od Gości dodatkowych informacji. Osoby poniżej 18. roku życia muszą okazać pisemną zgodę rodziców lub opiekunów na podróżowanie z towarzyszącą osobą dorosłą. Obiekt nie akceptuje osób poniżej 18. roku życia bez opieki.
Przydzielona karta klucza do pokoju zostanie przekazana podczas zameldowania w recepcji. Goście proszeni są o noszenie karty przez cały czas do momentu wymeldowania i okazywanie jej personelowi recepcji przy każdym wejściu do budynku. Za zgubienie lub niezwrócenie karty-klucza przy wymeldowaniu naliczana jest kara w wysokości 30 euro, dlatego należy ją przechowywać w bezpiecznym miejscu!
Formy płatności i zasady zwrotów
Akceptujemy karty kredytowe i debetowe VISA i MasterCard. Akceptujemy również gotówkę - tylko euro. Pełna płatność wymagana jest przed zameldowaniem. W zależności od formy płatności mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.
Hostel Stay Hybrid nie jest zobowiązany do zwrotu pieniędzy w przypadku, gdy goście nie przestrzegają zasad hostelu opisanych tutaj. Zwrot kosztów nie przysługuje w przypadku wcześniejszego wymeldowania w trakcie pobytu. Jeśli chcesz anulować lub przenieść potwierdzoną rezerwację na późniejszy termin, na Twoje nazwisko zostanie wydany voucher na zapłaconą kwotę, ważny przez 12 miesięcy, w zależności od dostępności. W momencie dokonywania rezerwacji należy wyraźnie zaznaczyć chęć wykorzystania vouchera i okazać go w recepcji podczas zameldowania. Zmiany w rezerwacji kwalifikują się do otrzymania vouchera wyłącznie w przypadku powiadomienia z co najmniej 24-godzinnym wyprzedzeniem i po potwierdzeniu przez Dział Rezerwacji przed zarezerwowaną datą przyjazdu.
Goście
Goście są odpowiedzialni za zachowanie swoich gości i przestrzeganie przez nich regulaminu hostelu. Goście proszeni są o okazanie paszportu lub dowodu tożsamości ze zdjęciem w recepcji w dniu przyjazdu, a także w dniu wyjazdu. Goście bez opieki nie mogą przebywać na terenie hostelu. Osoby odwiedzające lub znajomi nie mogą przebywać na terenie hostelu Stay Hybrid w godzinach odpoczynku. Jeśli gość chce zostać na noc, obowiązują normalne stawki w zależności od dostępności. Obowiązuje ścisła zasada "jedna osoba na łóżko". Goście nocujący w hostelu zostaną obciążeni opłatą za pełne łóżko w przypadku gości zakwaterowanych w pokojach wieloosobowych lub za różnicę w cenie w przypadku gości zakwaterowanych w pokojach. Dormitoria i przydzielone do nich części wspólne są dostępne wyłącznie dla aktualnie płacących gości. Dostęp dla zarejestrowanych gości jest dozwolony tylko w częściach wspólnych.
Godziny odpoczynku 00:00 - 08:00
Baw się dobrze, imprezuj ostro i śpij spokojnie! Prosimy o uszanowanie innych gości poprzez ograniczenie wszelkiego rodzaju hałasu (telewizja, głośne rozmowy, korzystanie z telefonu, muzyka, media elektroniczne itp.) w godzinach odpoczynku, zwłaszcza w pokojach wieloosobowych, częściach wspólnych i na tarasie na dachu.
Palenie
Zgodnie z greckim prawem oraz w trosce o komfort i bezpieczeństwo naszych gości, we wszystkich pomieszczeniach, z wyjątkiem wyznaczonych stref dla palących, obowiązuje zakaz palenia. Nieprzestrzeganie tej zasady spowoduje nałożenie opłaty karnej na każdego naruszającego ją gościa w celu pokrycia kosztów profesjonalnego sprzątania obszaru, zgodnie z obowiązującym prawem greckim.
Zdrowie i bezpieczeństwo
Apteczka pierwszej pomocy jest dostępna w recepcji. W nagłych wypadkach medycznych i kwestiach zdrowotnych możemy udzielić informacji o dyżurujących aptekach i centrach medycznych w sąsiednim obszarze lub w razie potrzeby zorganizować lekarza na wezwanie. W pokojach wieloosobowych, na tarasie na dachu i we wszystkich pomieszczeniach ogólnodostępnych, w tym w łazienkach, zabronione są czynności seksualne.
Dla własnego bezpieczeństwa nie należy pochylać się nad otwartymi oknami ani używać niepotrzebnej siły w stosunku do poręczy. W nagłych przypadkach zaleca się korzystanie ze schodów i unikanie korzystania z wind w celu ewakuacji budynku. Klatka schodowa i obszary wspólne są monitorowane na żywo dla własnej ochrony i bezpieczeństwa.
Jedzenie i napoje
Jedzenie i napoje są dozwolone tylko w częściach wspólnych, z wyjątkiem picia wody butelkowanej, dozwolonej we wszystkich obszarach, w tym w akademikach.
Zwierzęta domowe
Chociaż sami je kochamy, niestety nie jesteśmy w stanie pomieścić ani zezwolić na zwierzęta domowe na terenie hostelu, biorąc pod uwagę gości cierpiących na alergie. Prosimy (Auto-translated from original language)

Recenzje i Oceny

8.0
Fantastyczny
338 recenzja/-e/-i
 • Bezpieczeństwo
  8.7
 • Lokalizacja
  9.2
 • Personel
  9.1
 • atmosfera
  6.8
 • Czystość
  7.5
 • Najlepsza wartość
  8.4
 • Udogodnienia
  6.6

Sprawdź dostępność

Przyjazd
Wyjazd
Gości

Lokalizacja

Najnowsze opinie

7.7
Bardzo dobry
19.05.2024
Pro: Good location for public transport Reception staff is excellent Dorm bed are large in size and comfortable Cons: less facility in common kitchen Bathrooms not very clean
pokaż więcej
Mężczyzna, 31-40
8.9
Fantastyczny
18.05.2024
Got bed bugs besides that very good.
pokaż więcej
Mężczyzna, 18-24
10
Znakomity
10.05.2024
Super helpful staff, always smiling. Great space, ambient music, terrace, storage room, location. This hostel has everything.
pokaż więcej
Mężczyzna, 41+

Udogodnienia

 • Darmowe

  • Pościel w cenie
  • Darmowe mapy miasta
  • Darmowe WiFi
  • Darmowy dostęp do Internetu
 • Ogólne

  • Dostep dla wózków inwalidzkich
  • Zamykane szafki
  • Wstęp na kartę magnetyczną
  • Wspólny pokój dzienny
  • Winda
  • Parking dla rowerów
  • Śniadanie nie wliczone
  • Klimatyzacja
  • Sala zebrań
  • Wymiana książek
  • Gorący prysznic
  • Dostępne są łóżeczka dziecięce
  • Lodówka
  • Odkryty taras
  • Lampka do czytania
  • Suszarki do włosów
  • Żelazko / deska do prasowania
  • Mikrofala
  • Ręczniki nie wliczone
 • Usługi

  • Wypożyczalnia rowerów
  • Ręczniki do wypożyczenia
  • Przechowalnia bagażu
  • Recepcja 24 godziny na dobę
  • Wycieczki/biuro podróży
  • Pokojówka
  • Wymeldowanie o późnej porze
  • Usługa budzenia
 • Jedzenie i napoje

  • Automaty sprzedaży
  • Miejsca do zrobienia herbaty / kawy
 • Rozrywka

  • Gry planszowe
  • Wi-Fi

Więcej hotele w Saloniki