Le Hüb by Privilodges

8.2Fantastyczny
(101)
  • Zrównoważony Rozwój Poziom 2
  • Darmowe WiFi
  • Zobacz wszystkie 30 obiektów

O

Witamy w Le Hüb by Privilodges w sercu dzielnicy Grenoble Europole, Hüb został zaprojektowany jako rezydencja "multi-life", przyjmująca w tym samym miejscu różne profile gości. Studenci, biznesmeni i kobiety w podróży, podróżujące rodziny, backpackerzy, lokalni mieszkańcy... celem Hüb jest mieszanie pokoleń, narodowości i osobowości. Wyzwaniem dla tej nowej miejskiej przestrzeni życiowej jest promowanie interakcji i wymiany między mieszkańcami i gośćmi, przy jednoczesnym poszanowaniu rytmu życia każdej osoby. Miejsce zostało zaprojektowane w tym kierunku. Na parterze znajduje się Spöt, przestrzeń mieszkalna o powierzchni 150 m2, uzupełniona przez Patiö, ogród zewnętrzny o powierzchni 500 m2, z częścią wypoczynkową i barem z przekąskami, strefą relaksu i coworkingu oraz salą fitness ... Miejsca są otwarte dla wszystkich, w tym mieszkańców dzielnicy, aby mogli cieszyć się codziennymi zajęciami i dzielić przyjazne chwile z mieszkańcami. Każdy akademik wyposażony jest w od 4 do 8 pödów (łóżek pojedynczych) lub bi-pödów (łóżek podwójnych). Każdy pöd zapewnia prywatność podczas snu, czytania lub słuchania muzyki, ponieważ posiada lampki do czytania i wtyczkę zasilania wewnątrz pöd. Możesz korzystać z szafek do prywatnego bezpiecznego przechowywania. Jeśli zapomniałeś kłódki, nie panikuj, są one dostępne w recepcji. Każdy pöd wyposażony jest w ochraniacz na materac, poduszkę, kołdrę i prześcieradło. Ręczniki można wypożyczyć w recepcji. Bar/przekąski - Pralnia samoobsługowa - Sala fitness - Przechowalnia bagażu - Bardzo szybkie WiFi Zasady i warunki: Zasady anulowania rezerwacji: 24 godziny przed przyjazdem. W przypadku późnego anulowania rezerwacji lub niepojawienia się Gościa w obiekcie pobierana jest opłata za pierwszą noc pobytu. Zameldowanie: od 15:00 Wymeldowanie do 11 rano. Płatność po przyjeździe Podatki nie są wliczone w cenę - podatek od zakwaterowania w wysokości 1,25 EUR za osobę za noc. Śniadanie nie jest wliczone w cenę. (Auto-translated from original language)

Obowiązujące zasady     

t_ Zasady

Przyjazd

15:00 - 21:00

Wyjazd

do 11:00

t_ Zasady

Podatki nie są wliczone

Udogodnienia

Pościel w cenie
Darmowe mapy miasta
Darmowe WiFi
Darmowy dostęp do Internetu
Wstęp na kartę magnetyczną
Winda
Parking dla rowerów
Śniadanie nie wliczone

Recenzje

Zatrzymał się w Feb 2024
10
A
arMvfVlPshlN7FId
Male, 31-40, Egypt
best hostel in town
Zatrzymał się w Nov 2023
10
I
Ikra350912339
Female, 18-24, Greece
clean and happy hostel. was here for a night before travelling up to les deux alpes. good vibes at the restaurant and just in general. nice clean room with comfy beds
Zatrzymał się w Nov 2023
10
A
arkon6504
Male, 25-30, Greece
You technically have your own "pod" surrounding your bed. Lot's of space, a curtain for privacy and a comfy bed. The rooms were clean and the bathroom too. I only disliked the pillow, which was extremely big. But that's a personal preference.

Lokalizacja

25 Avenue Doyen Louis Weil, Grenoble, Francja
1.1km od centrum miasta
map