Kamp

8.9Fantastyczny
(262)
  • Darmowe WiFi
  • Zobacz wszystkie 12 obiektów

O

KAMP to pensjonat, odnowiony stary budynek położony przy alejce "Houkan-cho Shopping Arcade", w pobliżu zachodniego wejścia do stacji JR Okayama. Jest to miejsce przeznaczone dla turystów z całego świata. Dostępne są 3 rodzaje pokoi: mieszany, żeński i prywatny pokój w japońskim stylu dla maksymalnie 2 osób. Wszystkie pokoje zapewniają bezpłatne WiFi. Kuchnia, prysznice i toalety są wspólne. Prysznice czynne są przez całą dobę. Ręcznik do wypożyczenia kosztuje 200 jenów. Pralka, suszarka i detergent kosztują 100 jenów za użycie. W kawiarni i salonie dostępne są napoje i przekąski, a także produkty spożywane na świeżym powietrzu. Jest to miejsce, w którym można delektować się sztuką i muzyką oraz cieszyć się spotkaniami z innymi osobami zatrzymującymi się w pensjonacie. Uwaga: Prosimy o kontakt w przypadku późnego zameldowania. Zameldowanie po północy nie jest możliwe. W przypadku zameldowania po godzinie 22:00 naliczona zostanie opłata za późne zameldowanie. Opłata w wysokości 500 jenów naliczana jest za każde 30 minut. (Auto-translated from original language)

Obowiązujące zasady     

t_ Zasady

Przyjazd

16:00 - 20:00

Wyjazd

do 00:00

t_ Zasady

Podatki wliczone

Udogodnienia

Darmowe WiFi
Wspólny pokój dzienny
Klimatyzacja
Sala zebrań
Gorący prysznic
Kuchnia
Pralka do Prania
Pralnia

Recenzje

Zatrzymał się w Jun 2023
9.7
U
ulrika_imark5049
Female, 41+, Sweden
Very welcoming English speaking staff, very clean hostel with a good vibe! Even had a reagge party with several DJs playing on one of the nights I stayed there, which guests were welcome to join in on.
Zatrzymał się w Oct 2023
7.7
A
amf9S3PJTUiU886K
Male, 18-24, USA
The staff here is lovely! We had a good stay. The rooms/bathrooms are simple. The overall common space seems lively and like a great place to meet fellow travelers!
Zatrzymał się w May 2022
7.7
T
thailandelin9240
Female, 25-30, Malaysia
Would be better if curtain are provided at the upper bunk bed and on both side of the bed in the mix dormitory for better privacy. Other than that, my stay there was great. I am satisfied with the cleanliness of the common spaces and the atmosphere there.

Lokalizacja

Okayama Kita-ku Houkan-cho 3-1-35, Okayama Prefecture, Japonia
1.9km od centrum miasta
map