Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Recenzje: nicolasgriffin02517

Płeć Mężczyzna,

• nicolasgriffin02517
  • Argentyna, Mężczyzna, 25-30
  • Nowicjusz
Tutti Frutti Hostel, Kraków, Polska
8.6
13 Lip 2018

Me gustó mucho el lugar. Ubicación perfecta.

• 8.0Dobry towar za tę cenę
  • Nowicjusz
Oh! My Hostel, Granada, Hiszpania
6.0
6 Kwi 2018

Todo muy bien, pero si te toca la cama alta de las cuchetas...vas a ver las estrellas. Demasiado cerca del techo, cada vez que trepas hasta tu colchon mueves toda la cama del que duerme abajo y seguro lo despiertas. En el baño no habia toallas. La cocina esta super equipada y muy espaciosa. El personal excelente La limpieza tambien El wifi suele colapsar seguido por la cantidad de personas que hay alli.

Zobacz odpowiedź miejsca zakwaterowania

Gracias por tus comentarios: decirte que hemos reforzado las literas para que no se muevan :) Y acabamos de instalar Fibra optica para que no haya problemas con la ADSL ;)

• 4.0Dobry towar za tę cenę
    • 6.0Bezpieczeństwo
    • 8.0Lokalizacja
    • 4.0Udogodnienia
    • 8.0Personel
    • 6.0Atmosfera
    • 6.0Czystość

Mobilna aplikacja Hostelworld

Rezerwuj w dowolnym miejscu i czasie korzystając z nowej aplikacji mobilnej Hostelworld

Wyszukuj i rezerwuj wybierając z ponad 36 000 obiektów noclegowych w ponad 170 krajach z dowolnego miejsca.

Zaloguj Się, Aby Otrzymywać Biuletyn

Wysyłamy Twoje dane

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera!

Subskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać najlepsze oferty zakwaterowania i nowości bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

×