Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Jak wyrażamy opinie

Wszystkie opinie tu wyrażone przez użytkowników Hostelworld.com, którzy zarezerwowali hotel i zatrzymali się w hostelach zarezerwowanych na naszej stronie internetowej. Opinie wyrażają użytkownicy Hostelworld.com, a nie użytkownicy Hostelworld.com. Nasza witryna nie ma wpływu na zamieszczane opinie klientów ani odpowiedzi właścicieli hostel. Zastrzegamy sobie prawo do usunięcia opinii z dowolnego powodu, również między innymi, w sytuacjach, gdy w oparciu o nasze uzasadnione przekonanie, opinia zawiera błąd faktyczny lub oskarżenia, które uważamy za bezpodstawne.

Treści obraźliwe

Nie zezwalamy na jakiekolwiek oszczercze lub obraźliwe zwroty publikowane na naszej stronie, dotyczy to języka obelżywego dla ras, gróźb i innych epitetów uważanych za obraźliwe.

Autentyczne treści

Oczekujemy jedynie opinii osób, które zarezerwowały i skorzystały z placówek rezerwowanych przez naszą witrynę. Jeśli okaże się, że nie skorzystałeś z pobytu w placówce lub zostałeś z niej wyproszony z uzasadnionych powodów, zastrzegamy sobie prawo do usunięcia twojej opinii. Aby zgłosić nadużycia naszego systemu zbierania opinii, skontaktuj się z klikając tutaj.

Mobilna aplikacja Hostelworld

Rezerwuj w dowolnym miejscu i czasie korzystając z nowej aplikacji mobilnej Hostelworld

Wyszukuj i rezerwuj wybierając z ponad 33 000 obiektów noclegowych w ponad 170 krajach z dowolnego miejsca.

Zaloguj Się, Aby Otrzymywać Biuletyn

Wysyłamy Twoje dane

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera!

Subskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać najlepsze oferty zakwaterowania i nowości bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.