Hostelworld.com

Recenzje: Anonimowy

Stargate Hotel, Rzym, Włochy
10.0
10 Cze 2016

Pokój blisko stacji Roma Termini,metra i marketów. Był to pokój dwuosobowy z łazienką, lodówką oraz TV. Codziennie sprzątane i wymieniane ręczniki. Małe minusy - pokój na wysokim parterze, więc raczej nie odsłanialiśmy okiennic, klimatyzacja i wi-fi nie działały, był dziwy zapach w łazience. Ogólnie plusy większe od minusów, więc byliśmy bardzo zadowoleni. W okresie wakacyjnym należy doliczyć podatek turystyczny - 4EUR dziennie/os. Odgłosy ulicy uciążliwe przy otwartych oknach.

• 10.0Dobry towar za tę cenę
    • 10.0Czystość
Camping Michelangelo, Florencja, Włochy
6.0
4 Cze 2016

Spaliśmy w namiocie. Jest duży i ma światło oraz zamek. Otrzymaliśmy nieposprzątany namiot, gdy zgłosiliśmy, personel obiecał, że następnego dnia zostanie posprzątany. W trakcie 3 dni nikt się nie pojawił. Camping jest świetnie położony i ma dobrą cenę to jego zalety. Jeśli komuś tylko na tym zależy nie zawiedzie się. W pobliżu brak sklepu. Camping jest stary i nie inwestuje się w niego. Wszystko się rozsypuje. W namiocie nie ma gniazdek elektrycznych, ale jest dużo w barze. Sanitariaty - słabe.

• 6.0Dobry towar za tę cenę
    • 4.0Czystość
Camping Rialto, Wenecja, Włochy
8.9
1 Cze 2016

Camping Rialto jest dosyć sporym obiektem, jednak wyposażenie sanitarne jest na tyle duże, że nie powoduje kolejek. Obiekt jest dobrze pilnowany przez personel ( w nocy sprawdzana każda osoba wchodząca). Bardzo blisko jest autobus do i z Wenecji, bilety (1.5 EUR) można kupić na campingu. Autobus kursuje często. Podróż do Wenecji trwa ok 20 min. My spaliśmy w chalecie, który jest ubogo wyposażony (tylko łóżka + gniazdka elektryczne). 200 m od campingu znajduje się Lidl. W nocy spokojnie i cicho.

• 10.0Dobry towar za tę cenę
    • 10.0Bezpieczeństwo