Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Recenzje: Anonimowy

• Anonimowy
  • Polska, Mężczyzna, 41+
  • Nowicjusz
Apart Hostel-Private Rooms, Kraków, Polska
8.0
17 Cze 2017

Obiekt ok. Dobra lokalizacja, nie było problemów z parkowaniem, wnętrze czyste i przestronne. Dużym mankamentem okazała się ilość łazienek - tylko dwie wspólne na cały obiekt. W efekcie zarówno wieczorem, jak i rano, tworzyły się kolejki. Mniejszy problem to sprzęt rtv. Skoro jest, to mógłby działać, a w moim pokoju nie działał.

• 6.0Dobry towar za tę cenę
  • Nowicjusz
Ryma Hostel, Alba Iulia, Rumunia
4.9
28 Sie 2015

Hostel was closed at 9.30 pm, when I arrived. Phone didn`t respond. Answering machine was on. I tried to contact by mail and website, but they didn`t answer. After about an of waiting with my family (2 kids) my wife found different accomodation on booking.com.

• 6.0Dobry towar za tę cenę
    • 6.0Bezpieczeństwo
    • 6.0Lokalizacja
    • 6.0Udogodnienia
    • 2.0Personel
    • 2.0Atmosfera
    • 6.0Czystość

Mobilna aplikacja Hostelworld

Rezerwuj w dowolnym miejscu i czasie korzystając z nowej aplikacji mobilnej Hostelworld

Wyszukuj i rezerwuj wybierając z ponad 33 000 obiektów noclegowych w ponad 170 krajach z dowolnego miejsca.

Zaloguj Się, Aby Otrzymywać Biuletyn

Wysyłamy Twoje dane

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera!

Subskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać najlepsze oferty zakwaterowania i nowości bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

×