X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do #bunk beyoglu

Kamer Hatun Mahallesi Balik Sokak, No.7 - Beyoglu, Stambuł, Turcja

Mapa i dojazd


86%Ocena

  • 80%Dobry towar za tę cenę
  • 84%Bezpieczeństwo
  • 94%Lokalizacja
  • 93%Personel
  • 85%Atmosfera
  • 91%Czystość
  • 79%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Dojazd z placu Taksim (autokar zatrzyma z obu lotnisk)

Po wysiąść na przystanku autobusowego przy placu Taksim chodzić po dużym ruchu kołowego ulicę Istiklal Caddesi (Istiklal Avenue - najpopularniejszej ulicy handlowej w Stambule), będziesz w stanie zidentyfikować go z tramwaju w środku drogi. Spacer w dół Istiklal Caddesi, aż dojdziesz "Balik Pazari 'po prawej stronie drogi (jest tam duży metalowy znak). Spacer w dół Balik Pazari obok wszystkich restauracji rybnych aż do drogi z małą pomocą jednego ruchu drogi. Przekroczyć tę ulicę i dalej w dół do Balik Sokak (inna ulica piesza z fryzjera i kilka małych barów). Zobaczysz wtedy duży biały hash tag znak po lewej stronie ulicy, gdzie znajduje # piętrowe.

Taksówką

Wniosek o odpadły w Balik Pazari, Galatasaray (rynku ryb w Galatasaray). Następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami powyżej.

ATATRK LOTNISKO

Lotnisko znajduje się około dala od # pryczy 25 km. Są autobusy (HAVATAS), które działają regularnie pomiędzy lotniskiem i Plac Taksim (7 minut spacerem od hostelu). Ceny zaczynają się już od 6 euro za osobę w jedną stronę, i powinna zająć około 30 minut w zależności od natężenia ruchu.

Sabiha GKEN LOTNISKO

Lotnisko znajduje się około 50 km od od # pryczy. Są autobusy (HAVATAS), które działają regularnie pomiędzy lotniskiem i Plac Taksim (7 minut spacerem od hostelu). Ceny zaczynają się od 7 euro za osobę w jedną stronę i będzie trwać od 1 -2 godziny w zależności od natężenia ruchu.