X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Zeppelin Hostel

Slovenska cesta 47, Ljubljana, Słowenia

Mapa i dojazd


90%Ocena

  • 89%Dobry towar za tę cenę
  • 91%Bezpieczeństwo
  • 95%Lokalizacja
  • 95%Personel
  • 88%Atmosfera
  • 88%Czystość
  • 84%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Zeppelin Hostel znajduje się w Slovenska ulicy 47, która jest przy głównej alei w Lublanie.

Jeśli przyjeżdżasz z dworca PKP / PKS, tylko skręcić w prawo do ulicy Masarykova i skręcić w lewo na dużym skrzyżowaniu na ulicy Slovenska. Po kilku minutach spaceru, można zobaczyć białą zabytkowym budynku na prawym handside, sprawdzić numer 47 i wprowadzić do wnętrza przejścia (znak Nasz hostel znajduje się na wejściu do przejścia). Po wejściu do przejścia skręcić w drugą w prawo szklane drzwi. Możesz dzwonić tam. Hostel znajduje się na 2 piętrze. To zajmie Ci mniej niż 5 minut spacerem.

Jeżeli przyjeżdżasz samolotem, autobus z lotniska w Lublanie do głównego dworca autobusowego / kolejowego jest dostępny. Sprawdź rozkłady jazdy na http://www.lju-airport.si/en/passengers-i-visitors/getting-here/bus-i-shuttle/

Jeśli przyjeżdżasz samochodem najpierw dostać się na ringu w Lublanie, a następnie podjąć wyjścia Lj.BEZIGRAD, skręcić w ulicę Dunajska, w kierunku centrum i dotrze bezpośrednio do ulicy Slovenska.
Chcielibyśmy poinformować, że do jazdy w słoweńskich autostrad trzeba będzie kupić "winiety" w każdej stacji benzynowej, zanim się do Słowenii. Więcej informacji: http://www.slovenia.info/?by_car=0&lng=2

Recepcja czynna jest od 8 do 10pm.

Jeśli twój czas przybycia jest po 10pm możemy zorganizować późne zameldowanie bezpłatnie. Prosimy o poinformowanie nas o planowanej godzinie przyjazdu. Możemy czekać na ciebie przez 30 minut. W przypadku, gdy przyjeżdża 30 minut po ustalonym czasie, będziemy musieli pobierać opłaty 10 EUR / 90 minut. (Maksymalny czas oczekiwania wynosi 2 godziny)
-------------------------------------------------- -------------------------------

WAŻNE !!! Możemy anulować rezerwację 3 godziny po pierwotnej godzinie przyjazdu. Jeśli przyjazdem zmiany czasu prosimy o poinformowanie nas o tym.

W przypadku nie pokazano, pierwsza noc będzie pobrana opłata z karty kredytowej.