X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Zebra Hostel

viale Regina Margherita 9, Mediolan, Włochy

Mapa i dojazd


58%Ocena

  • 52%Dobry towar za tę cenę
  • 63%Bezpieczeństwo
  • 69%Lokalizacja
  • 66%Personel
  • 57%Atmosfera
  • 45%Czystość
  • 52%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska Linate:
Zapoznaj się z autobusem linii 73 (Linate - San Babila) za € 1. Wysiąść na Piazza 5 Giornate (znajduje się obelisk w środku). Tam zaczyna Viale Regina Margherita. Numer 9 jest po prawej stronie.

Z lotniska Malpensa:
Zamknąć lotnisko Malpensa; znajdują się dwa autobusy, które się do Stazione Centrale. Wybierz ten, który pozostawia wcześniej albo jeszcze lepiej, ten, który wykonuje umowę 3x2. Każdy bilet jest około 7 €. Zatrzymaj na ostatnim przystanku. Autobus nie zatrzymuje przed Stazione Centrale, ale dalej będzie. Gdy dojdziesz do Stazione Centrale, wziąć metro M3 (linia żółta) idąc w kierunku S.Donato i zatrzymują się na Crocetta. Opuścić stację metra i szukać poprzez Lamarmora (tramwaj jedzie na tej ulicy, więc jest to łatwe do znalezienia). Idź prosto, w odległości ośmiu minut dostaniesz się do Viale Regina Margherita. Numer 9 to 150m w dół po lewej stronie.

Od Orio al Serio (Bergamo) Airport:
Wyjdź lotniska w Bergamo i wsiąść do autobusu na obrzeżach lotniska. Każdy bilet jest około 9 €. Zatrzymaj na ostatnim przystanku. Autobus nie zatrzymuje przed Stazione Centrale, ale dalej będzie. Gdy dojdziesz do Stazione Centrale, wziąć metro M3 (linia żółta) idąc w kierunku S.Donato i zatrzymują się na Crocetta. Opuścić stację metra i szukać poprzez Lamarmora (tramwaj jedzie na tej ulicy, więc jest to łatwe do znalezienia). Idź prosto, w odległości ośmiu minut dostaniesz się do Viale Regina Margherita. Numer 9 to 150m w dół po lewej stronie.

Od dworca kolejowego:
Tramwajem 9 od Piazza 4 Novembre i wysiąść na przystanku o nazwie "Via Monte Nero - poprzez Bergamo"
inaczej
Metrem M3 (linia żółta) idąc w kierunku S.Donato i zatrzymują się na Crocetta. Zostaw stacji metra i szukać poprzez Lamarmora (tramwaj jedzie na tej ulicy, więc jest to łatwe do znalezienia). Idź prosto, w odległości ośmiu minut dostaniesz się do Viale Regina Margherita. Numer 9 to 150m w dół po lewej stronie.

Samochodem:
Śledź lotniska Linate na autostradzie, a następnie jechać prosto do centrum Mediolanu. Spójrz na Piazza 5 Giornate "; nie zaczyna Viale Regina Margherita i jesteśmy pod numerem 9.