X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Zebra Hostel

viale Regina Margherita 9, Mediolan, Włochy

Mapa i dojazd


70%Ocena

  • 68%Dobry towar za tę cenę
  • 72%Bezpieczeństwo
  • 74%Lokalizacja
  • 74%Personel
  • 72%Atmosfera
  • 61%Czystość
  • 67%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Z lotniska Linate:
Wsiąść do autobusu linii 73 (Linate - San Babila) za 1 €. Wysiąść na Piazza 5 Giornate (jest obelisk w środku). Tam zaczyna Viale Regina Margherita. Numer 9 jest po prawej stronie.

Z lotniska Malpensa:
Wyjście z lotniska Malpensa, są dwa autobusy, które się do Stazione Centrale. Wybierz ten, który pozostawia wcześniej albo jeszcze lepiej, jeden, że robi 3x2 ofertę. Każdy bilet jest około € 7. Zatrzymaj na ostatnim przystanku. Autobus nie zatrzymuje przed Stazione Centrale, ale ciągle dzieje. Gdy dojdziesz do Stazione Centrale, metrem M3 (linia żółta) idąc w kierunku S.Donato i zatrzymują się na Crocetta. Zostaw stacji metra i szukać poprzez Lamarmora (tramwaj jedzie na tej ulicy, więc jest to łatwe do znalezienia). Idź prosto i spacerem w osiem minut "dostaniesz Viale Regina Margherita. Numer 9 to 150m w dół po lewej stronie.

Z lotniska Orio al Serio (Bergamo) Airport:
Wyjdź z lotniska w Bergamo i wsiąść do autobusu na obrzeżach lotniska. Każdy bilet jest około 9 €. Zatrzymaj na ostatnim przystanku. Autobus nie zatrzymuje przed Stazione Centrale, ale ciągle dzieje. Gdy dojdziesz do Stazione Centrale, metrem M3 (linia żółta) idąc w kierunku S.Donato i zatrzymują się na Crocetta. Zostaw stacji metra i szukać poprzez Lamarmora (tramwaj jedzie na tej ulicy, więc jest to łatwe do znalezienia). Idź prosto i spacerem w osiem minut "dostaniesz Viale Regina Margherita. Numer 9 to 150m w dół po lewej stronie.

Z dworca kolejowego:
Tramwajem 9 od Piazza 4 Novembre i wysiąść na przystanku "Viale Monte Nero - via Bergamo"
inaczej
Metrem M3 (linia żółta) idąc w kierunku S.Donato i zatrzymują się na Crocetta. Zostaw stacji metra i szukać poprzez Lamarmora (tramwaj jedzie na tej ulicy, więc jest to łatwe do znalezienia). Idź prosto i spacerem w osiem minut "dostaniesz Viale Regina Margherita. Numer 9 to 150m w dół po lewej stronie.

Samochodem:
Śledź Linate na autostradzie, a następnie jechać prosto do centrum Mediolanu. Spójrz na Piazza 5 Giornate ", nie zaczyna Viale Regina Margherita i jesteśmy pod numerem 9.