X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Zebra Hostel

viale Regina Margherita 9, Mediolan, Włochy

Mapa i dojazd


65%Ocena

  • 63%Dobry towar za tę cenę
  • 70%Bezpieczeństwo
  • 71%Lokalizacja
  • 69%Personel
  • 67%Atmosfera
  • 55%Czystość
  • 63%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od lotniska Linate:
Wsiąść do autobusu linii 73 (Linate - San Babila) za 1 €. Wysiąść na Piazza 5 Giornate (znajduje się obelisk w środku). Tam zaczyna Viale Regina Margherita. Numer 9 jest po prawej stronie.

Z lotniska Malpensa:
Opuścić lotniska Malpensa; są dwa autobusy, które się do Stazione Centrale. Wybierz ten, który pozostawia wcześniej albo jeszcze lepiej, ten, który radzi sobie 3x2. Każdy bilet jest około € 7. Zatrzymaj na ostatnim przystanku. Autobus nie zatrzymuje przed Stazione Centrale, ale dalej będzie. Gdy dojdziesz do Stazione Centrale, wziąć metro M3 (linia żółta) idąc w kierunku S.Donato i zatrzymują się na Crocetta. Opuścić stację metra i szukać poprzez Lamarmora (tramwaj jedzie na tej ulicy, więc jest to łatwe do znalezienia). Idź prosto, w odległości ośmiu minut 'dostaniesz Viale Regina Margherita. Numer 9 to 150m w dół po lewej stronie.

Od Orio al Serio (Bergamo) Airport:
Zamknąć lotniska w Bergamo i wsiąść do autobusu na obrzeżach lotniska. Każdy bilet jest o € 9. Zatrzymaj na ostatnim przystanku. Autobus nie zatrzymuje przed Stazione Centrale, ale dalej będzie. Gdy dojdziesz do Stazione Centrale, wziąć metro M3 (linia żółta) idąc w kierunku S.Donato i zatrzymują się na Crocetta. Opuścić stację metra i szukać poprzez Lamarmora (tramwaj jedzie na tej ulicy, więc jest to łatwe do znalezienia). Idź prosto, w odległości ośmiu minut 'dostaniesz Viale Regina Margherita. Numer 9 to 150m w dół po lewej stronie.

Z dworca kolejowego:
Tramwajem 9 z Piazza 4 Novembre i wysiąść na przystanku o nazwie "Via Monte Nero - poprzez Bergamo"
inaczej
Metrem M3 (linia żółta) idąc w kierunku S.Donato i zatrzymują się na Crocetta. Zostaw stacji metra i szukać poprzez Lamarmora (tramwaj jedzie na tej ulicy, więc jest to łatwe do znalezienia). Idź prosto, w odległości ośmiu minut 'dostaniesz Viale Regina Margherita. Numer 9 to 150m w dół po lewej stronie.

Samochodem:
Śledź lotniska Linate na autostradzie, a następnie jechać prosto do centrum Mediolanu. Spójrz na Piazza 5 Giornate '; tam zaczyna Viale Regina Margherita i jesteśmy pod numerem 9.