X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Youth Hostel Firenze 2000

Viale Raffaello Sanzio, 16, Florencja, Włochy

Mapa i dojazd


68%Ocena

  • 57%Dobry towar za tę cenę
  • 83%Bezpieczeństwo
  • 73%Lokalizacja
  • 83%Personel
  • 57%Atmosfera
  • 73%Czystość
  • 50%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od dworca kolejowego "Santa Maria Novella"
Autobusem (najlepszy wybór kiedykolwiek):
Będąc na terenie dworca kolejowego i mając pociągi za twoim ramieniu, wybrać zjazd na lewo, przejść przez małe bramy (nie przechodzą żadnych ulicę) i skręcić natychmiast w prawo. wzdłuż pasa odgłos kroków aż do taksówki i przejechać go: przystanek autobusowy (. 12) autobus n jest na poniższym odgłos kroków. Autobusem trwa około 10-15 minut, a przystanek autobusowy trzeba wysiąść na nazywa Sanzio 1. Jak najszybciej wysiąść z autobusu jesteśmy kilka metrów po, pod numerem 16!


Pieszo: (ale my proponujemy, aby złapać autobus wiele łatwiej złapać autobus zamiast spaceru, jeśli masz dużo bagażu!)
Będąc na terenie dworca kolejowego i mając pociągi za twoim ramieniu, wybrać zjazd na prawo, w dół schodów i przejść przez ulicę. Skręcamy w lewo i iść do przodu do wprowadzenia w Via Caterina da Siena S.ta. Jak najszybciej dotrzeć na światłach skręcić w prawo w Via della Scala, i natychmiast w lewo wejście Via dell'Albero. Idź prosto w Via M Finiguerra, Via Melegnano i przejechać przez most Vespucci. Trzymaj się straigth Via Sant'Onofrio, a następnie skręcić w prawo w Borgo San Frediano. Przejść pod bardzo dużym i starożytnej drzwi i iść dalej wzdłuż Via Pisana do wprowadzenia Piazza Pier Vettori. Tu skręcamy w lewo, a znajdziesz Via R. Sanzio. Mamy na przeciwległej stronie ulicy. Zobaczysz nasz znak białego pod numerem 16. To wydaje się być trudne, ale trzeba około 20 minut

Uwaga: Bilety autobusowe (1,20 euro) są dostępne w barach i kioskach, które pokazują znak ATAF.

Campo di Marte od dworca kolejowego: autobusem nr 12. Należy wysiąść na Sanzio 1 (pierwszy przystanek autobusowy Viale Sanzio). To zajmie 35 minut tylko.

Każdy spot z historycznym centrum Florencji jest w zasięgu ręki (pieszo) lub, w przypadku najbardziej leniwym tych, autobusem! W odległości 200 metrów od Youth Hostel Firenze 2000 można znaleźć autobusem nr 6, która przeniesie Cię do katedry i do San Marco w kilka minut. Autobusy linii 6 i 13 są bardzo blisko i wszystko im zbyt dojechać do dworca kolejowego Santa Maria Novella. Ostatni, ale nie najmniej, autobus nr 12 dojeżdża do Piazzale Michelangelo.

Od autostrady A1 / Del Sole
Z północy:
FIRENZE SCANDICCI - EXIT
Postępuj zgodnie z oznakowania dróg dla "Firenze", to wszystko prosto. Gdy w mieście kierować się znakami "Siena". W Piazza Pier Vettori, skręcić w prawo w Viale Raffaello Sanzio: jesteśmy po prawej stronie.

Od południa:
FIRENZE IMPRUNETA - EXIT
Postępuj zgodnie z oznakowania dróg dla Centro i Porta Romana. Gdy jesteś w Porta Romana następnie kierować się na Viale Petrarca i Viale R.Sanzio. Młodzież Firenze 2000 jest po lewej stronie.

Z lotniska A. Vespucci
W celu osiągnięcia Youth Hostel Firenze 2000 z lotniska uzyskać transfer do dworca kolejowego Santa Maria Novella (Volainbus). To kosztuje 6,00 euro, coś takiego jak jeden sposób. Następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami od dworca kolejowego.