X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Youth Hostel Firenze 2000

Viale Raffaello Sanzio, 16, Florencja, Włochy

Mapa i dojazd


60%Ocena

  • 55%Dobry towar za tę cenę
  • 70%Bezpieczeństwo
  • 70%Lokalizacja
  • 65%Personel
  • 50%Atmosfera
  • 60%Czystość
  • 50%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od dworca kolejowego Santa Maria Novella '"
Autobusem (najlepszy wybór w historii):
Będąc na terenie dworca kolejowego i mając pociągi za ramię, wybrać zjazd w lewo, przejść przez małe bramy (nie przechodzą żadnej ulicy) i skręcić od razu w prawo. spacer wzdłuż odgłos kroków aż do pasa taxi i krzyż to: przystanek autobusowy (autobus nr 12) znajduje się na następującej odgłos kroków. Autobusem trwa około 10-15 minut i przystanek autobusowy, trzeba wysiąść na nazywa Sanzio 1. Jak tylko wysiąść z autobusu jesteśmy tu po kilka metrów, pod numerem 16!


Pieszo: (ale sugerujemy, aby złapać autobus wiele łatwiej złapać autobus zamiast spaceru, jeśli masz dużo bagażu!)
Będąc na terenie dworca kolejowego i mając pociągi za ramię, wybrać zjazd w prawo, w dół po schodach i przejść przez ulicę. Skręcić w lewo i iść dalej do ciebie wejść w Via S.ta Caterina da Siena. Jak najszybciej dotrzeć na światłach skręcić w prawo w Via della Scala, i natychmiast w lewo wprowadzając Via dellAlbero. Idź prosto w Via M Finiguerra, Via Melegnano i przejechać przez most Vespucci. Keep going Straigth Via SantOnofrio, następnie skręcić w prawo w Borgo San Frediano. Przechodzą pod bardzo dużym i starożytnej drzwi i iść do przodu wzdłuż Via Pisana do wprowadzenia Piazza Pier Vettori. Tu skręcamy w lewo i będziesz znaleźć Via R. Sanzio. Mamy na przeciwległej stronie ulicy. Będziesz zobaczyć nasz biały znak w liczbie 16. Wydaje się trudne, ale trzeba około 20 minut

Uwaga: Bilety autobusowe (1,20 euro) są dostępne w barach i kioskach, które pokazują znak ATAF.

Od stacji kolejowej Campo di Marte:. Autobus numer 12 wysiąść na Sanzio 1 (pierwszy przystanek w Viale Sanzio). To zajmie 35 minut tylko.

Każdy spot z historycznym centrum Florencji jest w zasięgu ręki (pieszo) lub, dla najbardziej leniwym nich, autobusem! 200 metrów od Youth Hostel Firenze 2000 można znaleźć autobus numer 6, który zabierze Cię do katedry i do San Marco w kilka minut. Linie autobusowe 13, 26 i 27 są bardzo blisko i wszystko im za przejście do dworca kolejowego Santa Maria Novella. Ostatni, ale nie najmniej, autobusem nr 12 można dojechać do Piazzale Michelangelo.

Od autostrady A1/Del Sole
Od północy:
Firenze Nord EXIT
Postępuj zgodnie z oznakowania dróg dla Centro. Tak szybko, jak jesteś w Porta Prato postępuj zgodnie ze wskazówkami dla Siena. Jeśli nie możesz znaleźć kierunki Siena (czasem przenieść je ..) poprosić kogoś, aby ci powiedzieć, gdzie jest rzeka. Przechodzi pod tunelem, przez most, skręcić w drugą ulicę w prawo (via dei Vanni) i postępuj zgodnie z oznakowania dróg za Sieną. Gdy jesteś na Piazza Pier Vettori, Youth Hostel Firenze 2000 jest po prawej stronie.

Od południa:
FIRENZE Certosa EXIT (Zalecane)
Postępuj zgodnie z oznakowania dróg dla Centro i Porta Romana. Gdy jesteś w Porta Romana postępuj zgodnie ze wskazówkami dla Viale Petrarca i Viale R.Sanzio. Youth Hostel Firenze 2000 jest po lewej stronie.

Z lotniska A. Vespucci
W celu osiągnięcia Youth Hostel Firenze 2000 od lotniska uzyskać transfer do stacji Santa Maria Novella (Volainbus), a następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami od dworca kolejowego.