X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Yosemite Bug Rustic Mountain Resort

6979 A Highway 140, Midpines, CA 95345, Yosemite V, Yosemite, USA

Mapa i dojazd


85%Ocena

  • 84%Dobry towar za tę cenę
  • 85%Bezpieczeństwo
  • 79%Lokalizacja
  • 83%Personel
  • 86%Atmosfera
  • 91%Czystość
  • 85%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Korzystanie z komunikacji miejskiej, odwołujemy się do Amtrak można złapać autobus Amtrak, który działa od łączącego pociągu w Yosemite Valley. Ten autobus jest częścią YARTS (Yosemite regionu obszar systemu tranzytowego), który ma pięć autobusów zatrzymać na trasie i powrót z Yosemite i Merced. Polecamy rezerwację Amtrak bezpośrednio do Yosemite i uderzyć nas w drodze do lub z parku, mamy własny przystanek autobusowy na koniec naszej 1/4 mili ulicy odchodzącej od autostrady 140.

ZIMA UWAGA: Autostrada 120 z Lee Vining na wschodnim Sierra zamyka po pierwszych wielkich śnieżyc na ogół od początku listopada though koniec maja. Skorzystaj z alternatywnych tras wymienione poniżej jako drogi zimą. Hetch Hetchy drogowego i Glacier Point Road przeszłości Badger skipass Obszaru i Mariposa Grove Road, a wszystko zamyka się w ciągu zimy i ponownie w dobrych warunkach pogodowych.

Dojazd

Autostrada 140, 120 i 41 w Parku wszystko zamknąć sporadycznie z powodu złej pogodzie (140 czynna jest 95% czasu, jak to jest w każdych warunkach pogodowych niska wysokość wejście trasa). W łańcuchy każda podróż samochodem w zimie w przypadku wymagane. Jest dużo do zrobienia i zobaczenia w zimie i Dolina Yosemite jest w jest najpiękniejsze.

Wskazówki na temat jazdy: Tuż przed wejściem Pogórze Sierra pamiętać, że ograniczenie prędkości jest silnie strzeżone oraz do Parku Narodowego Yosemite i autostrady 140, jeśli masz jakiekolwiek problemy z tymi agencjami uprzejmie prosimy daj nam znać. Rockslide, które wystąpiły w 2006 roku wzdłuż Highway 140 ma teraz mały objazd między nami i Parku. Duże autobusy autokary powyżej 45 metrów nie mogą zrobić to przez objazd.

Z San Francisco: Weź Bay Bridge do 580 Wschodu, przed Stockton znieść prawo w kierunku Los Angeles na 580 Wschodzie (nie do przodu na 205 Wschodzie), wziąć 132 wschód do Modesto, gdzie znajdziesz 99 South do Merced. Weź 140 na wschód w kierunku Yosemite. Dziewięć i pół km od miasta Mariposa spojrzeć na adres w Hostel & Bug Yosemite Lodge and Restaurant znak i skręcić w lewo. Następujące objawy się drogi. 3-3,5 godziny.

Od północnej Kalifornii: Sprawdź swoją drogę do Sacramento, a następnie 99 South idzie ku Merced. Weź 140 na wschód w kierunku Yosemite. Dziewięć i pół km od miasta Mariposa spojrzeć na adres w Hostel & Bug Yosemite Lodge and Restaurant znak i skręcić w lewo. Postępuj zgodnie ze znakami w górę drogi. 3,5 godziny z Sacramento.

Z Południowej Kalifornii: Udaj się do Bakersfield i wziąć 99 północ do Merced. Weź 140 East do Yosemite. Dziewięć i pół km od miasta Mariposa spojrzeć na adres w Hostel & Bug Yosemite Lodge and Restaurant znak i skręcić w lewo. Postępuj zgodnie ze znakami w górę drogi. 5,5 godziny od LA.

Od jeziora Tahoe w lato: Weź 207 Wschód od South Lake Tahoe, a następnie do 395 Gardnerville Południowej Lee Vining. Idź do Yosemite na 120 West. Postępuj zgodnie ze znakami do samego Yosemite Valley. Weź 140 Zachód z Parku Narodowego Yosemite. 20 mil od miasta El Portal na skraju Parku, należy skręcić w prawo tuż przed ręka Yosemite Bug Host & Lodge and Restaurant znak. 4,5 godziny od South Lake Tahoe

Z Lake Tahoe w zimie: (połowy października thru połowy maja): Weź 50 Wschód od Tahoe do Placerville, a następnie na południe do 49 Mariposa. Weź 140 East do Yosemite. Dziewięć i pół km od miasta Mariposa spojrzeć na adres w Hostel & Bug Yosemite Lodge and Restaurant znak i skręcić w lewo. Postępuj zgodnie ze znakami w górę drogi.

Z Las Vegas latem: (przez Death Valley): wziąć 160 Zachód na południe od Las Vegas do 372 West (Tecopa) do 178 Zachodzie w Kalifornii. To przechodzi przez Death Valley do 190 Zachodzie do 136 West do Lone Pine. Stamtąd 395 północ do Lee Vining. Idź do Yosemite na 120 West. Postępuj zgodnie ze znakami do samego Yosemite Valley. Weź 140 Zachód z Parku Narodowego Yosemite. 20 mil od miasta El Portal na skraju Parku, należy skręcić w prawo tuż przed ręka Bug Hostel, Yosemite Lodge and Restaurant znak. 12 godzin

Z Las Vegas w zimie: (połowy października thru połowy maja) lub szybszy sposób: wziąć 15 West z Las Vegas do Barstow, 58 West do Bakersfield i 99 północy do Merced. Weź 140 na wschód w kierunku Yosemite. Poszukaj Yosemite Bug Hostel & Lodge and Restaurant podpisać 9,5 mil przeszłości Mariposa. Wykonania skrętu po lewej stronie. 9 godzin.