X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Yosemite Bug Rustic Mountain Resort

6979 A Highway 140, Midpines, CA 95345, Yosemite V, Yosemite, USA

Mapa i dojazd


86%Ocena

  • 87%Dobry towar za tę cenę
  • 84%Bezpieczeństwo
  • 84%Lokalizacja
  • 84%Personel
  • 89%Atmosfera
  • 87%Czystość
  • 85%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Korzystanie z transportu publicznego, odnosimy się do Amtrak można złapać autobus z Amtrak, który działa do pociągu łączącego Dolina Yosemite. Ten autobus jest częścią YARTS (Yosemite regionu obszar systemu tranzytowego), który ma pięć autobusów zatrzymać na trasie i powrocie z Yosemite i Merced. Zalecamy rezerwacji Amtrak bezpośrednio do Yosemite i uderzyć nas w drodze do lub z parku, mamy własny przystanek autobusowy na końcu naszej drogi 1/4 mili 140 tuż obok autostrady.

ZIMA UWAGA: Highway 120 z Lee Vining na wschodnim Sierra zamyka po pierwszych wielkich śnieżyc na ogół od początku listopada though koniec maja. Korzystać z tras alternatywnych trasach wymienionych poniżej w Zimowych. Hetch Hetchy drogowego i Glacier Point Road obok Badger skipass Obszaru i Mariposa Grove Road, a także wszystkich zamknąć w ciągu zimy i ponownie w dobrych warunkach pogodowych.

Wskazówki dojazdu

Highway 140, 120 i 41 na terenie Parku wszystkich zamknąć od czasu do czasu z powodu złej pogodzie (140 czynny jest 95% czasu, ponieważ jest to w każdych warunkach pogodowych niska wysokość wejście trasy). Przynieś łańcuchy każda podróż samochodem w zimie w przypadku wymagane. Jest wiele do zrobienia i zobaczenia w zimie i Dolina Yosemite jest to najpiękniejsza.

JAZDA TIPS: Tuż przed wprowadzić podnóża Sierra pamiętać, że ograniczenie prędkości jest silnie strzeżone oraz do Parku Narodowego Yosemite i autostrady 140, jeśli masz jakiekolwiek problemy z tymi agencjami prosimy dać nam znać. Rockslide, który wystąpił w 2006 roku wraz Highway 140 teraz ma mały objazd między nami i Parku. Duże autobusy autokary ponad 45 stóp nie można zrobić to przez objazd.

Z San Francisco: Weź Bay Bridge do 580 Wschodu, przed Stockton znieść prawo w kierunku Los Angeles na 580 Wschodu (nie do przodu na 205 Wschodzie), wziąć 132 Wschodu do Modesto, gdzie znajdą Państwo 99 South do Merced. Weź 140 na wschód w kierunku Yosemite. Dziewięć i pół mili od miasta Mariposa wyglądają na adres w Yosemite Bug Hostel & Lodge and Restaurant znak i skręcić w lewo. Następujące objawy się drogi. 3-3,5 godziny.

Od północnej Kalifornii: Udaj się do Sacramento, a następnie 99 Południowa idąc w kierunku Merced. Weź 140 na wschód w kierunku Yosemite. Dziewięć i pół mili od miasta Mariposa wyglądają na adres w Yosemite Bug Hostel & Lodge and Restaurant znak i skręcić w lewo. Postępuj zgodnie ze znakami do drogi. 3,5 godziny z Sacramento.

Od południowej Kalifornii: Sprawdź swoją drogę do Bakersfield i wziąć 99 północy do Merced. Weź 140 Wschodu do Yosemite. Dziewięć i pół mili od miasta Mariposa wyglądają na adres w Yosemite Bug Hostel & Lodge and Restaurant znak i skręcić w lewo. Postępuj zgodnie ze znakami do drogi. 5,5 godziny z Los Angeles.

Od jeziora Tahoe w lato: Weź 207 Wschód od South Lake Tahoe, aby Gardnerville a następnie 395 Południowej Lee Vining. Idź w Yosemite na 120 Zachodzie. Postępuj zgodnie ze znakami do samego Yosemite Valley. Weź 140 Zachód z Parku Narodowego Yosemite. 20 mil od miasta El Portal na skraju parku, zrobić prawą ręką skręcić tuż przed Yosemite Bug Host & Lodge i Restauracja znak. 4,5 godziny od South Lake Tahoe

Od jeziora Tahoe w zimie: (od połowy października thru połowie maja): Take 50 Wschód od Tahoe do Placerville, a następnie 49 na południe do Mariposa. Weź 140 Wschodu do Yosemite. Dziewięć i pół mili od miasta Mariposa wyglądają na adres w Yosemite Bug Hostel & Lodge and Restaurant znak i skręcić w lewo. Postępuj zgodnie ze znakami do drogi.

Z Las Vegas latem: (przez Death Valley): wziąć 160 Zachód tuż na południe od Las Vegas do 372 West (Tecopa) do 178 West w Kalifornii. To przechodzi Death Valley do 190 Zachodu do 136 Zachodu Lone Pine. Stamtąd 395 na północ, do Lee Vining. Idź w Yosemite na 120 Zachodzie. Postępuj zgodnie ze znakami do samego Yosemite Valley. Weź 140 Zachód z Parku Narodowego Yosemite. 20 mil od miasta El Portal na skraju Parku, należy skręcić w prawo ręki tuż przed Bug Hostel Yosemite, Lodge i Restauracja znak. 12 godzin

Z Las Vegas w zimie: (połowy października do połowy maja thru) lub szybszy sposób: wziąć 15 Zachód od Vegas Barstow, 58 Zachód Bakersfield i 99 północy do Merced. Weź 140 na wschód w kierunku Yosemite. Spójrz na Bugu Yosemite Hostel & Lodge i restauracja podpisać 9,5 mil przeszłości Mariposa. Zrób skręcie w lewo. 9 godzin.