X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Yes! Porto Hostel

Rua Arquitecto Nicolau Nazoni 31 4000 Porto, Porto, Portugalia

Mapa i dojazd


97%Ocena

  • 98%Dobry towar za tę cenę
  • 97%Bezpieczeństwo
  • 99%Lokalizacja
  • 98%Personel
  • 96%Atmosfera
  • 97%Czystość
  • 96%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Jesteśmy tuż obok głównego pomnika Porto Wieża Clerigos, które można zobaczyć na większości części miasta. Wystarczy zapytać o drogę do Wieży Clerigos i znajdziesz się z nami!

Pociągiem:

Będzie przybywać w Campanh, główny dworzec kolejowy, stamtąd inny pociąg do dworca kolejowego São Bento za pomocą tego samego biletu. W Sao Bento przejść do kwadratu 'Almeida Garrett' i na zewnątrz stacji, spacerem do głównych 'Aliados Avenue, a potem idź prosto do ulicy do "Clerigos', do kościoła na szczycie. Znajdziecie nas tam, w lewym rogu.

Autobusem:

Przyloty krajowe:

"Expresso Rede 'autobusy zatrzymują się przy Rua Alexandre Herculano, wystarczy przejechać plac' Batalha 'i zejść '31 de Janeiro" (strome) ulicy. Zobaczysz przed sobą kościoła Clérigos i wieża, po prostu przejść "Aliados Avenue (po prawej stronie), a następnie iść prosto w górę ulicy do" Clerigos ', do kościoła na górze. Znajdziecie nas tam, w lewym rogu.

"Renex" autobusy zatrzymują się na ogrodzie Joao Chagas (Cordoaria). Musisz przejść przez ogród w kierunku wielkiego Clerigos wieży, a następnie przejść się wokół niego, a znajdziesz nas tam, na rogu, gdy idziesz w dół to jest po prawej stronie.

Przyjazdy międzynarodowe:

Będziesz na interfejsie 'Casa da Musica', dostać się metrem przyjść do nas. Weź linię E (fioletowy) do stacji "Trindade", zmienić nie do 'D' linii (żółty) w kierunku Santo Ovidio i wyjść 2 przystanki po, w stacji "Sao Bento. Idź do wyjścia "Almeida Garrett 'i na zewnątrz stacji, chodzić do głównych' Aliados Avenue, a potem idź prosto do ulicy do" Clerigos ', do kościoła na szczycie. Znajdziecie nas tam, w lewym rogu.

Metrem (Airport):

Weź linię E (fioletowy) do stacji "Trindade", zmienić nie do 'D' linii (żółty) w kierunku Santo Ovidio i wyjść 2 przystanki po, w stacji "Sao Bento. Idź do wyjścia "Almeida Garrett 'i na zewnątrz stacji, chodzić do głównych' Aliados Avenue, a potem idź prosto do ulicy do" Clerigos ', do kościoła na szczycie. Znajdziecie nas tam, w lewym rogu.