X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Yellowstone Self-Catering Lodging

215 Hayden Street, West Yellowstone, USA

Mapa i dojazd


86%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 80%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 80%Czystość
  • 80%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Sprawdź, w lokalizacji: Yellowstone Pizza i Internet Cafe, 3 Yellowstone Avenue, West Yellowstone, MT 59758. Yellowstone Pizza jest ostatni budynek widać na lewej stronie przed wejściem do parku. To jest czerwony budynek z dużym żółtym znakiem zewnętrznym, na rogu Alei i Yellowstone Boundary Street. Jest to pierwszy budynek widać na prawo po wyjściu z parku. Proszę sprawdzić w kasie.

Dojazd do nieruchomości od Yellowstone Pizza: Kiedy są zaparkowane poza Yellowstone Pizza na 3 Yellowstone Avenue, ze sklepu na prawo, jazdy w dół (na zachód) Yellowstone Avenue, aż dojdziesz do Hayden ulicę w prawo. Można zauważyć na ulicach mijasz są w porządku alfabetycznym: Canyon, Dunraven, elektryczny, Wierny, gejzer, Hayden. Skręcić w prawo (na północ) na Hayden. Przejść na Madison i FireHole i kolejny wielki droga jest US Highway 20. Tuż przed dostać się do US Highway 20 pojawi się pasek mieszkań ucieka w prawo (na wschód). Są to mieszkania, ale często jest to łatwiejsze do nich dostęp przez obrót w prawo (na wschód) na US Highway 20, i jazdy tuż obok naszego domku po prawej stronie. Skręcić na parking bezpośrednio po (East) w chatce i prowadzić tuż za kabiną i parku. Apartamenty są teraz przed tobą, po prawej stronie.