X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Yangshuo Culture House

No.110 Beisan Xiang, Chenxi Road, Yangshuo, Chiny

Mapa i dojazd


100%Ocena

  • 100%Dobry towar za tę cenę
  • 100%Bezpieczeństwo
  • 100%Lokalizacja
  • 100%Personel
  • 100%Atmosfera
  • 100%Czystość
  • 100%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Możemy odebrać Cię z lotniska lub dworca kolejowego Guilin Guilin za niewielką opłatą. Możesz również zadzwonić do nas, kiedy dojdziesz do Yangshuo i dobrze ciebie tam za darmo. Właściciel, Pan Wei, spotka cię i może być zidentyfikowany, patrząc na jego prawej ręce, która ma tylko cztery i pół palce. Powie ci, jeśli wysyła nikogo poznać.

Od dworca autobusowego Yangshuo Starym:
Spacer do centrum Yangshuo (chińsko) stacji benzynowej. Jego około 10 minut w dół z lewej strony na drodze do miasta Guilin. Gdy dojdziesz do stacji benzynowej, zachować spaceru po prawej stronie małej ulicy przez około trzy lub cztery minuty. Będziesz zobaczyć znak angielskie powiedzenie Yangshuo Dom Kultury w pierwszym budynku. Skręć w prawo tutaj i idź dalej, aż dojdziesz do ostatniego budynku po prawej stronie. To jest nasz dom.

Od dworca autobusowego Yangshuo Południowej:
Można wsiąść do autobusu publicznego nr 5 do centrum Yangshuo (chińsko) stację benzynową, To na lewej stronie na drodze do miasta Guilin. Gdy dojdziesz do stacji benzynowej, zachować spaceru po prawej stronie małej ulicy przez około trzy lub cztery minuty. Zobaczysz znak angielskie powiedzenie Yangshuo Dom Kultury w pierwszym budynku. Skręć w prawo tutaj i idź dalej, aż dojdziesz do ostatniego budynku po prawej stronie. To jest nasz dom.

Po dotarciu do stacji Yangshuo Północnej, spacer po drugiej stronie drogi w prawo po około trzech minutach w lewo w drugiej alei skrzyżowaniu, aż dojdziesz do ostatniego domu, a następnie nacisnąć dzwonek po ktoś otworzył drzwi do niech cię do pokoju.

Po przyjeździe w Yangshuo autobusem lub statkiem niektórzy mogą próbować dostać się do innych pensjonatach. Mogą powiedzieć, że są one od naszego hostelu, lub że jesteśmy pełni należy zdawać sobie sprawę z tego i nie biorą ich na słowo.