X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do YHA Tunis Auberge Medina

25 rue Saida Ajoula, Tunis, Tunis, Tunezja

Mapa i dojazd


75%Ocena

  • 82%Dobry towar za tę cenę
  • 76%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 79%Personel
  • 79%Atmosfera
  • 57%Czystość
  • 63%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Autobus: Z dworca Bab Alioua "Autobus i Grand Taxi" (autobusowy i duże taksówki): 20 minut pieszo. Weź Sidi El Bechir ulicy do El Jazira placu, skręć w lewo, przejdź na Bab Djedid Avenue, a potem prosto na Bab Mnara Boulevard, na Placu rządowych (Place du Guberni). Następnie skręć w prawo, idź w dół ulicy Kasbah, podejmują 2d ulicę w lewo, Saida AJOULA Street, do 25. Nie jesteś. Od Bey Station Moncef 'Grand taxi' (duże taksówki): 30 minut pieszo. Weź janvier Ulica 18 do H. Bourguiba Avenue, skręcić w lewo i iść do Avenue de France, obok placu Victoire. Następnie wziąć Djamaa Ezzitouna Street. Idź do Wielkiego Meczetu Ezzitouna, po prawej stronie, a następnie skręć w lewo i weź El Attarine Street. Następnie wprowadź pierwszą Suk El Blagdjia, następnie przez suku El Djeloud, a następnie iść prosto na Saida AJOULA do nr 25 przy ul. Nie jesteś.
Port morski: Z portu: 15 minut pieszo do stacji La Goulette. Weź lekki pociąg do terminalu. Tunis Stacja Morska: 20 - 25 min na piechotę. Weź H. Bourguiba Avenue na Avenue de France, obok placu Victoire. Następnie wziąć Djamaa Ezzitouna Street. Idź do Wielkiego Meczetu Ezzitouna, po prawej stronie, a następnie skręć w lewo i weź El Attarine Street. Następnie wprowadź pierwszą Suk El Blagdjia, następnie przez suku El Djeloud, a następnie iść prosto na Saida AJOULA do nr 25 przy ul. Nie jesteś. Możemy zorganizować swój transport (opłaty do zapłaty)
Kolej: Z dworca kolejowego w Tunisie: 15 minut pieszo. Weź Jamel Abdenacer Street, następnie skręcić w lewo na 4. ulicy, wziąć Avenue de France, obok placu Victoire. Następnie wziąć Djamaa Ezzitouna Street. Idź do Wielkiego Meczetu Ezzitouna, po prawej stronie, a następnie skręć w lewo i weź El Attarine Street. Następnie wprowadź pierwszą Suk El Blagdjia, następnie przez suku El Djeloud, a następnie iść prosto na Saida AJOULA do nr 25 przy ul. Nie jesteś.
Lotnisko: Jak dotrzeć do hostelu z lotniska, portu lub stacji kolejowej: Z lotniska: autobusem nr 35 lub 635 do stacji końcowej Tunis Marine. Tunis Stacja Morska: 20 - 25 min na piechotę. Weź H. Bourguiba Avenue na Avenue de France, obok placu Victoire. Następnie wziąć Djamaa Ezzitouna Street. Idź do Wielkiego Meczetu Ezzitouna, po prawej stronie, a następnie skręć w lewo i weź El Attarine Street. Następnie wprowadź pierwszą Suk El Blagdjia, następnie przez suku El Djeloud, a następnie iść prosto na Saida AJOULA do nr 25 przy ul. Nie jesteś. Z lotniska: taksówką do placu rządowych (La Kasbah). Plac rząd (Place du Gubernatorstwo): 5 minut spacerem. Idź ulicą Kasbah, podejmują 2d ulicę w lewo, ulicę SAIDA AJOULA, do 25. Nie jesteś. Wskazówka: Dla własnego dobrego samopoczucia oraz w celu uniknięcia zmęczenia, przeciążony lub zagubienie bagażu, zalecamy własne transferu, z dowolnego punktu w Tunisie, do schroniska. - Weź taksówkę do Kasbah - Skontaktuj się z nami, a my ciebie za niską cenę. Wszystkie sklepy są otwarte przez cały dzień. Zaparkować samochód lub autokar, parkingi znajdują się 200 metrów od hotelu. Jeśli chcesz biegać na posyłki, będziesz w pobliżu znaleźć artykuły spożywcze. Możemy zorganizować swój transport (opłaty do zapłaty)