Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

YHA Tunis Auberge Medina

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenzje
 • Dobry towar za tę cenę 8.0
 • Bezpieczeństwo 9.0
 • Lokalizacja 9.5
 • Personel 9.5
 • Atmosfera 9.0
 • Czystość 5.5
 • Udogodnienia 6.5

Lokalizacja

25 rue Saida Ajoula, Tunis

Wskazówki Odnośnie Placówki

Przetłumaczone przez Google
Autobus: Z dworca Bab Alioua "Bus et Grand Taxi" (autobus i duże taksówki): 20 minut pieszo. Weź Sidi El Bechir Street do El Jazira placu, skręć w lewo, przejdź na Bab Djedid Avenue, potem prosto na Bab Mnara Boulevard, na Placu rządowych (Place du Guberni). Następnie skręcić w prawo, przejść ulicą Kasbah, podejmują 2d ulicę w lewo, Saida AJOULA Street, do # 25. Nie jesteś. Od beja Station Moncef 'wielkim taksówką "(duże taksówki): 30 minut pieszo. Weź JANVIER Street 18 do H. Bourguiba Avenue, skręcić w lewo i iść do Avenue de France, obok Placu Victoire. Następnie wziąć Djamaa Ezzitouna Street. Idź do Wielkiego Meczetu Ezzitouna, po prawej stronie, a następnie skręcić w lewo i weź El Attarine Street. Następnie wprowadź pierwszą suku, El Blagdjia, następnie przez Souk El Djeloud, a następnie prosto na ulicy do Saida AJOULA # 25. Nie jesteś.
Port morski: Z portu: 15 minut pieszo do stacji La Goulette. Weź lekki pociąg do terminalu. Stacja Tunis Marine: 20 - 25 min pieszo. Weź H. Bourguiba Avenue na Avenue de France, obok Placu Victoire. Następnie wziąć Djamaa Ezzitouna Street. Idź do Wielkiego Meczetu Ezzitouna, po prawej stronie, a następnie skręcić w lewo i weź El Attarine Street. Następnie wprowadź pierwszą suku, El Blagdjia, następnie przez Souk El Djeloud, a następnie prosto na ulicy do Saida AJOULA # 25. Nie jesteś. Możemy zorganizować transport (opłata do zapłaty)
Kolej: Z dworca kolejowego w Tunisie: 15 minut pieszo. Weź Jamel Abdenacer Street, a następnie skręcić w lewo na 4. ulicy, wziąć Avenue de France, obok Placu Victoire. Następnie wziąć Djamaa Ezzitouna Street. Idź do Wielkiego Meczetu Ezzitouna, po prawej stronie, a następnie skręcić w lewo i weź El Attarine Street. Następnie wprowadź pierwszą suku, El Blagdjia, następnie przez Souk El Djeloud, a następnie prosto na ulicy do Saida AJOULA # 25. Nie jesteś.
Lotnisko: Jak dotrzeć do schroniska od lotniska, portu lub stacji kolejowej: Z lotniska autobusem nr 35 lub 635 do stacji końcowych Tunis Marine. Stacja Tunis Marine: 20 - 25 min pieszo. Weź H. Bourguiba Avenue na Avenue de France, obok Placu Victoire. Następnie wziąć Djamaa Ezzitouna Street. Idź do Wielkiego Meczetu Ezzitouna, po prawej stronie, a następnie skręcić w lewo i weź El Attarine Street. Następnie wprowadź pierwszą suku, El Blagdjia, następnie przez Souk El Djeloud, a następnie prosto na ulicy do Saida AJOULA # 25. Nie jesteś. Z lotniska taksówką do placu rządowych (La Kasbah). Plac rząd (Place du gouvernement): 5 minut spacerem. Idź ulicą Kasbah, podejmują 2d ulicę w lewo, ulicy Saida AJOULA, do # 25. Nie jesteś. Wskazówka: Dla własnego dobrego samopoczucia, w celu uniknięcia zmęczony, przeciążony z bagażem lub zagubienie, zalecamy własne przelewu z dowolnego punktu w Tunisie, do schroniska. - Weź taksówkę kasby - Kontakt z nami, a my ciebie za niską cenę. Wszystkie sklepy są otwarte przez cały dzień. Aby zaparkować samochód lub autokar, parkingi znajdują się 200 metrów od hotelu. Jeśli chcesz biegać na posyłki, będziesz w pobliżu znaleźć artykuły spożywcze. Możemy zorganizować transport (opłata do zapłaty)
 • Dobry towar za tę cenę 8.0
 • Bezpieczeństwo 9.0
 • Lokalizacja 9.5
 • Personel 9.5
 • Atmosfera 9.0
 • Czystość 5.5
 • Udogodnienia 6.5
Przeczytaj wszystkie recenzje ZAREZERWUJ

Mobilna aplikacja Hostelworld

Rezerwuj w dowolnym miejscu i czasie korzystając z nowej aplikacji mobilnej Hostelworld

Wyszukuj i rezerwuj wybierając z ponad 33 000 obiektów noclegowych w ponad 170 krajach z dowolnego miejsca.

Zaloguj Się, Aby Otrzymywać Biuletyn

Wysyłamy Twoje dane

Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera!

Subskrybuj nasz newsletter, aby otrzymywać najlepsze oferty zakwaterowania i nowości bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.