X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do YHA Tunis Auberge Medina

25 rue Saida Ajoula, Tunis, Tunis, Tunezja

Mapa i dojazd


71%Ocena

  • 75%Dobry towar za tę cenę
  • 72%Bezpieczeństwo
  • 77%Lokalizacja
  • 78%Personel
  • 70%Atmosfera
  • 65%Czystość
  • 58%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Autobus: Z dworca Bab Alioua "Bus et Grand Taxi" (autobus i duże taksówki): 20 minut pieszo. Weź Sidi El Bechir Street do El Jazira placu, skręć w lewo, przejdź na Bab Djedid Avenue, potem prosto na Bab Mnara Boulevard, na Placu rządowych (Place du Guberni). Następnie skręcić w prawo, przejść ulicą Kasbah, podejmują 2d ulicę w lewo, Saida AJOULA Street, do # 25. Nie jesteś. Od beja Station Moncef 'wielkim taksówką "(duże taksówki): 30 minut pieszo. Weź JANVIER Street 18 do H. Bourguiba Avenue, skręcić w lewo i iść do Avenue de France, obok Placu Victoire. Następnie wziąć Djamaa Ezzitouna Street. Idź do Wielkiego Meczetu Ezzitouna, po prawej stronie, a następnie skręcić w lewo i weź El Attarine Street. Następnie wprowadź pierwszą suku, El Blagdjia, następnie przez Souk El Djeloud, a następnie prosto na ulicy do Saida AJOULA # 25. Nie jesteś.
Port morski: Z portu: 15 minut pieszo do stacji La Goulette. Weź lekki pociąg do terminalu. Stacja Tunis Marine: 20 - 25 min pieszo. Weź H. Bourguiba Avenue na Avenue de France, obok Placu Victoire. Następnie wziąć Djamaa Ezzitouna Street. Idź do Wielkiego Meczetu Ezzitouna, po prawej stronie, a następnie skręcić w lewo i weź El Attarine Street. Następnie wprowadź pierwszą suku, El Blagdjia, następnie przez Souk El Djeloud, a następnie prosto na ulicy do Saida AJOULA # 25. Nie jesteś. Możemy zorganizować transport (opłata do zapłaty)
Kolej: Z dworca kolejowego w Tunisie: 15 minut pieszo. Weź Jamel Abdenacer Street, a następnie skręcić w lewo na 4. ulicy, wziąć Avenue de France, obok Placu Victoire. Następnie wziąć Djamaa Ezzitouna Street. Idź do Wielkiego Meczetu Ezzitouna, po prawej stronie, a następnie skręcić w lewo i weź El Attarine Street. Następnie wprowadź pierwszą suku, El Blagdjia, następnie przez Souk El Djeloud, a następnie prosto na ulicy do Saida AJOULA # 25. Nie jesteś.
Lotnisko: Jak dotrzeć do schroniska od lotniska, portu lub stacji kolejowej: Z lotniska autobusem nr 35 lub 635 do stacji końcowych Tunis Marine. Stacja Tunis Marine: 20 - 25 min pieszo. Weź H. Bourguiba Avenue na Avenue de France, obok Placu Victoire. Następnie wziąć Djamaa Ezzitouna Street. Idź do Wielkiego Meczetu Ezzitouna, po prawej stronie, a następnie skręcić w lewo i weź El Attarine Street. Następnie wprowadź pierwszą suku, El Blagdjia, następnie przez Souk El Djeloud, a następnie prosto na ulicy do Saida AJOULA # 25. Nie jesteś. Z lotniska taksówką do placu rządowych (La Kasbah). Plac rząd (Place du gouvernement): 5 minut spacerem. Idź ulicą Kasbah, podejmują 2d ulicę w lewo, ulicy Saida AJOULA, do # 25. Nie jesteś. Wskazówka: Dla własnego dobrego samopoczucia, w celu uniknięcia zmęczony, przeciążony z bagażem lub zagubienie, zalecamy własne przelewu z dowolnego punktu w Tunisie, do schroniska. - Weź taksówkę kasby - Kontakt z nami, a my ciebie za niską cenę. Wszystkie sklepy są otwarte przez cały dzień. Aby zaparkować samochód lub autokar, parkingi znajdują się 200 metrów od hotelu. Jeśli chcesz biegać na posyłki, będziesz w pobliżu znaleźć artykuły spożywcze. Możemy zorganizować transport (opłata do zapłaty)