X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Ximen Backpackers Home

1F., No.79, Xining S. Rd., Wanhua Dist., Taipei, Tajwan

Mapa i dojazd


79%Ocena

  • 90%Dobry towar za tę cenę
  • 80%Bezpieczeństwo
  • 90%Lokalizacja
  • 80%Personel
  • 70%Atmosfera
  • 70%Czystość
  • 70%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google WAŻNE:

Prawdopodobnie będziesz przybywających z międzynarodowego lotniska w Taoyuan (dawniej zwany Czang Kaj-szek Airport).
Można wziąć taksówkę bezpośrednio do schroniska, ale tańsze wziąć autobus i MRT. MRT oznacza Mass Rapid Transit, czyli co Tajwański zadzwonić ich metrem / rurka / metro systemu.
Jest to 40 ~ 50 minut autobusem z lotniska do centrum miasta Taipei, potem szybkie tylko jeden przystanek zejść do XiMen Station które będzie można umieścić w ciągu 6 minut spacerem od hostelu. Czytaj poniżej szczegółowe wskazówki.


Ważne uwagi:

1) Proszę podać nam dokładny czas przyjazdu podczas rozmowy, rezerwowy w Internecie, lub napisz do nas. Zachowaj nas aktualizacja jakichkolwiek zmian lub opóźnień w harmonogramie tak, że możemy być pewni, ktoś jest wokół Cię wpuści

2) Jeśli masz jakiekolwiek problemy ze znalezieniem sobie drogę tutaj, skontaktuj się z nami przez automaty telefoniczne. Monety automatów telefonicznych można znaleźć na dworcu autobusowym na lotnisku, Taipei Main Station i Ximen MRT. Mówimy po angielsku i Chinese.We są zawsze bardzo chętnie pomożemy.


Od międzynarodowego lotniska w Taoyuan do stacji MRT Ximen

Kupić bilety autobusowe przed wejściem w kasach biletowych, które znajdują się w strefie pasażerskiej Przyjazd odbiór obu terminali lotniska. Tutaj można znaleźć również darmowe informacje i mapy. Członkowie zespołu mówią po angielsku i mogą pomóc kupić bilet autobusowy do Taipei Main Station, która kosztuje około 130 dolarów, Tajwan (5 USD).

Od głównego dworca kolejowego w Tajpej, Ximen Station jest tylko jeden zachód przystanek na błękitnej linii. Kup token MRT z maszyny (20 NTD), która pozwala przez kołowrót. Odzyskaj swój wyraz po przejść przez - odzew to potrzebne po wyjściu z MRT na stacji Xinen. Pociągu w kierunku obu Yongning lub Far Eastern Memorial Hospital, który zarówno przechodzą przez Ximen.

Uwaga: Stacja MRT (skrót stacji Mass Rapid Transit) = Metro / Subway / Tube Station


Od stacji MRT Ximen do Ximen Home Backpackers

Po przyjeździe na dworzec Ximen, głowa do Exit 6 (winda).
Proszę patrz zdjęcie nr 9 na szczegółowej mapie, a następnie w górę mapy przez 6 minut spaceru znajdą Państwo nasz check-in Center.


Taksówką

Podróż powinna kosztować około 1300 ~ 1500 dolarów tajwańskich (maksymalnie 40 USD), w porównaniu do 150 dolarów tajwańskich autobusowych + koszty MRT, wyszczególnione poniżej.
Większość taksówkarzy nie mówi po angielsku, tak więc być pewni mieć wydruk chińskiego adres i ze sobą lub zadzwonić do nas z lotniska, aby powiedzieć nam, kiedy spodziewać się.


Zameldowanie centrum Adres:
1F., No.79, Xining S. Rd., Wanhua Dist., Tajpej 108, Tajwan (ROC)