X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do X Hostel Alicante

Calle Tucuman, 28, Alicante, Hiszpania

Mapa i dojazd


91%Ocena

  • 91%Dobry towar za tę cenę
  • 91%Bezpieczeństwo
  • 93%Lokalizacja
  • 94%Personel
  • 90%Atmosfera
  • 92%Czystość
  • 88%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Dworzec kolejowy (5 minut piechotą): Wyjdź do Avenida de Salamanca. Krzyż Avenida de Salamanca i na Avenida de la Estacion. Na Avenida de la Estacion idź prosto i zrobić 3rd lewo na Calle Tucuman (Carrer Tucuman). Raz na Calle Tucuman patrzeć na nas z prawej w liczbie 28.

Dworzec autobusowy (15 do 20 minut spacerem): zjazd w kierunku głównej ulicy, Avenida de Loring, uczynić lewo i kierujemy się w stronę głównego skrzyżowania, Avenida de Oscar Esapla (rotundy). Przy Avenida de Oscar Espla wykonać prawo. Będzie nadal na Avenida de Oscar Espla aż znajdziesz kolejny duży rotundę. Nadal w tym samym kierunku, a droga będzie zmienić nazwy od Avenida de Oscar Espla Avenida de Salamanca. Kontynuuj na Avenida de Salamanca Avenida de la Estacion. Przy Avenida de la Estacion zrobić prawo i dalej do Carrer de Tucuman (Calle Tucuman). Przy Calle Tucuman skręć w lewo i spójrz na nas po prawej stronie pod numerem 28.

Lotnisko: Weź lotniska autobusem C6, który trwa około 20 minut do centrum Alicante miasta (przystanek autobusowy na lotnisku znajduje się na zewnątrz, a na prawo od strefy odlotów na piętrze 2). Opuścić autobus na Plaza de los Luceros, 17 i idź w lewo w kierunku Avenida del General Marva. Przy Avenida del General Marva głowę w prawo, aż Avenida De Benito Perez Galdos, przejść przez ulicę i skręcić od razu w lewo. Drugie skrzyżowanie będzie Calle Tucuman i zrobić prawo. Spójrz na nas z prawej strony pod numerem 28.