X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do X Hostel Alicante

Calle Tucuman, 28, Alicante, Hiszpania

Mapa i dojazd


90%Ocena

  • 88%Dobry towar za tę cenę
  • 88%Bezpieczeństwo
  • 88%Lokalizacja
  • 93%Personel
  • 92%Atmosfera
  • 91%Czystość
  • 87%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Dworzec kolejowy (5 minut piechotą): Wyjdź do Avenida de Salamanca. Krzyż Avenida de Salamanca i na Avenida de la Estacion. Na Avenida de la Estacion idź prosto i zrobić 3rd lewo na Calle Tucuman (Carrer Tucuman). Raz na Calle Tucuman patrzeć na nas z prawej w liczbie 28.

Dworzec autobusowy (15 do 20 minut spacerem): zjazd w kierunku głównej ulicy, Avenida de Loring, uczynić lewo i kierujemy się w stronę głównego skrzyżowania, Avenida de Oscar Esapla (rotundy). Przy Avenida de Oscar Espla wykonać prawo. Będzie nadal na Avenida de Oscar Espla aż znajdziesz kolejny duży rotundę. Nadal w tym samym kierunku, a droga będzie zmienić nazwy od Avenida de Oscar Espla Avenida de Salamanca. Kontynuuj na Avenida de Salamanca Avenida de la Estacion. Przy Avenida de la Estacion zrobić prawo i dalej do Carrer de Tucuman (Calle Tucuman). Przy Calle Tucuman skręć w lewo i spójrz na nas po prawej stronie pod numerem 28.

Lotnisko: Weź lotniska autobusem C6, który trwa około 20 minut do centrum Alicante miasta (przystanek autobusowy na lotnisku znajduje się na zewnątrz, a na prawo od strefy odlotów na piętrze 2). Opuścić autobus na Plaza de los Luceros, 17 i idź w lewo w kierunku Avenida del General Marva. Przy Avenida del General Marva głowę w prawo, aż Avenida De Benito Perez Galdos, przejść przez ulicę i skręcić od razu w lewo. Drugie skrzyżowanie będzie Calle Tucuman i zrobić prawo. Spójrz na nas z prawej strony pod numerem 28.