X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do X Hostel Alicante

Calle Tucuman, 28, Alicante, Hiszpania

Mapa i dojazd


92%Ocena

  • 91%Dobry towar za tę cenę
  • 92%Bezpieczeństwo
  • 89%Lokalizacja
  • 96%Personel
  • 93%Atmosfera
  • 92%Czystość
  • 91%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Dworzec kolejowy (5 minut spacerem): Wyjście do Avenida de Salamanca. Krzyża Avenida de Salamanca i Avenida de La Estacion. Na Avenida de la Estacion idź prosto i zrobić 3rd lewo na Calle Tucuman (Carrer Tucuman). Raz na Calle Tucuman szukajcie nas na prawej stronie pod numerem 28.

Dworzec autobusowy (15 do 20 minut spacerem) Wyjście w kierunku głównej drogi, Avenida de Loring, aby lewo, w kierunku głównego skrzyżowania, Avenida de Oscar Esapla (rotundy). Na Avenida de Oscar Espla wykonać prawo. Będzie nadal na Avenida de Oscar Espla aż znajdziesz kolejną dużą rotundę. Następnie w tym samym kierunku i drogi zmieni nazwy z Avenida de Oscar Espla Avenida de Salamanca. Dalej Avenida de Salamanca Avenida de La Estacion. Na Avenida de La Estacion zrobić prawo i dalej do Carrer de Tucuman (Calle Tucuman). Przy Calle Tucuman dokonać w lewo i szukajcie nas na prawo pod numerem 28.

Lotnisko: Weź lotniska autobusem C6, który trwa około 30 minut do centrum miasta Alicante (przystanek autobusowy na lotnisku znajduje się na zewnątrz, a na prawo od strefy odlotów na piętrze 2). Opuścić autobus na Plaza De Los Luceros, 17 i idź w lewo w kierunku Avenida del Walnym Marva. Na Avenida Del Ogólne Marva głowę w prawo aż do Avenida De Benito Perez Galdos, przejść przez ulicę i skręcić od razu w lewo. Drugi punkt przecięcia będzie Calle Tucuman i zrobić prawo. Szukajcie nas na prawej stronie pod numerem 28.