X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Wombats City Hostel Vienna - at the Naschmarkt

Rechte Wienzeile 35, Wiedeń, Austria

Mapa i dojazd


90%Ocena

  • 89%Dobry towar za tę cenę
  • 92%Bezpieczeństwo
  • 91%Lokalizacja
  • 90%Personel
  • 87%Atmosfera
  • 90%Czystość
  • 90%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google + + + + Od Westbahnhof
Kierujemy się do metra U3/U6. Weź U6 (kierunek Siebenhirten) do "Laengenfeldgasse" i zmienić na U4 (w kierunku Heiligenstadt). Następnie wysiąść na "Kettenbrueckengasse '. Zjedź "Kettenbrueckengasse". Krzyż Kettenbrueckengasse i Rechte Wienzeile. Skręcić w lewo i iść ostatnich 100 metrów do Wombats City Hostel Vienna w 'The Naschmarkt' (obok Hofer supermarkecie).
Czas podróży około 12 minut.

+ + + + Od HAUPTBAHNHOF
Spacerem do U1 'Suedtiroler Platz "(5 minut) i podjąć metra U1 (kierunek Leopoldau) i wysiąść na" Placu Karola ". Zmień na U4 (kierunek Huetteldorf) i wysiąść na "Kettenbrueckengasse '.
Zjedź "Kettenbrueckengasse". Krzyż Kettenbrueckengasse i Rechte Wienzeile. Skręcić w lewo i iść ostatnich 100 metrów do Wombats City Hostel Vienna w 'The Naschmarkt' (obok Hofer supermarkecie).

+ + Z Bahnhof WIEN Meidling + +
Weź kierunku U6 Floridsdorf do "Laengenfeldgasse". Stąd wziąć U4 (kierunek Heiligenstadt) i wysiąść na "Kettenbrueckengasse '. Zjedź "Kettenbrueckengasse". Krzyż Kettenbrueckengasse i Rechte Wienzeile. Skręcić w lewo i iść ostatnich 100 metrów do Wombats City Hostel Vienna w 'The Naschmarkt' (obok Hofer supermarkecie).
Czas podróży około 12 minut.

+ + Od Erdberg (PKS EUROLINES) + +
Podjąć w kierunku metra U3 Ottakring aż stacji "Landstrasse". Nie można przejść do kierunku U4 Hütteldorf i wysiąść na "Kettenbrueckengasse '. Zjedź "Kettenbrueckengasse". Krzyż Kettenbrueckengasse i Rechte Wienzeile. Skręcić w lewo i iść ostatnich 100 metrów do wombat w City Hostel Wiedniu w "The Naschmarkt".
Czas podróży ok.. 25 minut.

+ + Od Stadion (STUDENTAGENCY / Eurolines przystanki autobusowe) + +
Metrem U2 Karlsplatz; stamtąd można wziąć kierunek U4 Hütteldorf jeden przystanek do Kettenbrueckengasse. Zjedź "Kettenbrueckengasse". Krzyż Kettenbrueckengasse i Rechte Wienzeile. Skręcić w lewo i iść ostatnich 100 metrów do wombat w City Hostel Wiedniu w "The Naschmarkt". Lub jeśli bagaż nie jest zbyt ciężki, można także spacerem od Placu Karola do hostelu bezpośrednio.
Czas podróży ok.. 25 minut.

+ + Od Franz-Josefs BAHNHOF + +
Tramwajem nr 5 jeden przystanek do "Friedensbruecke '. Zmień na U4 metra (kierunek Huetteldorf) do Kettenbrueckengasse. Zjedź "Kettenbrueckengasse". Krzyż Kettenbrueckengasse i Rechte Wienzeile. Skręcić w lewo i iść ostatnich 100 metrów do Wombats City Hostel Vienna w 'The Naschmarkt' (obok Hofer supermarkecie).
Czas podróży około 20 minut.

+ + Z + + na lotnisko
Najszybszym sposobem jest wziąć autobus do 'Schwedenplatz' (~ 8,00 euro). Najtańszą opcją jest wziąć S-Bahn do "Wien Mitte" (~ 4,00 euro). Od 'Schwedenplatz "i" Wien Mitte "można wziąć kierunek U4 Huetteldorf do" Kettenbrueckengasse ". Zjedź "Kettenbrueckengasse". Krzyż Kettenbrueckengasse i Rechte Wienzeile. Skręcić w lewo i iść ostatnich 100 metrów do Wombats City Hostel Vienna w 'The Naschmarkt' (obok Hofer supermarkecie).
Czas podróży około 40 minut.

"City Airport Train" (CAT) do "Wien Mitte" jest trochę szybciej niż S-Bahn, ale też droższe. CAT-bilet nie jest ważny dla podziemia.