X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Wombats City Hostel Vienna - at the Naschmarkt

Rechte Wienzeile 35, Wiedeń, Austria

Mapa i dojazd


90%Ocena

  • 89%Dobry towar za tę cenę
  • 92%Bezpieczeństwo
  • 91%Lokalizacja
  • 91%Personel
  • 89%Atmosfera
  • 90%Czystość
  • 90%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google ++ Od WESTBAHNHOF ++
Kierujemy się do metra U3 / U6. Weź U6 (kierunek Siebenhirten) do "Laengenfeldgasse" i zmienić na U4 (w kierunku Heiligenstadt). Następnie wysiąść przy Kettenbrueckengasse ". Zjedź "Kettenbrueckengasse". Krzyż Kettenbrueckengasse i Rechte Wienzeile. Skręć w lewo i iść ostatnie 100 metrów do Wombats City Hostel Wiedniu w "The Naschmarkt" (obok Hofer supermarkecie).
Czas podróży około 12 minut.

++ Od Hauptbahnhof ++
Spacer do U1 'Suedtiroler Platz "(5 minut) i podjąć U1 metra (kierunek Leopoldau) i wysiąść przy Placu Karola". Zmień na U4 (kierunek Huetteldorf) i wysiąść na "Kettenbrueckengasse".
Zjedź "Kettenbrueckengasse". Krzyż Kettenbrueckengasse i Rechte Wienzeile. Skręć w lewo i iść ostatnie 100 metrów do Wombats City Hostel Wiedniu w "The Naschmarkt" (obok Hofer supermarkecie).

++ Od Bahnhof Wien Meidling ++
Weź kierunek U6 Floridsdorf do 'Laengenfeldgasse ". Stamtąd U4 (w kierunku Heiligenstadt) i wysiąść na "Kettenbrueckengasse". Zjedź "Kettenbrueckengasse". Krzyż Kettenbrueckengasse i Rechte Wienzeile. Skręć w lewo i iść ostatnie 100 metrów do Wombats City Hostel Wiedniu w "The Naschmarkt" (obok Hofer supermarkecie).
Czas podróży około 12 minut.

++ Od Erdberg (Dworzec autobusowy EUROLINES) ++
Weź kierunek metra U3 Ottakring aż stacji "Landstrasse". Nie można przejść do kierunku U4 Hütteldorf i wysiąść na "Kettenbrueckengasse". Zjedź "Kettenbrueckengasse". Krzyż Kettenbrueckengasse i Rechte Wienzeile. Skręć w lewo i iść ostatnie 100 metrów do City Hostel Wombat Wiedeń w "The Naschmarkt".
Czas podróży ok. 25 minut.

++ Od Stadion (STUDENTAGENCY / Eurolines przystanki autobusowe) ++
Metrem U2 do Placu Karola; skąd można wziąć U4 kierunek Hütteldorf jeden przystanek do Kettenbrueckengasse. Zjedź "Kettenbrueckengasse". Krzyż Kettenbrueckengasse i Rechte Wienzeile. Skręć w lewo i iść ostatnie 100 metrów do City Hostel Wombat Wiedeń w "The Naschmarkt". Albo jeśli bagaż nie jest zbyt ciężki, można także spacerem od Placu Karola do hostelu bezpośrednio.
Czas podróży ok. 25 minut.

++ Od Franz-Josefs-Bahnhof ++
Tramwajem numer 5 jeden przystanek do "Friedensbruecke". Zmiana do metra U4 (kierunek Huetteldorf) do Kettenbrueckengasse. Zjedź "Kettenbrueckengasse". Krzyż Kettenbrueckengasse i Rechte Wienzeile. Skręć w lewo i iść ostatnie 100 metrów do Wombats City Hostel Wiedniu w "The Naschmarkt" (obok Hofer supermarkecie).
Czas podróży około 20 minut.

++ Z LOTNISKA ++
Najszybszym rozwiązaniem jest wziąć autobus do "Schwedenplatz" (~ 8,00euros). Najtańszą opcją jest kolejką S-Bahn do "Wien Mitte" (~ 4,00euros). Od "Schwedenplatz" i "Wien Mitte" można wziąć kierunek U4 Huetteldorf do "Kettenbrueckengasse". Zjedź "Kettenbrueckengasse". Krzyż Kettenbrueckengasse i Rechte Wienzeile. Skręć w lewo i iść ostatnie 100 metrów do Wombats City Hostel Wiedniu w "The Naschmarkt" (obok Hofer supermarkecie).
Czas podróży około 40 minut.

"City Airport Train" (CAT) do "Wien Mitte" jest trochę szybciej niż S-Bahn, ale również droższe. CAT-Bilet nie jest ważny przez podziemia.