X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Wombats City Hostel Vienna - at the Naschmarkt

Rechte Wienzeile 35, Wiedeń, Austria

Mapa i dojazd


90%Ocena

  • 89%Dobry towar za tę cenę
  • 91%Bezpieczeństwo
  • 91%Lokalizacja
  • 90%Personel
  • 87%Atmosfera
  • 89%Czystość
  • 89%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google + + + + Od Westbahnhof
Kierujemy się do metra U3/U6. Weź U6 (kierunek Siebenhirten) do "Laengenfeldgasse" i zmienić na U4 (w kierunku Heiligenstadt). Następnie wysiąść na "Kettenbrueckengasse '. Zjedź "Kettenbrueckengasse". Krzyż Kettenbrueckengasse i Rechte Wienzeile. Skręcić w lewo i iść ostatnich 100 metrów do Wombats City Hostel Vienna w 'The Naschmarkt' (obok Hofer supermarkecie).
Czas podróży około 12 minut.

+ + + + Od HAUPTBAHNHOF
Spacerem do U1 'Suedtiroler Platz "(5 minut) i podjąć metra U1 (kierunek Leopoldau) i wysiąść na" Placu Karola ". Zmień na U4 (kierunek Huetteldorf) i wysiąść na "Kettenbrueckengasse '.
Zjedź "Kettenbrueckengasse". Krzyż Kettenbrueckengasse i Rechte Wienzeile. Skręcić w lewo i iść ostatnich 100 metrów do Wombats City Hostel Vienna w 'The Naschmarkt' (obok Hofer supermarkecie).

+ + Z Bahnhof WIEN Meidling + +
Weź kierunku U6 Floridsdorf do "Laengenfeldgasse". Stąd wziąć U4 (kierunek Heiligenstadt) i wysiąść na "Kettenbrueckengasse '. Zjedź "Kettenbrueckengasse". Krzyż Kettenbrueckengasse i Rechte Wienzeile. Skręcić w lewo i iść ostatnich 100 metrów do Wombats City Hostel Vienna w 'The Naschmarkt' (obok Hofer supermarkecie).
Czas podróży około 12 minut.

+ + Od Erdberg (PKS EUROLINES) + +
Podjąć w kierunku metra U3 Ottakring aż stacji "Landstrasse". Nie można przejść do kierunku U4 Hütteldorf i wysiąść na "Kettenbrueckengasse '. Zjedź "Kettenbrueckengasse". Krzyż Kettenbrueckengasse i Rechte Wienzeile. Skręcić w lewo i iść ostatnich 100 metrów do wombat w City Hostel Wiedniu w "The Naschmarkt".
Czas podróży ok.. 25 minut.

+ + Od Stadion (STUDENTAGENCY / Eurolines przystanki autobusowe) + +
Metrem U2 Karlsplatz; stamtąd można wziąć kierunek U4 Hütteldorf jeden przystanek do Kettenbrueckengasse. Zjedź "Kettenbrueckengasse". Krzyż Kettenbrueckengasse i Rechte Wienzeile. Skręcić w lewo i iść ostatnich 100 metrów do wombat w City Hostel Wiedniu w "The Naschmarkt". Lub jeśli bagaż nie jest zbyt ciężki, można także spacerem od Placu Karola do hostelu bezpośrednio.
Czas podróży ok.. 25 minut.

+ + Od Franz-Josefs BAHNHOF + +
Tramwajem nr 5 jeden przystanek do "Friedensbruecke '. Zmień na U4 metra (kierunek Huetteldorf) do Kettenbrueckengasse. Zjedź "Kettenbrueckengasse". Krzyż Kettenbrueckengasse i Rechte Wienzeile. Skręcić w lewo i iść ostatnich 100 metrów do Wombats City Hostel Vienna w 'The Naschmarkt' (obok Hofer supermarkecie).
Czas podróży około 20 minut.

+ + Z + + na lotnisko
Najszybszym sposobem jest wziąć autobus do 'Schwedenplatz' (~ 8,00 euro). Najtańszą opcją jest wziąć S-Bahn do "Wien Mitte" (~ 4,00 euro). Od 'Schwedenplatz "i" Wien Mitte "można wziąć kierunek U4 Huetteldorf do" Kettenbrueckengasse ". Zjedź "Kettenbrueckengasse". Krzyż Kettenbrueckengasse i Rechte Wienzeile. Skręcić w lewo i iść ostatnich 100 metrów do Wombats City Hostel Vienna w 'The Naschmarkt' (obok Hofer supermarkecie).
Czas podróży około 40 minut.

"City Airport Train" (CAT) do "Wien Mitte" jest trochę szybciej niż S-Bahn, ale też droższe. CAT-bilet nie jest ważny dla podziemia.