X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Wombats City Hostel Vienna- The Base

Grangasse 6, Wiedeń, Austria

Mapa i dojazd


83%Ocena

  • 84%Dobry towar za tę cenę
  • 85%Bezpieczeństwo
  • 72%Lokalizacja
  • 87%Personel
  • 84%Atmosfera
  • 86%Czystość
  • 83%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od Westbahnhof

Po wysiąść utworów, przejdź do stacji kolejowej przez wejście nazwie Mariahilferstrae / Europaplatz.
Weź ruchomych schodów / schody w dół do poziomu głównego dworca kolejowego, trzymaj się prawej strony i zjazd Mariahilferstrae. Śledzić U3/U6 metra znak na niższym poziomie.
Będąc w głównym holu metra zjazd uere Mariahilferstrae na bardzo dobrze.
Weź ruchomych schodów w górę, wykonaj Mariahilfer Strae dopóki nie. 152 (róg Rosinagasse), skręcić w prawo w Rosinagasse - Grangasse jest druga ulica po lewej stronie.

Sdbahnhof jest częściowo zamknięty od grudnia 2009 r. z powodu prac budowlanych!
Proszę sprawdzić, czy pociąg dotrze SDBAHNHOF lub jego tymczasowy substytut WIEN Meidling!

Od Wien Meidling (stacja kolejowa na Sdbahnhof wymiany do 2012)

Metrem linii U6 do przystanku Westbahnhof. Postępuj zgodnie ze znakami "uere Mariahilferstrae 'i iść Mariahilfer Strae aż Nr 152 (róg Rosinagasse). Skręcić w prawo do Rosinagasse, druga ulica po lewej stronie jest Grangasse.

Od SDBAHNHOF

Tramwajem nr. 18 do Westbahnhof. Na lewo od dworca kolejowego Westbahnhof jest uere Mariahilfer Strae. Śledź Mariahilfer Strae dopóki nie. 152 (róg Rosinagasse). Skręć w prawo w Rosinagasse - Grangasse jest druga ulica po lewej stronie.

Od Franz-Josefs Bahnhof

Tramwajem 5 do Westbahnhof. Na lewo od dworca kolejowego Westbahnhof jest uere Mariahilfer Strae. Śledź Mariahilfer Strae dopóki nie. 152 (róg Rosinagasse). Skręć w prawo w Rosinagasse - Grangasse jest druga ulica po lewej stronie.

Z lotniska

Najwygodniejszy jest autobus do Westbahnhof (7, kupić bilet od kierowcy). Najtańszą opcją jest S-Bahn do Wien Mitte i metra U3 do Westbahnhof stamtąd (sam bilet obowiązuje na oba, 3.60). "City Airport Train" (CAT), kilka minut szybciej niż S-Bahn, ale kosztuje 10 - to również kończy się w Wien Mitte, skąd będziesz musiał złapać metrem U3 do Westbahnhof. Bilet kot nie jest ważna dla U3!

Autobus wahadłowy

Autobus będzie podwieźć naprzeciwko głównego wejścia do dworca kolejowego. Stojąc przed - Westbahnhof za tobą - skręcić w prawo i iść w połowie drogi wokół dworca kolejowego. To będzie prowadzić do Mariahilfer Strae. Śledź Mariahilfer Strae dopóki nie. 152 (róg Rosinagasse), skręcić w prawo w Rosinagasse - Grangasse jest druga ulica po lewej stronie.

S-Bahn lub CAT i U3

Wysiąść na U3 Westbahnhof, następnie zjazd uere Mariahilfer Strae. Raz tam, wykonaj Mariahilfer Strae dopóki nie. 152 (róg Rosinagasse), skręcić w prawo w Rosinagasse - Grangasse jest druga ulica po lewej stronie.