X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Wombats City Hostel Budapest

Kiraly utca 20, Budapeszt, Węgry

Mapa i dojazd


90%Ocena

  • 90%Dobry towar za tę cenę
  • 91%Bezpieczeństwo
  • 96%Lokalizacja
  • 87%Personel
  • 87%Atmosfera
  • 88%Czystość
  • 90%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google + + Z + + Keleti STATION
Metrem linii 2, kierunek DELI Oj, wysiąść na Deak FEREC TER (3. przystanek). Zjazd do Karoly Körut i skręcamy w lewo do Kiraly utca. Stamtąd ulicą 300 metrów.

+ + Z + + Nyugati STATION
Metrem linii 3 (niebieska linia), kierunek Kőbánya-Kispest, wysiąść na Deak FEREC TER (2. przystanek). Zjazd do Karoly Körut i skręcamy w lewo do Kiraly utca.
Stamtąd ulicą 300 metrów.

+ + Od Nepliget PKS + +
Metrem linii 3 (niebieska linia), kierunek UJPEST-Központ, wysiąść na Deak FEREC TER (6 przystanek). Zjazd do Karoly Körut i skręcamy w lewo do Kiraly utca.
Stamtąd ulicą 300 metrów.

+ + Z + + na lotnisko
Wsiąść do autobusu 200E do końcowego przystanku (Kőbánya-Kispest), następnie linia metra 3 (niebieska linia), kierunek UJPEST-Központ, wysiąść na Deak FEREC TER. Zjazd do Karoly Körut i skręcamy w lewo do Kiraly utca. Stamtąd ulicą 300 metrów.

Taksówka będzie z powrotem około 5000 forintów (15-20 euro).
Jest też minibus, który zaprowadzi Cię wszędzie na około 3000 forint (10 euro) za osobę.

WAŻNE: w transporcie publicznym, trzeba bilet za każdym razem wsiąść do autobusu, tramwaju lub metra, nawet po zmianie linii. Bilety sprzedawane są na stacjach transportu publicznego, w kioskach z prasą i niektórych supermarketach. Pojedynczy przejazd kosztuje 350 forintów (około 1/2 euro). Potwierdzić swój bilet, zanim pojawi się na pojeździe.
Metro kursuje między 04:30 a 23:20.