X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Wickham Retreat Backpackers

25-27 Wickham st East Perth, Perth, Australia

Mapa i dojazd


85%Ocena

  • 86%Dobry towar za tę cenę
  • 79%Bezpieczeństwo
  • 83%Lokalizacja
  • 89%Personel
  • 87%Atmosfera
  • 84%Czystość
  • 83%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od międzynarodowego lotniska w Perth
Samochodem:
Wyjść z lotniska i 4,1 km w dół Horrie Miller Dr będziesz zbliżać światłach, idź prosto przez, ta droga jest nazywana Kewdale Rd. Kontynuować przez 3 km, a następnie skręcić w prawo na Orrong Rd. Napęd na 8,3 km, a zjazd East Parade. Skręć w lewo na East Parade i podjąć pierwsze wyjście poza rondo o nazwie Plain St Idź prosto przez światła i trzeci zjazd na prawo - Wickham St napędu 180m i jesteśmy na lewej stronie, na rogu ul i Wickham Wickham miejsce.

Autobusem:
Wystarczy wskoczyć na pokład autobus Connect, i powiedz im, że jedziemy do Wickham Retreat Backpackers. Będą spadać prosto do naszych drzwi! Odchodzenia godzinowa; koszt: w jedną stronę - 18 dolarów pp / powrót 30 dolarów pp

Taksówką:
Postój taksówek znajduje się przed lotniskiem, koszt taksówką ok. $ 25 - 30 dolarów.

Od krajowego lotniska w Perth:
Wyjść z lotniska krajowego, jazdy 1,4 km w dół Brearley Ave, a następnie skręcić w lewo na Great Eastern Highway, jechać 4,8 km następnie zjazd na Graham Farmer Freeway. Kierownica 3,2 km, a następnie zjazd East Parade, skręcić w lewo na East Parade, a następnie zjechać pierwszym zjazdem z ronda, zwany zwykły St Idź prosto przez światła i trzeci zjazd na prawo - Wickham St Napęd 180m i jesteśmy po lewej stronie, na rogu Wickham St i Wickham Place.

Autobusem:
Service Connect transfer nie spada w każdym z hosteli. Od międzynarodowego terminalu, trzeba jechać autobusem transferu z lotniska do terminala krajowego. Następnie przejść na transfer busem połączyć się z Wellington St zasnąć. Spacer 400 metrów wzdłuż Wellington St, z dala od miasta do Bennett ul. Skręć w lewo w ul Bennett, iść 200 metrów, a następnie skręcić w lewo na Wickham ul. Hostel jest po prostu 100metres się po prawej stronie.

Taksówką:
Postój taksówek znajduje się poza przyloty z przodu lotniska; koszt taksówką wynosi około 30 dolarów z terminalu krajowego i 40 dolarów od terminala międzynarodowego.

Jesteśmy również w obrębie wolnej linii autobusowej "Żółty Kot" wzdłuż Wellington St hop off na rogu Bennet ul. Chodzić Bennet ul i zabrać 2 prawo, które jest Wickham St Spacer w górę ulicy i jesteśmy na prawej stronie na rogu Wicham Place.

Można też wybrać się linii kolejowej Midland i wysiąść na stacji Claisebrook (2 przystanki od dworca kolejowego w Perth) i wziąć thered Kot w Royal St na rogu Bennet St Spacer Bennet ul i zabrać 2 prawo, które jest Wickham St . Spacer w górę ulicy i jesteśmy na prawej stronie na rogu Wicham Place.