X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Wickham Retreat Backpackers

25-27 Wickham st East Perth, Perth, Australia

Mapa i dojazd


89%Ocena

  • 88%Dobry towar za tę cenę
  • 85%Bezpieczeństwo
  • 82%Lokalizacja
  • 93%Personel
  • 94%Atmosfera
  • 89%Czystość
  • 91%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Od międzynarodowego lotniska w Perth
Samochodem:
Wyjść z lotniska i 4,1 km w dół Horrie Miller Dr będziesz zbliżać światłach, idź prosto przez, ta droga jest nazywana Kewdale Rd. Kontynuować przez 3 km, a następnie skręcić w prawo na Orrong Rd. Napęd na 8,3 km, a zjazd East Parade. Skręć w lewo na East Parade i podjąć pierwsze wyjście poza rondo o nazwie Plain St Idź prosto przez światła i trzeci zjazd na prawo - Wickham St napędu 180m i jesteśmy na lewej stronie, na rogu ul i Wickham Wickham miejsce.

Autobusem:
Wystarczy wskoczyć na pokład autobus Connect, i powiedz im, że jedziemy do Wickham Retreat Backpackers. Będą spadać prosto do naszych drzwi! Odchodzenia godzinowa; koszt: w jedną stronę - 18 dolarów pp / powrót 30 dolarów pp

Taksówką:
Postój taksówek znajduje się przed lotniskiem, koszt taksówką ok. $ 25 - 30 dolarów.

Od krajowego lotniska w Perth:
Wyjść z lotniska krajowego, jazdy 1,4 km w dół Brearley Ave, a następnie skręcić w lewo na Great Eastern Highway, jechać 4,8 km następnie zjazd na Graham Farmer Freeway. Kierownica 3,2 km, a następnie zjazd East Parade, skręcić w lewo na East Parade, a następnie zjechać pierwszym zjazdem z ronda, zwany zwykły St Idź prosto przez światła i trzeci zjazd na prawo - Wickham St Napęd 180m i jesteśmy po lewej stronie, na rogu Wickham St i Wickham Place.

Autobusem:
Service Connect transfer nie spada w każdym z hosteli. Od międzynarodowego terminalu, trzeba jechać autobusem transferu z lotniska do terminala krajowego. Następnie przejść na transfer busem połączyć się z Wellington St zasnąć. Spacer 400 metrów wzdłuż Wellington St, z dala od miasta do Bennett ul. Skręć w lewo w ul Bennett, iść 200 metrów, a następnie skręcić w lewo na Wickham ul. Hostel jest po prostu 100metres się po prawej stronie.

Taksówką:
Postój taksówek znajduje się poza przyloty z przodu lotniska; koszt taksówką wynosi około 30 dolarów z terminalu krajowego i 40 dolarów od terminala międzynarodowego.

Jesteśmy również w obrębie wolnej linii autobusowej "Żółty Kot" wzdłuż Wellington St hop off na rogu Bennet ul. Chodzić Bennet ul i zabrać 2 prawo, które jest Wickham St Spacer w górę ulicy i jesteśmy na prawej stronie na rogu Wicham Place.

Można też wybrać się linii kolejowej Midland i wysiąść na stacji Claisebrook (2 przystanki od dworca kolejowego w Perth) i wziąć thered Kot w Royal St na rogu Bennet St Spacer Bennet ul i zabrać 2 prawo, które jest Wickham St . Spacer w górę ulicy i jesteśmy na prawej stronie na rogu Wicham Place.