X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Why Not? Tbilisi - Legend Hostel

Tabukashvili Street 15 Tbilisi, Tbilisi, Gruzja

Mapa i dojazd


85%Ocena

  • 86%Dobry towar za tę cenę
  • 85%Bezpieczeństwo
  • 92%Lokalizacja
  • 88%Personel
  • 84%Atmosfera
  • 81%Czystość
  • 79%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google To naprawdę łatwe do znalezienia, ale dać jak najwięcej szczegółów, jak to możliwe, aby jeszcze łatwiejsze!

Sprawdź mapę na zdjęciu SEKCJI

Jesteśmy tuż przy alei Rustaveli, przez 09 kwietnia Park, niedaleko hotelu w Tbilisi Marriott.
15/4 Tabukashvili STREET, Tbilisi

Kiedy jesteś na Rustaveli alei (jesteśmy bliżej Moedani Metro Tavisuplebis), po drugiej stronie ulicy od parliment (użyć podziemnego do przejścia) znajduje się kościół, a 09 kwietnia Park. Tuż obok parku (spaceru od Placu Wolności ze złotym collumn), zobaczysz Tbilisi Marriott na rogu. Skręć w prawo, przejść się ulicą, a na pierwszym skrzyżowaniu, można dostać się do ulicy Tabukashvili. Skręć w lewo, a po prawej stronie zobaczysz nasz hostel pod numerem 15, w małej uliczce.

Z LOTNISKA:

BUS
W ciągu dnia od 7 rano do godzina dwudziesta trzecia istnieje bezpośredni autobus nr 37 (wziąć to trzeba 50 Tetri połowa 1 Lari możesz zmienić niewielką sumę pieniędzy na walutę lokalną na lotnisku), gdy będzie krzyż Rzeka zwrócić uwagę na placu z ogromną kolumnę ze złotym faceta na koniu (Plac Wolności Tavisupebis Moedani), jesteś prawie tutaj! . Tylko jeden przystanek po kolumnie drugiej stronie ulicy od Parlamentu i to jest twój przystanek autobusowy (na Rustaveli avenue) Po wyjściu z autobusu dalej podążać w tym samym kierunku (Parlament na lewo, na prawo) Kościół, aż pierwsza ulica będzie prawo (50 metrów), wziąć go (na rogu zobaczysz Tbilisi Marriott Hotel) i przejść przez to ulicy do pierwszego skrzyżowania (widać kawiarnię z dziwnym rodzaju czerwonej wieży) idź w lewo i po 30 m skręcić w prawo na lewej stronie zobaczysz nasz hostel mieć bramę, a po schodach, dzwonić dzwonkiem i czekać za ciepłe przyjęcie!

Taksówką:

Jeśli nie są, że szczęście i lądowania w Gruzji, gdy autobus nie działa trzeba wziąć taksówkę daj nam znać, a my możemy zorganizować go dla Ciebie i tak powinien kosztować nie więcej niż 30 Lari

Z dworca kolejowego:

Jest jeszcze jedna możliwość, pociągiem z lotniska do głównego dworca kolejowego (także 50 Tetri) zaczyna się od lotniska w: 06:10, 08:30, 13:50, 18:05 i trwa 30 minut ale znajdują się w starym mieście, więc trzeba wziąć metro Plac Wolności (Tawisuplebis Moedani) 3 stacje od głównego dworca kolejowego. Następnie postępuj zgodnie th einstructions jak wyżej.