X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Why Not? Chillout Kiev

Gorkogo 22B/35, Kiev, Ukraina

Mapa i dojazd


84%Ocena

  • 91%Dobry towar za tę cenę
  • 78%Bezpieczeństwo
  • 92%Lokalizacja
  • 83%Personel
  • 80%Atmosfera
  • 78%Czystość
  • 82%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google Można wprowadzić do naszego budynku z 2 stron:
1. Hor'koho 22b (wewnątrz podwórku) - cross przez łuk, idź prosto na parking aż zobaczysz nasz znak. Naciśnij 3 i 9 w tym samym czasie, w celu otwarcia drzwi drewniane ciemnoczerwoną. Idź jedno piętro do apt 35.
2. Jeśli podróżujesz z GPS trzeba użyć innego wejścia (nasz dom jest na rogu) z Saksahans'koho 30v. Wejdź do środka łuku na Saksahans'koho 30, przejechać dwa łuki. Otwórz szare metalowe drzwi z przodu można naciskając przyciski 1 i 2 w tym samym czasie. Idź na 2 piętro do apt 35.

Z dworca kolejowego:

Chodź, chodź, chodź! - To tylko 30 min i bardzo łatwe. Kiedy wychodzisz ze starego wejścia głównego trzeba iść prosto, w dół Kominternu (Комінтерну) Street. Następnie 2 prawo na Saksaganskogo (Саксаганського) ul. Idź prosto przez około 20 minut i wziąć 5-ci lewo. Jesteś na Gorkogo (Горького) Street. Znajdź numer budynku 22 - to jest po lewej stronie, do środka łuku i iść prosto przez wewnątrz stoczni, aż zobaczysz duży CHILLOUT znak na ścianie po lewej stronie. Kod otworzyć drzwi jest 3 i 9 (jak wciśnięty w tym samym czasie). Numer mieszkania to 35. Jeśli dalej nie wystarczająco jasne, sprawdź naszą pic na hostelworld profilu ;)

Z lotniska Boryspol:

Taxi rezerwować u nas: 200UAH, lub:
Weź mini-bus (to zawsze pozostaje przed głównym wejściem) do dworca kolejowego (Вокзаль). I nie postępuj zgodnie ze wskazówkami powyżej.

Po prostu e-mail do nas kilka dni wcześniej.