X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

33 000 obiektów noclegowych, 170 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacji

Wskazówki dojazdu do Wang Fat Hostel

No A1, 2/F, Paterson Bldg., 47 Paterson St., Causeway Bay, Hong Kong, Hongkong

Mapa i dojazd


75%Ocena

  • 76%Dobry towar za tę cenę
  • 79%Bezpieczeństwo
  • 93%Lokalizacja
  • 73%Personel
  • 67%Atmosfera
  • 72%Czystość
  • 67%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google * A11 miasta autobusem bezpośrednio z lotniska do Nr 14 Causeway Bay-stop (w pobliżu domu towarowego Sogo), kosztuje HKD40 (najwygodniejszy i najtańszy sposób do naszego hostelu). Od przystanku autobusowego, iść w kierunku, a następnie wzdłuż Paterson Street, na stronie sklepu 7-Eleven, krzyż Great George Street. Trzymaj się prosto, aż zobaczysz Ezopa sklep i Burberry sklep. Proszę znaleźć Peterson budynku blok A.

* Airport Express do dzielnicy następnie poprzez MTR Causeway Bay do stacji (zjazd E -Skręć z dworca w lewo, w lewo na 1st rogu), kosztuje HKD100. Trzymaj się prosto i po Paterson ulicy, aż zobaczysz Ezopa sklep i Burberry sklep. Proszę znaleźć Peterson budynku blok A.


* Taksówka z lotniska można dostać się taksówką na stoisku Paterson St za taksówkę, która właśnie znajduje wadę Paterson Building, kosztuje HKD450.

* No.102 autobusowy, 106, 112 od stacji Hong Hum (KCR końcowej stacji pociągu z Chin kontynentalnych), wysiąść z autobusu na przodu Victoria Park lub Sogo Department Store. kosztuje około hkd10. Przekroczyć Gloucester Road i wzdłuż Wielkiego George Street aż do Paterson Street, krzyż światłach i skręcić w prawo na rogu (Zobaczysz, Max Mara). Idź prosto wzdłuż ulicy Paterson, aż zobaczysz Ezopa sklep i Burberry sklep. Proszę znaleźć Peterson budynku blok A.


Uwaga: Po przyjeździe w pobliżu naszego hostelu, należy pamiętać, że nie istnieją żadne oznaki wskazujące nazwę hostelu. Zamiast tego, proszę sprawdzić "Paterson Building Block A 'od znaków budowlanych (jako hostel mieści się w budynku). Nasz budynek Główne wejście znajduje się tuż pomiędzy Ezopa i Burberry sklepów.