X
UWAGA: 9 lub więcej osób kwalifikuje się jako rezerwacja grupowa, zmień liczbę gości, aby powrócić do normalnego wyszukiwania.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Wskazówki dojazdu do Wang Fat Hostel

No A1, 2/F, Paterson Bldg., 47 Paterson St., Causeway Bay, Hong Kong, Hongkong

Mapa i dojazd


79%Ocena

  • 77%Dobry towar za tę cenę
  • 84%Bezpieczeństwo
  • 94%Lokalizacja
  • 81%Personel
  • 73%Atmosfera
  • 73%Czystość
  • 71%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google * A11 miejski autobus bezpośrednio z lotniska do Causeway Bay-stop nr 14. (blisko Dom towarowy Sogo) koszty HKD40 (najwygodniejszy i najtańszy sposób do naszego hostelu). Od przystanku autobusowego, iść w kierunku, a następnie wzdłuż Paterson Street, na stronie sklepu 7-Eleven, przejechać przez Great George Street. Trzymaj się prosto, aż zobaczysz Aesop i sklep Burberry. Proszę znaleźć "Building Block Peterson A".

* Airport Express do dzielnicy Central następnie poprzez MTR do stacji Causeway Bay (podjąć zjazd E-skręcić w lewo na stację, w lewo w 1. rogu), koszty HKD100. Trzymaj się prosto Paterson i wzdłuż ulicy, aż zobaczysz Aesop i sklep Burberry. Proszę znaleźć "Building Block Peterson A".


* Taxi z lotniska, można wysiąść z taksówki na postoju taksówek Paterson ST, że po prostu znajdujący minusem Paterson Building, koszty HKD450.

* Autobus No.102, 106, 112 od stacji Hong Hum (końcowa stacja pociągiem KCR z Chin), wysiąść z autobusu na przodu Victoria Park i Dom towarowy Sogo. kosztuje około hkd10. Krzyż na Gloucester Road i iść wzdłuż Great George Street, aż do osiągnięcia Paterson Street, krzyż światłach i skręcić w prawo na rogu (Zobaczysz, Max Mara). Idź prosto wzdłuż ulicy Paterson, aż zobaczysz Aesop i sklep Burberry. Proszę znaleźć "Building Block Peterson A".


Uwaga: Po przyjeździe w pobliżu naszego hostelu, należy pamiętać, że nie istnieją oznaki wskazujące nazwę hostelu. Zamiast tego, należy wyszukać "Building Paterson Blok A" z oznaczeń budowlanych (jak hostel znajduje się wewnątrz budynku). Nasz budynek Główne wejście znajduje się dokładnie pomiędzy Ezopa i Burberry sklepów.