X

Tutaj znajdziesz najlepsze hostele na świecie

30 000 obiektów noclegowych, 180 krajów Ponad 3,5 miliona opinii gości 21 milionów rezerwacje

Wskazówki dojazdu do Wang Fat Hostel

No A1, 2/F, Paterson Bldg., 47 Paterson St., Causeway Bay, Hong Kong, Hongkong

Mapa i dojazd


78%Ocena

  • 77%Dobry towar za tę cenę
  • 84%Bezpieczeństwo
  • 94%Lokalizacja
  • 80%Personel
  • 71%Atmosfera
  • 73%Czystość
  • 70%Udogodnienia

Przetłumaczone przez Google * A11 miejski autobus bezpośrednio z lotniska do Causeway Bay-stop nr 14. (blisko Dom towarowy Sogo) koszty HKD40 (najwygodniejszy i najtańszy sposób do naszego hostelu). Od przystanku autobusowego, iść w kierunku, a następnie wzdłuż Paterson Street, na stronie sklepu 7-Eleven, przejechać przez Great George Street. Trzymaj się prosto, aż zobaczysz Aesop i sklep Burberry. Proszę znaleźć "Building Block Peterson A".

* Airport Express do dzielnicy Central następnie poprzez MTR do stacji Causeway Bay (podjąć zjazd E-skręcić w lewo na stację, w lewo w 1. rogu), koszty HKD100. Trzymaj się prosto Paterson i wzdłuż ulicy, aż zobaczysz Aesop i sklep Burberry. Proszę znaleźć "Building Block Peterson A".


* Taxi z lotniska, można wysiąść z taksówki na postoju taksówek Paterson ST, że po prostu znajdujący minusem Paterson Building, koszty HKD450.

* Autobus No.102, 106, 112 od stacji Hong Hum (końcowa stacja pociągiem KCR z Chin), wysiąść z autobusu na przodu Victoria Park i Dom towarowy Sogo. kosztuje około hkd10. Krzyż na Gloucester Road i iść wzdłuż Great George Street, aż do osiągnięcia Paterson Street, krzyż światłach i skręcić w prawo na rogu (Zobaczysz, Max Mara). Idź prosto wzdłuż ulicy Paterson, aż zobaczysz Aesop i sklep Burberry. Proszę znaleźć "Building Block Peterson A".


Uwaga: Po przyjeździe w pobliżu naszego hostelu, należy pamiętać, że nie istnieją oznaki wskazujące nazwę hostelu. Zamiast tego, należy wyszukać "Building Paterson Blok A" z oznaczeń budowlanych (jak hostel znajduje się wewnątrz budynku). Nasz budynek Główne wejście znajduje się dokładnie pomiędzy Ezopa i Burberry sklepów.